تابستان امسال، این مدل صندل‌ها مد هستند؛ دلبری به وقت تابستان

فصل گرم که از راه می‌رسد، تمام بدن ما می‌تواند فریاد بزند و روزشماری کند تا هوا خنک شود اما تنها عضوی که این فصل را دوست دارد، پاهای ما هستند که آزادی را تجربه می‌کنند و بی‌وزنی کفش‌های تابستانی را که نیازی به جوراب‌ها ندارند.صندل‌ها مدل‌های زیادی همیشه داشته‌اند و دایره رنگی متنوعی که کفش‌های دیگر فصل‌ها به پای‌اش هم نمی‌رسیدند. اما اگر در فکر یک صندل خوب و به روز هستید، نگاهی به این مدل‌ها بیاندازید که تابستان ۲۰۲۲ را حسابی خوش آب و رنگ کرده اند.

صندل ترند تابستان

صندل‌بنددار: سخت اما زیبا

این مدل صندل‌ها چند سالی است که روی بورس هستند. سبک بودن آن‌ها تنوع طرح و فانتزی بودن‌شان آن‌ها را محبوب بسیاری کرده است.
اما باید بدانید کلا با صندل نمی‌توان راه طولانی رفت و با این مدل صندل که کف بسیار تختی دارند، احتمال کمردرد گرفتن زیاد است خصوصا اگر گودی کمر داشته باشید.

صندل ترند تابستان

صندل‌های کنفی اما مدل‌های راحت‌تری هستند، بلند و ضخیم بودن کفی آن‌ها، صندل راحت‌تری برای شما می‌سازد اما بازهم امکان راحت راه رفتن را به شما نمی‌دهد؛ خصوصا اگر در مناطق پر از باران باشید اصلا دور این مدل را خط بکشید.

صندل ترند تابستان

صندل های‌بندی با کفی اسفنجی هم با شلوار جین کوتاه و همچنین شلوارهای کتان خوب ست می‌شوند. این صندل‌ها برای محیط شهری و راه رفتن روی زمین‌های سخت، سنگفرش و آسفالت مناسب هستند.

صندل ترند تابستان

اگر از میان این مدل صندل می‌خواهید، برای خودتان انتخابی برای رفتن به یک مهمانی داشته باشید، صندلهای کفه چرم و با یک پاشنه سه سانتی بسیار راحت و در عین حال شیک هستند.

• صندل‌های پاشنه دار: بلند اما سخت

هرچند اصالت یک صندلی به راحتی آن است؛ اما برخی هم دوست دارند صندل‌پوش باشند و هم از روی ابرها و چند متری بالاتر از قد واقعی خودشان دنیا و آدم‌ها را ببینند. هرساله این مدل صندل‌ها هم پشت ویترین کفش فروشی‌ها و صفحه‌های آنلاین خرید پیدا می‌شوند.

صندل ترند تابستان

اگر این مدل صندل را انتخاب کردید، که بندهای کشی داشتند، حتما دقت کنید که بندها جنس خوبی داشته باشند چون در غیر این صورت با یک یا دو بار پوشیدنشان دیگر نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.این مدل صندل برای مهمانی هم بسیار مناسب هستند و پوشیدن با پیراهن اسپورت و ساحلی حسابی شما را توی چشم می‌برد.

صندل ترند تابستان

اما اگر می‌خواهید احساس‌تان را در مسیر درست‌تری بیاندازید، صندلی انتخاب کنید که بتوانید با آن راحت باشید و در پایان تابستان پایی برایتان بماند. این صندل‌ها در دسته جلو بسته‌ها هستند. مدلی که بندهای بلندی دارند که روی ساق پا می‌آیند صندل را در پای شما محکم‌تر می‌کنند.

صندل ترند تابستان

این مدل صندل با دامن و پیراهن اسپورت بیشتر ست می‌شوند اما به شلوارهای کتان و پارچه‌ای می‌آیند.

• صندل‌های اصلاحی ارتوپدی: قرص قلب

می‌گویند آخر شاهنامه خوش است. ما هم همه اینها را گفتیم تا برسیم به بهترین صندل‌های دنیا، چون شما نباید اجازه دهید که قلب دوم شما از حرکت باز بایستد. نباید سلامت پاهای‌تان را نادیده بگیرید و رفتاری را با آن‌ها داشته باشید که سزاورشان است.
برندهای زیادی صندل‌های اصلاح کننده ارتوپدی تولید کرده اند. این مدل صندل به شما کمک می‌کند تا در تمام تابستان آزادانه، سبک و بدون درد راه بروید!

صندل ترند تابستان

این صندل‌ها کفی نرمی دارند که با فرم پاهای شما فرم می‌گیرند. پای شما در این صندل‌ها احساس داغی نمی‌کند و می‌توانید ساعت‌ها راحت با آن‌ها راه بروید.

صندل ترند تابستان

مشکل خیلی از صندل‌ها خصوصا پاشنه دارها و جلو بسته ها، وضعیتی است که برای انگشت‌های پا ایجاد می‌کنند اما صندل‌های طبی و ارتوپدی با حرکت دادن (حالت دادن) به انگشتانی که زاویه دار هستند؛ وضعیت آن‌ها را اصلاح می‌کنند وعدم تعادل عضلانی را از بین می‌برند.
صندل‌های طبی نه تنها باعث سهولت در راه رفتن می‌شوند که فشار روی پاشنه، توپی پا، زانوها، باسن و پشت را کم می‌کنند.
پس در نهایت توصیه ما به شما این است که سلامت را اول بخواهید و بعد زیبایی را…

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :