تحریریه چی بپوشم در
180,738

از بهروز و پوری تا رعنا و مهدی؛ این پنج زوج سینمای ایران، مرزهای خوشپوشی را دونفره جابجا می‌کنند!

از بهروز و پوری تا رعنا و مهدی؛ این پنج زوج سینمای ایران، مرزهای خوشپوشی را دونفره جابجا می‌کنند!

دنیای سینما، دنیای پیوندهاست. پیوندهایی که با کاراکترها، میزانسن‌ها، موسیقی‌ها و خیلی از المان‌های دیگر برقرار می‌شود و در یاد مخاطبان سسینما برای همیشه ماندگار می‌شود. اما برخی پیوندها هم در این دنیا خاص‌ترینند. مثل پیوند قلب دو انسان که تا ابدیت بنا می‌شود. کم نبودند زنان و مردانی که جلوی دوربین دل به هم بستند و روی فرش قرمزها به جای عکس یک‌نفره، قاب‌های دو نفره ثبت کردند. در این مطلب به سراغ چند زوج خوش استایل ایرانی رفتیم. با چی بپوشم همراه باشید.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

بابک حمیدیان و مینا ساداتی

زوج‌های خوش‌پوش سینما

بابک حمیدیان و مینا ساداتی نوروز سال 95 در یک برنامه تلویزیونی از ازدواج خود خبر دادند. از فیلم های مشترک این دو می‌توان به «هیهات»، «خرگیوش» و «سرو زیر آب» اشاره کرد.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

استایل مینا ساداتی تلفیقی از سادگی و زیبایی‌ست. سادگی‌ای که هم در پوشش و هم در آرایشش نمود دارد. البته او گریزی به عرصه مدلینگ زده و چاپ عکس‌هایش روی جلد مجله «واچار» حسابی سر و صدا به پا کرد.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

حمیدیان نیز هنرپیشه‌ای‌ست که اکثرا استایل اسپرت و جین‌ را انتخاب می‌کند و برای همین ست کردن کلاه‌هایی که از کلکسیونش برمی‌دارد کار راحتی‌ست. از کلاه شاپو تا کلاه بافتنی راه راه رنگی، او سعی کرده همه مدل‌ها را تست کند و انصافا هم موفق بوده است.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور

زوج‌های خوش‌پوش سینما

اولین تجربه همکاری رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول‌الله بود. بعدها نیز در موزیک ویدئوی «ابر می‌بارد» با آواز همایون شجریان نیز در کنار هم دیده شدند و همین مسئله آن‌ها را به یکدیگر نزدیک کرد. این نزدیکی باعث شد تا شایعاتی پیرامون ازدواج این دو نفر شکل بگیرد. سرانجام پاییز 99 بود که خبر ازدواجشان رسمی شد.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

در سالیان اخیر، استایل مهدی پاکدل زیر و رو شده و همین هم باعث شده تا به طور جدی در عرصه مد حضور پیدا کند. او از آن دسته مردانی‌ست که جوگندمی شدن موهایش تاثیر ویژه‌ای در درخشش تیپ و استایلش دارد. به قدری که حضورش را به غیر از عرصه تصویر در دنیای مد و پوشاک نیز تضمین می‌کند.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

با بررسی استایل رعنا آزادی‌ور به محدوده مورد علاقه‌اش در انتخاب لباس می‌رسیم. ساده‌پوشی که به رنگ‌های خنثی مثل طوسی و بژ هم علاقه دارد. از ‌رنگ‌های پاستلی غافل نمی‌شود و خیلی اوقات از این طیف مانند آبی کم‌رنگ و خاکستری را در پوشش او نمایان است. رعنای سینمای ایران با این انتخاب‌ها تمایل خود را به درخشیدن در عین سادگی نشان می‌دهد.

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

زوج‌های خوش‌پوش سینما

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی در دی ماه 95 ازدواج کردند. درگاهی فوق لیسانس نقاشی‌ست و خطیبی تئاتر خوانده. دوتایی‌های زوج دوست‌داشتنی سینمای ایران همواره فریم‌های خوش حس و حالی را ثبت کرده است.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

انتخاب رنگ‌های درست اشکان خطیبی از ویژگی‌های مثبت اوست که در استایلش هم نمود بارزی دارد. او معمولا هارمونی در تیپش را رعایت کرده و کمتر می‌توان از انتخاب‌هایش ایراد گرفت. در بیشتر مواقع، او را با استایل و تیپ متناسبی می‌بینیم و فاکتورهای شاخصی را در ظاهر خود به‌ نمایش می‌گذارد.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

آناهیتا درگاهی را در اکثر مواقع در موقعیت مونوکروم مشکی می‌بینیم که اتفاقا خیلی هم به او می‌نشیند. او سعی می‌کند که در استایل‌های مونوکروم مشکی‌اش هم آیتم‌های رنگی یا براق به کار ببرد که باعث می‌شود استایلش از یکنواختی خارج شود. حضور درگاهی در سریال «می‌خواهم زنده بمانم» در نقش دکتری شیک و جذاب هم یکی از مواردی است که نباید از آن غافل شویم. دکتر  خوشتیپیکه از دهه 60 می‌آمد و از چشمانش عشق جاری بود.

علی مصفا و لیلا حاتمی

زوج‌های خوش‌پوش سینما

دانش‌آموخته ادبیات فرانسه در دانشگاه لوزان، سال ۱۳۷۷ با لیلا حاتمی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام‌های عسل و مانی می‌باشد. لیلا حاتمی هم خب فرزند خلف علی حاتمی، سعدی سینمای ایران است.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

علی مصفا به سان شخصیت آرامش همان قدر ساده و باوقار لباس می‌پوشد. در استایل او نشانه‌ای از تجملات و زرق و برق دیده نمی‌شود و خب از او چیزی به جز جذابیت در عین سادگی انتظار نمی‌رود.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

لیلا حاتمی هم مانند مصفا استایلی را برمی‌گزیند که شخصیتش را به نمایش بگذارد. راحتی او در پوشش همان چیزی‌ست که جلوی دوربین از او می‌بینیم. از لیلای سینمای ایران، استایل‌های جذابی در فستیوال‌های مهم بین‌المللی دیده شده مثل انتخابی که در ونیز 2022 داشت. شایداو خیلی طرفدار مد و فشن نباشد و به سبک همیشگی خود وفادار باشد اما وقتی که در جریان مد قدم بزند همه ما را سربلند خواهد کرد.

بهروز وثوقی و پوری بنایی

زوج‌های خوش‌پوش سینما

ماجرای بهروز و پوری داغ یک عشق قدیمی‌ست که برای طرفدارانشان همیشه تازگی دارد. آن‌ها در سال‌های پیش از انقلاب مدت کوتاهی با هم رابطه داشتند که به جدایی ختم شد.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

بهروز، هنرپیشه‌ای خوشتیپ برای تمام فصول است که هنوز پس از گذشت پنج دهه کسی نتوانسته برای لحظاتی یاد و خاطره‌اش را در سینمای ما زنده کند. او به قول امروزی‌ها «فشن آیکونیک» زمان خودش بود و برای جوانان و نوجوانان آن سال‌ها جریان مد را می‌نوشت.

زوج‌های خوش‌پوش سینما

در سمت مقابل پوری بنایی هم یک زیبایی وصف‌نشدنی و خالص است. بازیگری که محدود به هیچ روز، ماه و سالی نمی‌شود و تا ابد با خاطراتی که برای چندین نسل ساخته می‌توان زندگی کرد. کمد لباس‌هایش هم مثل سیمایش سراسر زیبایی و جذابیت است و این را به خوبی از تصاویر گذشته می‌توان دریافت. هرجا هستند سرشان سلامت و عمرشان دراز باد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :