حنانه طلا در
119,699

با ثروتمندترین بازیگران کره‌ای آشنا شوید؛ با فهمیدن ثروت این 10 بازیگر مشهور، برگ‌هایتان می‌ریزد!

با ثروتمندترین بازیگران کره‌ای آشنا شوید؛ با فهمیدن ثروت این 10 بازیگر مشهور، برگ‌هایتان می‌ریزد!

صنعت فیلم سازی کره ی جنوبی در سال های اخیر به یکی از پردرآمد ترین منابع مالی این کشور تبدیل شده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. سریال های کره ای در بیش از ۱۱۳ کشور دنیا بیننده دارند و طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۹، ۸۹میلیون نفر در سراسر دنیا این سریال ها را دنبال می‌کنند. علاوه بر این که این ارقام بعد از سریال «اسکویید گیم» افزایش چشمگیری داشته است.

بازیگران ثروتمند کره

چنین صنعت پولسازی قطعا هنرمندان ثروتمندی را نیز شامل می شود. بسیاری از ستارگان کیدراما، بابت بازی در یک شوی ۱۶ قسمتی، مبلغی به اندازه ی ستارگان فیلم های هالیوودی دریافت می‌کنند. ثروت بازیگر کره ای مورد علاقه ی شما چقدر است؟ پردرآمد ترین بازیگران کیدراما کدام اند؟

در ادامه لیستی از پردرآمد ترین بازیگران کیدراما و ثروت آن ها جمع آوری شده‌ است.

لی جونگ سوک

لی جونگ سوک بدون شک یکی از با استعداد‌ترین بازیگران کیدراماست. او با بازیگری در ژانرهای متفاوتی مانند جنایی تا رمانتیک یا تاریخی مهارت، خود را در ایفای نقش ثابت کرده است. این بازیگر جذاب با ایفای نقش در سریال «دبلیو»  و «پینوکیو» به موفقیت زیادی رسید و امروز جزو گران ترین بازیگران مرد کره ای است.

ثروت لی جونگ سوک مبلغ بالغ بر ۵۰ میلیون دلار برآورد شده است که او را به ثروتمند ترین بازیگر مرد کره ای تبدیل می‌کند.

بازیگران ثروتمند کره

آیو (IU)

لی جی ایون که با نام هنری «IU» شناخته می شود، یکی از ثروتمند ترین زنان کره ی جنوبی به شمار می آید. این بازیگر و خواننده ی مشهور با بازی در سریال های پر مخاطبی مانند «هتل دِلونا» در کنارِ «یو جین گو»، به محبوبیت زیادی دست یافت و به یکی از محبوب ترین بازیگران زن کره ای تبدیل شد.

ثروت آیو بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون دلار آمریکایی تخمین زده شده است.

بازیگران ثروتمند کره

کیم سوهیون

کیم سوهیون یکی از شناخته شده ترین چهره ها بین طرفداران کیدراماست. این بازیگرِ خوش قیافه جزو گران ترین ستارگان کره ی جنوبی محسوب می‌شود در حالی که تنها ۳۴ سال سن دارد.

ممکن است او را با بازی در سریال هایی مانند «مشکلی نیست که خوب نباشی» یا «ماه در آغوش خورشید» به یاد بیاورید که هردو جزو پرمخاطب ترین کیدراما ها به شمار می آیند.

ثروت خالص کیم سو هیون ۲۵ میلیون دلار آمریکا تخمین زده می شود.

بازیگران ثروتمند کره

بائه سوزی

سوزی بازیگر و خواننده ی مشهوری که در سال های اخیر فعالیت های خود را در حوزه ی بازیگری افزایش داده و از محبوب ترین بازیگران زن کیدراما به شمار می‌آید. این هنرمند ۲۸ ساله نه تنها جزو زیباترین هنرمندان کره ای محسوب می‌شود بلکه با ثروت ۲۵ میلیون دلاری جزو ثروتمند ترین ها نیز هست.

از سریال های پرمخاطب او می توان به «استارت آپ» و «بی اراده دوستت دارم» اشاره کرد.

بازیگران ثروتمند کره

جون جی هیون

جون جی هیون، بازیگر ۴۱ ساله که سریال های «تو از ستاره‌ها اومدی» و «افسانه ی دریای آبی» جزو پربیننده ترین سریال های او محسوب می شود. این بازیگر در سریال افسانه ی دریای آبی در نقش یک پری دریایی ظاهر می‌شود و با همکاری لی مین هو به درخشش زیادی در سال ۲۰۱۶ دست پیدا کرد. جون جی هیون از گران قیمت ترین بازیگران کره ای است که دست‌مزد او برای بازی در یک سریال ۱۶ قسمتی نزدیک به ۲ میلیون دلار است.

ثروت این بازیگر ۲۰ میلیون دلار آمریکایی تخمین زده شده است و جزو ثروتمند ترین زنان کره ی جنوبی به شمار می آید.

بازیگران ثروتمند کره

لی یونگ ئه

این بازیگر یکی از شناخته شده ترین بازیگران کره ای در کشور ماست و با بازی در نقش «یانگوم» محبوبیت زیادی به دست آورد.

از دیگر سریال های این بازیگر می توان به «بازرس کو» اشاره کرد که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و به موفقیت خوبی رسید. ثروت لی یونگ ئه ۱۸ میلیون دلار تخمین زده می شود.

بازیگران ثروتمند کره

هیون بین

هیون بین بازیگر ۴۰ ساله ای که یکی از پرطرفدار ترین نقش هایش را در سریال  «سقوط بر روی تو»  ایفا کرد. او در این سریال نقش یک سرباز اهل کره ی شمالی را در کنار «سون یه جین» بازی می‌کند که آن دو را به یکی ازمحبوب ترین زوج های کیدراما تبدیل کرد. ثروت خالص هیون بین حدود ۱۴میلیون دلار است.

بازیگران ثروتمند کره

لی مین هو

این بازیگر جذاب با بازی به عنوان نقش اول سریال «پسران برتر از گل» به شهرت رسید و طرفداران بسیار زیادی به دست آورد. لی مین هو جزو معروف ترین چهره های آسیایی محسوب می شود و با بسیاری از برند های لوکس اروپایی همکاری کرده است. ثروت این بازیگر ۱۳ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بازیگران ثروتمند کره

جی چانگ ووک

این گنگستر جذاب کیدراما ها که نقش های درخشانی در سریال های «هیلر» و «K2» ایفا کرده است و یکی از بهترین بازیگران در ایفای نقش های اکشن  است. ثروت این بازیگر ۳۵ ساله حدود ۱۳ میلیون دلار تخمین زده شده می شود.

بازیگران ثروتمند کره

گانگ هیو جین

گانگ هیو جین که به «ملکه سریال های کمدی» معروف است، برای بازی در هر اپیزود حدود ۳۵هزار دلار دست‌مزد دریافت می‌کند. این بازیگر در سریال هایی مثل «پاستا» و «وقتی کاملیا شکوفه می‌دهد» ایفای نقش کرده است. ثروت خالص گانگ هیوجین در سال ۲۰۲۲، هشت میلیون دلار تخمین خورده است.

بازیگران ثروتمند کره

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :