جزئیات ریزی از حلقه نامزدی عروس ملکه اردن که حتما باید بدانید!

وقتی سال گذشته شاهزاده حسین ولیعهد اردن، از رجوه السیف خواستگاری کرد، یک حلقه الماس تراش گلابی از خانه جواهرات هری وینستون را به نامزدش هدیه داد.

ad banner

حلقه همسر ولیعهد اردن

این نشان تجاری لوکس آمریکایی که نام خود را از بنیانگذارش که به پادشاه الماس نیز معروف بود، گرفته است، به دلیل ارائه برخی از بهترین الماس‌های سفید و رنگی، شهرت دارد.

حلقه همسر ولیعهد اردن

اگرچه رسم است که انگشتر تراش گلابی باید طوری استفاده شود که نوک آن به سمت خود فرد باشد، تا دیگران بتوانند تراش زیبای سنگ را ببینند، اما السیف به سلیقه خود آن را به صورتی که نوک انگشتر رو به بیرون باشد نیز استفاده کرده است.

حلقه همسر ولیعهد اردن

هری وینستون به خاطر استفاده از درخشان‌ترین الماس‌های رنگی با سطح کیفی E، D و F که سیستم درجه‌بندی کیفیت موسسه گوهرشناسی آمریکا است، شناخته می‌شود.

حلقه همسر ولیعهد اردناین سیستم با حرف D که نشان دهنده الماس بدون رنگ است شروع می‌شود و تا حرف Z ادامه دارد که نشان دهنده وجود سایه زرد روشن یا قهوه‌ای روشن در سنگ است.

حلقه همسر ولیعهد اردن

به همین ترتیب، وضوح یا پاکی سنگ‌ها از طریق سیستمی از حروف و اعداد درجه بندی می‌شود که از FL، برای بی‌عیب (به این معنی که سنگ هیچ ایرادی ندارد) تا I3 (به این معنی که در سنگ اجزای قابل مشاهده‌ای وجود دارد و روی زیبایی و ارزش آن تاثیر می‌گذارد) درجه بندی می‌شود.

حلقه همسر ولیعهد اردن

سنگ‌های هری وینستون که در شکل‌های بیضی و گلابی و همچنین کوشن کلاسیک (ترکیب یک شکل مربع با لبه های گرد) یا تراش‌های زمردی موجودند، به عنوان کیفیت استثنایی معروفند.

حلقه همسر ولیعهد اردن

بزرگترین حلقه نامزدی هری وینستون برای ژاکلین کندی اوناسیس بود. این سنگ با وزن ۴۰.۴۲ قیراط را تاجر یونانی-آرژانتی ارسطو اوناسیس ارائه کرد و یکی از ۱۸ سنگ برش خورده از الماس ۶۰۱ قیراطی لسوتو III بود. این الماس دوسال پس از مرگ ژاکلین کندی، در سال ۱۹۹۶ به قیمت ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار در یک حراجی در حالی فروخته شد که قیمت آن امروز نزدیک به ۲۰ میلیون دلار است.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :