ویکتوریا بکهام آرزوی عجیب و غریبش برای کریسمس را روی لباسش نوشت!

اگر گشت کوچکی در شبکه‌های اجتماعی بزنید حتما با تصاویر کریسمسی سلبریتی‌های مشهور مواجه خواهید شد. خانواده بکهام از آن دسته سلبریتی‌هایی هستند که علاقه ویژه‌ای به برگزاری اصولی جشن کریسمس خانوادگی‌شان دارند و هر سال با تصاویر زیبایشان کنار درخت کریسمس، کاربران شبکه‌های اجتماعی را شیفته خود می‌کنند. امسال هم این خانواده با تصاویری جذاب، دل کاربران را بردند. اما نکته جالب کریسمس امسال این خانواده، هودی ویکتوریا بکهام و نوشته روی آن بود. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

کریسمس ویکتوریا بکهام

حضور با پیژامه

کریسمس ویکتوریا بکهام

اعضای خانواده بکهام، امسال پوشیدن پیژامه‌های سفید رنگ ساتن را ترجیح داده‌اند. همه آن‌ها در تصویر خانوادگی کریسمس‌شان با ست لباس خواب سفید و کلاه بابانوئلی دیده می‌شوند. در این تصاویر کروز و رومئو، دو پسر دیوید و ویکتوریا بکهام و هارپر، دختر آن‌ها دیده می‌شود. رومئو 20 ساله، کروز 17 ساله و 11 ساله هستند. در این تصاویر پسر بزرگ این خانواده، بروکلین بکهام، که سال گذشته در یک مراسم فوق لاکچری ازدواج کرد، دیده نمی‌شود.

کریسمس ویکتوریا بکهام

چاپ آرزوی کریسمسی روی هودی

کریسمس ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام در تصاویر کریسمس امسالش با یک هودی سفید رنگ ساده که روی آن یک نوشته دارد، دیده می‌شود. نوشته‌ای که به نظر می‌رسد خواسته و آرزوی ویکتوریا بکهام بوده است. روی این هودی نوشته شده:«تمام چیزی که من برای کریسمس می‌خوام، دیوید بکهامه.» آرزویی که ویکتوریا بکهام سال‌ها پیش به آن رسیده و هنوز هم کنارش زندگی شادی دارد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کریسمس ویکتوریا بکهام

او در کپشن پست اینستاگرامش نوشته: «چیزی که می‌خواستم رو کریسمس امسال دارم.» همین تصاویر بار دیگر باعث شدند که این زوج و این خانواده به عنوان محبوب‌ترین خانواده در میان سلبریتی‌ها شناخته شوند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :