نیلوفر شهدوست در
42,194

نوروز امسال این 6 مدل کفش و صندل ترندی هستند؛ فقط این مدل‌ها را بخرید!

نوروز امسال این 6 مدل کفش و صندل ترندی هستند؛ فقط این مدل‌ها را بخرید!

نوروز کم‌کم نزدیک می‌شود و نوبت به طراحی استایلی تازه و شیک برای ورود به سالی جدید می‌رسد. برای اینکه خوش‌تیپ‌تر از همیشه جلوه کنید، باید به یکی از مهم‌ترین بخش‌های تیپتان یعنی کفش‌ها دقت ویژه‌ای داشته باشید. کفش مناسب می‌تواند حال‌وهوای خوبی به استایلتان بدهد و شما را شیک‌تر جلوه بدهد. اگر به‌سراغ انتخاب‌های اشتباه بروید هم تمام خروجی استایلتان نامناسب و بد جلوه خواهد کرد. در این مقاله، از ترندهای کفش برای نوروز امسال می‌گوییم. با ما همراه باشید تا بدانید که قرار است، شاهد چه مدل‌های کفشی در ویترین فروشگاه‌ها باشید.

کفش‌های ترند نوروز امسال

پاشنه‌های عجیب و طرح‌های خاص

کفش‌های ترند نوروز امسال

امسال با انبوهی از کفش‌هایی روبه‌رو هستیم که طراحی عجیب‌وغریب دارند. این عجیب‌بودن در رنگ خلاصه نمی‌شود و در مواردی مانند طراحی پاشنه‌ها بسیار به‌چشم می‌آید. استفاده از طراحی‌هایی مانند گل و بند زیاد در ساختار کفش‌های مجلسی هم نشان می‌دهد که سادگی در ترندهای کفش امسال جایی ندارد. اگر از سال‌های گذشته، کفش‌هایی پرزرق و برق در کمد دارید، به‌سراغشان بروید و آن‌ها را بیرون بیاورد که دوباره مد شده‌اند و خود را در فهرست ترندها جای داده‌اند. طراحی‌های مختلف به شما کمک می‌کنند که آزادانه‌تر دست به انتخاب بزنید و دیگر خودتان را اسیر چارچوب‌ها نکنید. شاید این ویژگی ترندهای این‌چنینی برای کفش، راهی برای ایجاد آرامش در پوشش باشد. در واقع، وجود نوعی رهایی در طراحی می‌تواند دست همه را برای دنبال‌کردن علایق و سلایقشان باز بگذارد. نظرتان چیست؟ با این ایده موافق هستید؟

صندل‌

کفش‌های ترند نوروز امسال

صندل‌ها هم به دنیای مدوفشن بازگشته‌اند. شاید بگویید که صندل‌ها همیشه در تابستان‌ها رواج دارند و پرطرفدارند اما باید بگوییم که این بار با لباس‌های رسمی هم پوشیده می‌شوند. حتی در برخی از فشن‌شوها از این صندل‌ها در همراهی با جوراب هم استفاده شده است. یکی از نکاتی که در مرور ترندها باید به خاطر داشته باشیم، این است که فقط نکات مثبت و کاربردی‌شان را برای خود شخصی‌سازی کنیم. از پیروی تمام‌عیار و کورکورانه از ترندهای رایج نتیجه خوبی نصیبمان نمی‌شود. درباره صندل‌ها هم همین طور است. استفاده از جوراب با صندل آنچنان زیبا و جذاب نیست اما استفاده از طرح‌هایی از صندل که با لباس‌های رسمی هم‌خوان هستند، ایده خوبی است. چنین چیزی هم باعث می‌شود که راحت‌تر باشیم و هم خوش‌استایل و منطبق بر ترندهای روز لباس بپوشیم و استایل طراحی کنیم.

پوست ماری‌ها

کفش‌های ترند نوروز امسال

پوست ماری‌ها هم دوباره به دنیای مدوفشن بازگشته‌اند. این مدل‌ها همیشه طرفداران سینه‌چاکی دارند که به‌محض ورودشان به فهرست ترندها از آن‌ها جانانه استقبال می‌کنند. همان‌طور که در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنید، این کفش‌ها بیشتر در قالب بوت و کفش‌های مجلسی طراحی می‌شوند. اگر استایلی کلاسیک دارید یا به سبک بوهو دل‌بسته هستید، این کفش‌ها می‌توانند گزینه‌های خوبی برایتان باشند. در تصویر بالا به پاشنه بوت دقت کنید. این مدل هم درمیان ترندها جای دارد و از گزینه‌هایی است که امسال بیشتر خواهید دید.

کفش‌های لژدار

کفش‌های ترند نوروز امسال

کفش‌های لژدار هم گزینه‌های جذاب دیگری هستند که در این روزها زیاد از آن‌ها خواهید دید و شنید. اگر قد بلندی ندارید، بدانید که این کفش‌ها انتخاب‌های مناسبی برای شما هستند و می‌توانند بی‌دردسر چندین و چند سانت به قامتتان اضافه کنند. مدل‌هایی که در تصویر بالا می‌بینید، نمونه‌هایی اغراق‌آمیز هستند که بیشتر در کت‌واک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما باید منتظر مدل‌های موجه‌تر و معمولی‌تر پشت ویترین فروشگاه‌ها هم باشید. شاید آنچه در تصاویر بالا می‌بینید، انتخاب شما نباشد اما کفش‌های لژدار ساده‌تر گزینه‌های خوبی برای اضافه‌کردن به استایل هستند و از نظر طبی هم برای کمر و پا آسیبی به همراه نمی‌آورند. قد را هم که بلند می‌کنند و این امتیاز بسیاری بزرگی محسوب می‌شود.

کفش‌های بسیار تخت

کفش‌های ترند نوروز امسال

تضاد در طراحی‌های کفش‌های سال جدید زیاد به‌چشم می‌خورد. از سویی، کفش‌هایی با لژهای بلند به بازار آمده‌اند و از سویی دیگر، کفش‌هایی خیلی تخت هم در فهرست جای گرفته‌اند. مشابه کفشی که در تصویر بالا می‌بینید، در طراحی‌های کفش امسال زیاد دیده می‌شود. چنین کفش‌هایی برای افراد خیلی قدبلند مناسب است و در ضمن، برای کمر هم آسیب‌هایی به‌همراه می‌آورد. همیشه در دنبال‌کردن ترندهای روز حواستان به ایمنی و ارگونومی هم باشد. به‌سراغ مدل‌هایی نروید که به بدنتان آسیب وارد می‌کنند. در سال‌های اخیر، طراحان مدوفشن میل زیادی به برونگرایی دارند و ایده‌هایی ارائه می‌کنند که نوعی رهایی و در عین حال، ردکردن خط تعادل را نشان می‌دهد. یادتان باشد که پیوند دنیای مد و بازاریابی و تبلیغات بسیار مستحکم است و بسیاری از مواقع، آنچه توصیه می‌کنند، آن‌قدرها هم جای تأمل و توجه ندارد. در واقع، این ما و شما هستیم که باید تصمیم بگیریم و با استقبال یا عدم استقبال از موارد پیشنهادی روی فروششان اثر بگذاریم.

کفش‌های براق و رنگی

کفش‌های ترند نوروز امسال

کفش‌هایی از جنس و رنگ‌های براق هم در ترندهای امسال قرار دارند. این مدل از کفش‌ها که به سردستگی کفش‌های وِرنی در گذشته برای استایل‌های کلاسیک استفاده می‌شدند، این روزها در قالب‌های اسپرت هم روانه بازار می‌شوند.  در تصویر بالا هم نمونه‌ای از کفش‌های براق ترند امسال را مشاهده می‌کنید. این کفش نقره‌ای با شلوار جین و البته جوراب همراه شده است. این ترکیب به‌مرور برایتان عادی خواهد شد و شاید شما هم از طرفداران آن شوید. نظرتان چیست؟ چنین کفشی انتخابتان خواهد بود؟ این موضوع را هم در نظر بگیرید که همیشه، وقتی چیزی ترند می‌شود، انگار به جذابیتش هم اضافه می‌شود. شاید قرارگرفتن چیزی در معرض توجه عموم و جلب توجهی که می‌کند، باعث تبادر چنین فکری به ذهن می‌شود. موافقید؟

در آخر

کفش‌هایی که در شمار ترندهای امسال قرار گرفته‌اند هم گزینه‌هایی جذاب هستند و هم در برخی موارد غیرمتعارف. مدل‌هایی متعارف‌تر به بازار خواهند آمد و می‌توانید از میانشان دست به انتخاب بزنید. تنوع مدل‌های ترند هم بالا است و برای هر سلیقه‌ای، گزینه‌ای پیدا می‌شود. کم‌کم باید برای تیپ و استایل نوروزی‌تان تصمیم‌گیری کنید و ببینید که می‌خواهید چطور و با چه تیپی وارد سال جدید شوید. شما از کدام‌یک از این مدل‌ها استقبال می‌کنید؟ چه طرح و ایده‌ای را برای تیپ نوروزی‌تان می‌پسندید؟ هر مدلی را که انتخاب می‌کنید، حواستان به راحتی و طراحی استاندارد آن هم باشد. پا قلب دوم است و اگر آسیب ببیند، اثرات جبران‌ناپذیری روی کل بدن می‌گذارد. مدل‌های امسال بسیار متنوع‌اند و درمیان آن‌ها گزینه‌هایی راحت هم پیدا می‌شود. پس با خیال راحت انتخاب کنید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 03 مارس 2024

واقعا از این مدل ها حالم بهم خوردارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :