رقیه باقری در
1,295

تمام سلبریتی‌هایی که از دستکش‌های پرطرفدار اوپرا استفاده کرده‌اند

تمام سلبریتی‌هایی که از دستکش‌های پرطرفدار اوپرا استفاده کرده‌اند

دستکش‌های اپرا به نوعی دستکش زنانه گفته می‌شود که طول آن کمی بالاتر از آرنج قرار می‌گیرد. این نوع دستکش‌ها در گذشته معمولا از جنس ابریشم یا ساتن در کنار لباس‌های دکلته یا بدون آستین دوخته می‌شدند و به قشر مرفه و طبقه اشراف تعلق داشتند. افرادی چون پرنسس دایانا و ژاکلین کندی دستکش‌های اپرا را در مهمانی‌های مجلل و باشکوه می‌پوشیدند. به این دلیل به آن‌ها اپرا گفته می‌شود چون مانند نوای خواننده اپرا طول بلندی دارند. این نوع دستکش‌ها از زمان مریلین مونرو  در فیلم “آقایان موطلایی‌ها را ترجیح می‌دهند” بیشتر محبوب شدند و نماد ثروت و اشرافی‌گری بودند. در حال حاضر این نوع دستکش‌ها نوعی اکسسوری جذاب برای استایل و طراحی لباس‌های شب به حساب می‌آید و می‌توانید نوع چرم آن را در استایل روزمره لیدی گاگا و نوع طرحدار آن را در کت واک شوهای کندال جنر مشاهده کنید.

دستکش اپرا در استایل

در این مطلب از مجله چی بپوشم قصد داریم تا از دستکش‌های اپرا ستاره‌های هالیوود سابق گرفته تا ستاره‌های امروز رونمایی کنیم.

ژاکلین کندی

دستکش اپرا در استایل

ژاکلین کندی که همیشه از مد جاودان پیروی می‌کند در افتتاحیه گالری ملی هنر از دستکش‌های اپرا استفاده کرد و به عنوان بانوی اول آمریکا پر زرق و برق ظاهر شد.

مریلین مونرو

دستکش اپرا در استایل

مریلین مونرو در فیلم “آقایان موطلایی‌ها را ترجیح می‌دهند” با پوشیدن این دستکش‌های همرنگ پیراهنش و بستن جواهرات روی دستکش، آن را باب کرد.

گریس کلی

دستکش اپرا در استایل

گریس کلی قبل از این که در مراسم تاج گذاریش از دستکش‌های اپرا استفاده کند، در مراسم اسکار با این دستکش‌ها شرکت کرد و جایزه‌اش برای فیلم “دختر روستایی” را دریافت کرد.

آدری هپبورن

دستکش اپرا در استایل

آدری هپبورن یکی از طرفداران پروپا قرص این نوع دستکش‌ها بود. از فیلم “صبحانه در تیفانی” تا مراسم‌های فرش قرمز او را بدون این دستکش‌ها نمی‌بینید.

پرنسس دایانا

دستکش اپرا در استایل

پرنسس دایانا که هیچ‌گاه از چرخه مد دور نبوده هم بسیار از این نوع دستکش‌ها در استایل‌های بی نظیر خود استفاده می‌کرد. او در جام جهانی آمریکا در سال 1986 از دستکشی به رنگ قرمز و دستکش دیگری به رنگ مشکی از “موری آربید”، در استایلش بهره گرفت.

ریانا

دستکش اپرا در استایل

ریانا که این روزها انتظار فرزند دوم خود را می‌کشد، هرگز با لباس‌ها و استایل‌های مشابه دیده نشد تا اینکه در مراسم اهدا جوایز مد لندن سال 2019 برای بار دوم با دستکش‌های حریر آسمانی ظاهر شد.

لیدی گاگا

دستکش اپرا در استایل

لیدی گاگا که این روزها مشغول فیلمبرداری سری دوم فیلم جوکر در نقش هارلی کویین است، همیشه با استایل‌هایش همه را سوپرایز می‌کند. او در یک گردش روزانه با ست کلاسیک چرمی که شامل دستکش‌های بلند چرمی است، ظاهر شده است.

بلیک لایولی

دستکش اپرا در استایل

بلیک لایولی صاحب زیباترین لباس مراسم مت گالا 2022 شد؛ در حالی که قبل از آن هم در فرش قرمز بخش ریتم سال 2020 از دستکش‌های مخملی بلندی برای تکمیل استایل خود کمک گرفته بود.

مارگو رابی

دستکش اپرا در استایل

مارگو رابی که از فیلمبرداری فیلم باربی فارغ شده است در اولین نمایش فیلم پرندگان شکاری در سال 2020 در استایلی از پر، ساتن، فوشیا و رفل با دستکش‌های صورتی رنگ حضور یافت.

کندال جنر

دستکش اپرا در استایل

کندال جنر، مدل ویکتوریا سیکرت هم با ست کردن این دستکش‌ها با طرح چاپی، استایل ساده تابستانی خود را از فرم معمولی خارج کرده و در مراسم گوچلا سال 2019 شرکت کرد.

یارا شهیدی

دستکش اپرا در استایل

یارا شهیدی، ستاره ژوزفین بیکر هم در مراسم مت گالا 2021 با دستکش‌هایی از حریر و گیپور لباسش، درخشش استایل خود را چند برابر کرد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

neen در تاریخ 19 می 2023

+جنی از بلک پینکارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :