با این تتوهای خاص و زیبا، روی بوم تنتان نقاشی کنید!

بدن شما یک بوم خالی است و بهترین ایده‌های خالکوبی این بوم را به یک اثر هنری تبدیل می کند. به این ترتیب شما می خواهید یک طرح خالکوبی جالب داشته باشید که هم معنای شخصی و هم جذابیت بصری  داشته باشد.

بهترین تتوهای خاص

از آنجا که تتو بی‌دردسر و راحت از بین نمی‌رود نباید سرسری هر طرحی را انتخاب کنید. بهتر است با آگاهی و آرام طرح موردنظرتان را پیدا کنید.

بهترین تتو؟!

وقتی صحبت از بهترین انتخاب برای خالکوبی می‌شود بعضی‌ها دقیقاً می‌دانند چه می‌خواهند درحالی‌که بعضی دیگر به راهنمایی کمی نیاز دارند. تصمیم‌هایی مثل سادگی، اندازه، محتوا و مکان روی بدن نقش مهمی دارند. آیا یک خالکوبی ساده روی شانه را انتخاب می‌کنید یا تمام پشت خود را پر از طرح و تصویر می‌کنید؟

بهترین تتوهای خاص

چقدر مهم است که خالکوبی هویت فردی شما را منعکس کند؟ بنا بر همین سئوالات لازم است قبل از اینکه خود را به دست تتوکار بسپارید، تحقیق کنید. ما در اینجا چند ایده را به طور کلی با شما در میان می‌گذاریم.

پنج طرح پیشنهادی برای مردان:

ستاره: یکی از بهترین خالکوبی‌های کوچک برای مردان طرح ستاره است که بیشتر از هر زمان دیگری محبوب شده.

بهترین تتوهای خاص

موسیقی: از نت‌های موسیقی گرفته تا تصاویر آلبوم‌های معروف. به طور کلی دنیای موسیقی انبوهی از ایده‌های جالب خالکوبی را برای مردان به ارمغان می‌آورد. (برای زنان هم مناسبند)

بهترین تتوهای خاص

پَر: خالکوبی پر با وجود ساده بودن، شیک و کلاسیک هم به حساب می‌آید. (برای زنان هم مناسبند)

بهترین تتوهای خاص

 رز: وقتی نوبت به بهترین طرح‌های خالکوبی برای مردان می‌رسد، قطعاً یک گل رز برجسته انتخاب خوبی‌ست. نه تنها می‌توان از رنگ غنی و پتانسیل سه بعدی برای طراحی آن استفاده کرد بلکه مملو از تداعی‌های نمادین است.

بهترین تتوهای خاص

 مینیمالیستی: امروزه طرح‌های خالکوبی مینیمالیستی بیشتر از هر زمان دیگری برای مردان مد روز هستند. این خالکوبی‌ها خیلی جذاب، زیبا و دلفریبند. (برای زنان هم مناسبند)

بهترین تتوهای خاص

پنج طرح پیشنهادی برای زنان:

پروانه: اگرچه خالکوبی پروانه برای چندین دهه محبوب بوده اما در مورد آنها بی‌زمانی وجود دارد. پروانه‌ها ظریف و زیبا هستند اما می‌توانند نشان دهنده تحول، انعطاف‌پذیری، امید و حتی عشق باشند.

بهترین تتوهای خاص

همچنین یک عنصر زنانه در طراحی وجود دارد و به همین دلیل است که این طرح در بین خانم‌ها بسیار محبوب است.

 فیل: فیل‌ها حیواناتی باشکوه هستند و همچنین نشان‌دهنده قدرت و رفاه هستند. این پستانداران غول پیکر نماد خرد هم هستند. چیزی که ممکن است ندانید این است که سر دسته یک گله فیل همیشه ماده است و بنابراین همین می تواند یک تصویر فوق العاده برای زنی باشد که می‌خواهد زنانگی خود را جشن بگیرد.

بهترین تتوهای خاص

قلب: قلب یکی از محبوب ترین انتخاب‌های خالکوبی است. این نمادیست که در همه فرهنگ‌ها به رسمیت شناخته شده و معنای عمیقی در مورد کسی ارائه می‌دهد که آن را انتخاب کرده، از جمله عشق، از دست دادن، و دلشکستگی.

 قطب نما: اگر شما یک علاقه‌مند به سفر هستید و طرح الهام‌بخش جهت را دوست دارید از خالکوبی قطب‌نما استفاده کنید. قدمت این نماد به ملوانان برمی‌گردد که اعتقاد داشتند خالکوبی قطب‌نما به آنها کمک کند در دریا حرکت کنند.

بهترین تتوهای خاص

ماه: اگر می خواهید نمادی از گذار، خلاقیت و رشد داشته باشید، خالکوبی ماه برای شما عالی است. هر کدام از مراحل آن معانی متفاوتی دارند. مثلا هلال ماه می تواند نشان‌دهنده امید و تغییر باشد.

بهترین تتوهای خاص

کدام نقاط بدن برای خالکوبی بهتر است؟

استخوان ترقوه فوقانی: این قسمت یکی از کم‌دردترین‌ها برای انجام خالکوبی است و همچنین پوست این ناحیه به‌اندازه بقیه قسمت‌ها کشیده نمی‌شود بنابراین خالکوبی شما نسبتاً ثابت می‌ماند.

بهترین تتوهای خاص

پشت شانه : اگر افزایش وزن، بارداری یا سایر تغییرات بدن را تجربه کنید تتو در اینجا تقریبا ثابت می‌ماند.

بهترین تتوهای خاص

مچ دست: این قسمت مناسب برای خالکوبی ظریف است. اما در عین حال مچ دست دارای پایانه‌های عصبی زیادی است که باعث می‌شود خالکوبی دردناک‌تر از سایر مناطق بدن باشد. همین‌طور با سپری شدن زمان خالکوبی مچ شما سریع‌تر از سایر نواحی محو می شود.

بهترین تتوهای خاص

پشت گردن: پشت گردن یک انتخاب محبوب مخصوصا برای زنان مو بلند است که احساس می‌کنند به راحتی می‌توانند تتو را در صورت لزوم پنهان کنند.

بهترین تتوهای خاص

قفسه سینه: قفسه سینه به طور کلی ناحیه‌ای است که مردان بیشتر از زنان انتخاب می کنند و با توجه به نزدیکی به قلب، مکان مناسبی برای خالکوبی است که برای فردی که آن را انجام می دهد، معنای زیادی دارد.همچنین امکان انتخاب طرح‌های بزرگ‌تر را فراهم می‌کند.

بهترین تتوهای خاص

 به طور کلی بزرگترین نگرانی برای کسی که اولین خالکوبی خود را انجام می دهد، میزان درد است. بر این اساس قفسه سینه، انگشتان و مچ پا مکان ایده‌آلی برای اولین خالکوبی شما نیستند.

توصیه آخر: پول ملاک خطرناکی است

بهترین تتوهای خاص

هرگز تصمیم خود را بر اساس قیمت نگیرید. بودجه بیشتری برای خالکوبی اول خود داشته باشید و دقیقاً به همان چیزی برسید که به آن امیدوار بودید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :