ویکتوریا بکهام طراحی از دنیای ستارگان

0

ویکتوریا کارولین بکهام طراح لباس، مدل و خواننده سابق بریتانیایی است شهرت خود را از حضور در روی صحنه و موسیقی به دست آورد و بعد با ازدواج با ستاره فوتبال انگلستان دیوید بکهام به اوج شهرت رسید اما او ثابت کرده است که موفقیتش در عرصه طراحی لباس را مدیون شهرت خود یا همسرش نیست و با خلاقیت و استعداد توانسته است به این نقطه برسد. در این مطلب به زندگی ویکتوریا بکهام طراحی از دنیای ستارگان و روند کار و طراحی و آثارش می پردازیم.

ویکتوریا بکهام طراحی از دنیای ستارگان

ویکتوریا کارولین آدامز در سال 1974 در هرتفوردشایر انگلستان به دنیا آمد. پدرش مهندس برق و مادرش آرایشگر بود که سه فرزند داشتند و ویکتوریا بزرگترین آن ها بود. او از کودکی به موسیقی علاقمند شد و تصمیم گرفت خواننده شود و با گروه های موسیقی شروع به همکاری کرد.

ویکتوریا در سال 2000 حضوری افتخاری به عنوان مدل در شوی لباس ماریا گرچووگل داشت و مدتی به عنوان سفیر دولچه گابانا در انگلستان فعالیت کرد. او اولین مجموعه خود را در سال 2004 برای برند Rock&republic  انجام داد. در شماره مارس سال 2006 مجله هارپرز بازار او به عنوان نویسنده همکاری کرد و کار استایل تعدادی از مدل ها را انجام داد. پس از مهاجرت خانواده بکهام به نیویورک در سال 2007 او برند لباس جین، عینک آفتابی و عطر خود با نام DBV  را تاسیس کرد.

ویکتوریا بکهام طراحی از دنیای ستارگان

برند اصلی ویکتوریا بکهام در سپتامبر 2008 تاسیس شد که به سرعت رشد کرد به طوری که فروش آن در سال 2011 به 60 میلیون دلار رسیده بود. سبک وی ساده و در عین حال انقلابی است او از فرم ها و سیلوئت های غافلگیر کننده ای که عناصر کلاسیک در خود دارند استفاده می کند و موفقیت خود را مدیون خلاقیت خود است. ویکتوریا بکهام در حال حاضر با کالج پارسونز همکاری می کند و از یک خواننده پاپ به یک طراح موفق و مورد احترام تبدیل شده است.

ویکتوریا بکهام طراحی از دنیای ستارگان

مطالب مرتبط:

1- نگاهي به برند ايو سن لورن

2- نگاهي به برند بولگاري

3- نگاهي به برند لانوين

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :