روش‌هایی برای پوشیدن بلوز یقه اسکی زنانه

0

بلوزهای یقه اسکی از لباس‌های محبوب فصل‌های سرد هستند که هنوز هم پس از گذشت چندین دهه جای خود را در کمدهای لباس زنانه و مردانه حفظ کرده‌اند. یقه اسکی یکی از لباس‌های مهم زنانه است و داشتن آن برای همه خانم‌ها ضروری است و می‌تواند پایه مناسبی برای استایل پاییزی و زمستانی باشد. مطالعات نشان داده است که پوشیدن بلوز یه اسکی شما را فردی با اعتماد به نفس بالا نشان می‌دهد. با روش‌های مختلفی می توان این لباس را در استایل زمستانی به کار برد که در این مطلب به روش‌هایی برای پوشیدن بلوز یقه اسکی زنانه در زمستان اشاره می‌کنیم.

پوشیدن زیر کت و کاپشن کوتاه

خانم‌های ایرانی کاپشن‌های کوتاه خود را روی مانتو می‌پوشند تا آن‌ها را گرم نگه دارد. برای گرم شدن بیشتر کافی است روی مانتو از یک بلوز یقه اسکی نسبتا گشاد استفاده کنید و کاپشن را روی آن بپوشید.

پوشیدن زیر کاپشن بلند

یک ترکیب جالب برای پوشیدن بلوز یقه اسکی استفاده از آن زیر کاپشن بلند است به نحوی که یقه بلوز مشخص باشد.

روش‌هایی برای پوشیدن بلوز یقه اسکی زنانه

پوشیدن بلوز یقه اسکی رنگی

برای کامل کردن یک استایل مشکی یا بی رنگ کافی است در لایه‌های زیرین آن از یک بلوز یقه اسکی زنانه رنگی استفاده کنید و یقه آن را بیرون بدهید.

پوشیدن زیر پالتوی جلوباز

پالتوهای جلوباز و بدون دکمه مدتی است که ترند شده‌اند. برای پوشیدن آن‌ها می‌توانید از بلوزهای یقه اسکی نسبتا بلند استفاه کنید تا هم راحت باشید و هم پوشش کافی داشته باشید.

پوشیدن زیر مانتو

اگر مانتویی دارید که یقه آن نسبتا باز است می‌توانید بلوز یقه اسکی خود را زیر آن بپوشید و یقه بلوز را بیرون بدهید سپس روی مانتو از پوشش مناسب مثل کاپشن یا پالتو استفاده کنید. تا تغییری در تیپ زمستانی خود ایجاد کنید.

روش‌هایی برای پوشیدن بلوز یقه اسکی زنانه

مطالب مرتبط:

۱- استایل شخصی چیست؟

۲- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

۳- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

۴- بهترین‌های مد ۲۰۱۷ برای مدل بلوز زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :