فاطمه رحیمی در
0

بهترین غذای مو چیست؟

بهترین غذای مو چیست؟

موها برای زیبا بودن علاوه بر اینکه نیاز دارند تا با شامپوهای خوبی شسته شوند، باید از مواد غذایی که ما استفاده می‌کنیم هم تغذیه شوند. بهترین غذای مو چیست؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

1- گردو

گردو سرشار از روغن امگا، بیوتین و ویتامین  E است که می‌تواند مانع آسیب دیدن مو شود. گردو همچنین دارای مس است که باعث زیباتر نشان دادن رنگ موی شما می‌شود. گردو را همراه میوه یا بصورت مداوم در طول روز مصرف کنید.

بهترین غذای مو چیست؟

2- آووکادو

در آووکادو هم روغن امگا به وفور وجود دارد که بدنمان به طور طبیعی این روغن را تولید نمی‌کند. این روغن برای درخشندگی، محکم شدن و رشد سریع موها بسیار موثر است. ضمن اینکه اگر بعد از استفاده‌ی مداوم از آووکادو پوستتان جوان‌تر شد تعجب نکنید! آووکادو با تست می‌تواند صبحانه‌ی خوبی برای شما باشد.

بهترین غذای مو چیست؟

3- تخم مرغ

تخم مرغ از مواد غذایی است که همیشه برای تقویت موها از آن یاد می‌شود اما این همه تاکید برای چیست؟ مو از پروتئین کراتین تشکیل شده است و این پروتئین بسیار شبیه پروتئینی است که در تخم مرغ وجود دارد. علاوه بر آن تخم مرغ حاوی آهن، یک ماده مغزی که اکسیژن را به فولیکول های مو می‌رساند، ویتامین D (که به رشد مو کمک می‌کنید) و چربی‌های مفید است که موها را نرم و درخشان نگه می‌دارد. (تخم مرغ، گردو و آووکادو سه غذای مو هستند که باید در وعده های غذایی خود قرار دهیم.

بهترین غذای مو چیست؟

مطالب مرتبط:

1- با این مواد غذایی موهایتان را پرپشت کنید

2- 9 عادت بد که موها را ضعیف می‌کند

3- 8 تغذیه ی آسان برای سلامتی پوست

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

نگین در تاریخ 20 می 2017

من همیشه این سوال داشتم ممنون علی بود

نگین در تاریخ 20 می 2017

خیلی خوب بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :