نیلوفر شهدوست در
11,596

مشهورترین زنان دنیا با این 5 ترفند ایرادات بدنشان را رفع می‌کنند؛ شما هم ببینید و یاد بگیرید

مشهورترین زنان دنیا با این 5 ترفند ایرادات بدنشان را رفع می‌کنند؛ شما هم ببینید و یاد بگیرید

مقوله پوشش ابعاد بسیار متنوعی دارد. لباس فقط برای پوشانندگی کاربرد ندارد و می‌تواند ضمن این کارکرد اولیه و بدوی، نقش مهمی در ابراز شخصیت و تغییر نظر دیگران درباره ما داشته باشد. با استایلی مناسب، از خودمان به دیگران اطلاعات زیادی می‌دهیم. با انتخاب درست تیپ و لباس، امکان اصلاح نواقص احتمالی هم وجود دارد. سلبریتی‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و استایلیست‌ها به‌خوبی از پس رفع خطاهای پوششی خود برمی‌آیند. در این مقاله، نگاهی داریم به تیپ آن‌ها و ایراداتی که با تصمیم‌گیری‌های درست رفع شده‌اند. با ما همراه باشید.

راه‌هایی برای اصلاح شکل بدن سلبریتی‌ها

ایجاد تعادل میان بالاتنه و پایین‌تنه

راه‌هایی برای اصلاح شکل بدن سلبریتی‌ها

کیرا نایتلی اندام ظریفی دارد. بالاتنه او ظریف‌تر هم هست و وسعت و برجستگی‌های زیادی ندارد. انتخاب لباس دکلته برای چنین اندامی، ایده آنچنان مطلوبی نیست. در تصویر بالا، شاهد استفاده از استایل درستی هستیم که باعث می‌شود، تیپ کیرا نایتلی بهتر به‌نظر برسد. دکلته طوسی‌رنگ در تصویر سمت چپ برای او مناسب نبوده است. چرا؟ چون باعث شده که کم‌حجم و برجسته‌نبودن سینه‌ها از یک سو و کوچک‌بودن شانه‌ها زیاد از حد به چشم بیایند. در تصویر سمت راست، او این مشکلات را با انتخاب لباسی درست از بین برده است. اضافه‌کردن لباسی با بالاتنه پرچین باعث شده که اندام او موزون‌تر جلوه کند. چنین انتخابی برای کسانی که هیکلی مشابه کیرا دارند، هم ایده خوبی خواهد بود. این را هم در نظر بگیرید که گاهی سلیقه و علاقه‌تان به رعایت نکات پوششی می‌چربد. منظور چیست؟ یعنی اگر خیلی تمایل دارید که از مدل خاصی از لباس استفاده کنید، اما با اندامتان در تناسب نیست، سخت نگیرید. به هر حال، اینکه خوشحال باشید و احساس رضایت کنید از همه‌چیز مهم‌تر است. اگر هم استایلتان برایتان اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد، در انتخاب لباس و تناسب مدلش با هیکل خود دقت زیادی به خرج بدهید. ببینید که چه چیزی شما را راضی نگه می‌دارد و همان را انتخاب کنید.

رفع پهنی زیاد ناحیه سینه

راه‌هایی برای اصلاح شکل بدن سلبریتی‌ها

کسانی که شانه‌هایی بزرگ و سینه‌ای پهن دارند هم باید به تناسب لباسشان با اندام خود توجه کنند. کیت میدلتون هم سینه پهنی دارد و در استایل سمت چپ به‌خوبی ظاهر نشده است. او باید در انتخاب لباس به‌سراغ گزینه‌ای برود که باعث می‌شود، این پهنا کمتر به چشم بیاید. در تصویر سمت راست، او از کتی بسته استفاده کرده و در بخش پایین‌تنه هم به‌سراغ دامنی کلاوش و پرچین رفته است. در استایل سمت چپ، استفاده از برش‌های فراوان در بخش بالاتنه به نمود بیشتر پهنای این قسمت از بدن کمک کرده و باعث شده که جلوه نامطلوب آن، بیشتر هم مخدوش شود. رعایت چنین نکاتی در استایلینگ می‌تواند به زیباترشدن تیپ افراد کمک شایانی کند.

متعادل‌کردن پهنی کمر و باسن

راه‌هایی برای اصلاح شکل بدن سلبریتی‌ها

خیلی از خانم‌ها مایل‌اند که پایین‌تنه‌شان ظریف‌تر از اندازه واقعی‌اش جلوه کند. اگر شما هم چنین دغدغه‌ای دارید، باید حواستان به انتخاب استایل باشد. به تصویر بالا نگاه کنید. گزینه اشتباه موردی است که در آن، با انتخاب لباسی پر از تأکید بر پایین‌تنه، بخش باسن و ران‌ها حجیم‌تر جلوه کرده است. در تصویر سمت راست، لباسی استفاده شده که با در نظرگرفتن برش‌هایی در انحنای ظریف توانسته به کوچک‌ترکردن پایین‌تنه کمک کند. شما هم می‌توانید چنین تعادلی را در استایل خود به وجود بیاورید. حواستان باشد که اگر بخشی از بدنتان حجیم و بزرگ است، نباید از لباس‌های با تأکید زیاد در آن بخش‌ها استفاده کنید. چین، برش‌هایی با زوایای پهن و استفاده از دامن‌های مدل‌دار برای افرادی با پایین‌تنه پهن نتیجه خوبی ندارد.

جلوه‌ بهتر پاها

راه‌هایی برای اصلاح شکل بدن سلبریتی‌ها

اگر پاهایتان مانند کیتی هولمز ظرافت زیادی ندارد، نباید پیراهن و دامن را بی‌جوراب شلواری بپوشید. جوراب‌شلواری باعث می‌شود که پاها کشیده‌تر به نظر برسند و ظریف‌تر جلوه کنند. در تصویر بالا، در بخش سمت چپ، کیتی از پیراهن کوتاهی استفاده کرده و جوراب‌شلواری به پا ندارد. این استایل مناسب او نیست و باعث شده که پاهایش درشت و فاقد ظرافت به نظر برسند. در مقابل، استایل سمت راست او را داریم که بسیار موزون و مناسب است. علت این تناسب هم ریشه در پوشیدن جورابی دارد که نازک است اما توانسته پاها را خوش‌تراش‌تر و لاغرتر نشان بدهد. به‌طور کلی هم حواستان به پوشیدن جوراب در استایل‌های رسمی باشد. در بسیاری از مواقع، جوراب و جوراب‌شلواری باعث می‌شود که شیک‌تر و رسمی‌تر دیده شوید.

رفع نبود تقارن در بخش‌های مختلف استایل

راه‌هایی برای اصلاح شکل بدن سلبریتی‌ها

با در نظرگرفتن مدل اندام خود به‌سراغ انتخاب استایل بروید. نگذارید که نبود تناسب میان آنچه می‌پوشید و اندامتان باعث شود که زیبایی‌تان کمتر شود. در تصویر بالا، شاهد استایلی در سمت چپ هستید که باعث شده این خانم زیبا آنچنان خوش‌تیپ جلوه نکند. ایراد کار در چیست؟‌ کلوئی مورتز پاهای باریکی دارد و پوشیدن این سبک از شلوار باعث می‌شود که این موضوع بیش از حد به چشم بیاید و تعادل از ظاهر و استایل او گرفته شود. در تصویر سمت راست که از شلواری راسته استفاده کرده، بسیار خوش‌پوش‌تر و خوش‌تیپ‌تر جلوه می‌کند. از سوی دیگر، او گردن بلندی ندارد و نباید از یقه‌های خیلی بسته و بلند در پوشش بالاتنه‌اش استفاده کند. در تصویر سمت چپ، او به اشتباه شومیزی به تن دارد که یقه‌اش بسته است و طرح‌ و چین‌ها و کراوات دارد. این موضوع باعث شده که کوتاهی گردن بیشتر به چشم بیاید. در تصویر سمت راست، کلوئی کتی به تن کرده که یقه‌اش حالت هفت دارد و با ایجاد خطای دید، گردن او را بلندتر جلوه می‌دهد. همه‌چیز در استایل سمت راست مناسب‌تر است و به زیباترشدن این بازیگر کمک شایانی کرده است.

در آخر

رعایت نکات استایلینگ در انتخاب لباس مناسب می‌تواند به زیباترشدن تیپ شما کمک کند. باید ببینید که زیبایی‌ها و نقاط قوت ظاهرتان چیست و آن‌ها را برجسته کنید. در مقابل، لازم است که با ضعف‌های احتمالی هم آشنا باشید و با به‌کارگیری ترفندهایی به پوشاندن و اصلاح آن‌ها کمک کنید. این رویه باعث می‌شود که استایلی بسیار متوازن داشته باشید. در نظرگرفتن این نکات مهم‌تر از هر نکته دیگری است و بعد از آن باید به‌سراغ رنگ و طرح و موارد دیگر بروید. در این مقاله، نمونه‌هایی از استایل اصلاح‌شده سلبریتی‌ها را با هم مرور کردیم. با الهام از این نکات، در انتخاب طرح و مدل لباستان دقت کنید تا زیباتر از همیشه دیده شوید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :