مصی روشن در
51,140

اگر این ویژگی‌ها را دارید، پس شما یک فرد شیکپوش هستید!

اگر این ویژگی‌ها را دارید، پس شما یک فرد شیکپوش هستید!

بعضی‌ها به دلیل فرم بدنی که دارند و زیبایی بیشتر از معمول همیشه به چشم ما خوش تیپ می‌آیند. گروه اول؛ کسانی که در دسته مدل‌ها قرار می‌گیرند، به صورت ذاتی- نه اکتسابی- شانس بیشتری برای خوشتیپ بودن دارند. آن‌ها، منظورمان زیبارویان و خوش فرم ها، چه دوست داشته باشیم و چه دوست نداشته باشیم بیشتر به چشم می‌آیند.

ویژگی افراد شیکپوش

ساده ترش را بگوییم، برخی افراد مثل مهتاب کرامتی هستند که اگر «گونی» ساده هم به تن کنند، نگاه‌ها را دنبال خودشان می‌کشند. البته فقط مثال زدیم و افراد معروف اکثرا استایلیست دارند و به آن‌ها می‌گویند که بهتر است چه لباسی را بپوشند. البته بحث احساس و انرژی که افراد از خودشان ساطع می‌کنند را وارد این بحث نکنید که کاملا جداست و به نظر ما واقعیت دارد.

ویژگی افراد شیکپوش

اما همه ما دوست داریم بدانیم افراد شیک‌پوش چه ویژگی‌هایی دارند. ما هم می‌خواهیم از این سرگردانی برای پوشش خوب داشتن بیرون بیاییم و برویم و داخل گروه شیک‌پوش‌ها شویم. رمز و راز کار چیست؟

  • آن‌ها از ترند پیروی نمی‌کنند و شورشی هستند

چیزی که بسیاری از ما نمی‌دانیم این است که مواردی که مد می‌شود خیلی ارگانیک و طبیعی رخ می‌دهد. در اصل در بیشتر مواقع یک فرد یک مدل لباس را می‌پوشد و یا یک سبک پوشش را تغییر می‌دهد و مردم هم به آن پاسخ مثبت می‌دهند و آن را وارد زندگی‌شان می‌کنند.

ویژگی افراد شیکپوش

مثلا سال گذشته مد شد که یک گوشه لباس را از کمربند و کش شلوار بیرون بیاورید. جوان‌ها از این مدل استقبال کردند. این موضوع می‌توانست کاملا برعکس باشد. کمااینکه بود و تا قبل از مد شدن این مدل لباس پوشیدن اگر کسی لباسش این طور بود همه سعی می‌کردند مهربانانه به او بفهمانند که نامرتب است!

ویژگی افراد شیکپوش

خب باید نتیجه بگیریم که افراد خوشتیپ یک جور شورشی هستند و پای انتخاب خود می‌ایستند. آن‌ها توی چشم‌های طرف مقابل دنیال تایید و تشویق نیستید و همین که توی آیینه نگاه کنند و آینه به آن‌ها لبنخند بزند برای‌شان کافی است!

  • وسواس عکس دارند

آن‌ها به عکس وسواس دارند به همین سادگی؛ اما این وسواس یعنی چه؟ حسابی در عکس‌ها دقت می‌کنند و لباس‌هایی که به نظرشان به خوبی باهم ست شده اند، یا می‌توانستند بهتر ست شوند، به خاطر می‌سپارند. از اشتباه‌ها درس و از تصاویر خوب ایده می‌گیرند و آن‌ها را به نحوی که متناسب با خودشان باشد، تغییر می‌دهند.

ویژگی افراد شیکپوش

  • ریسک‌پذیر هستند

افراد خوشتیپ اجازه ریسک کردن به خودشان می‌دهند. آن‌ها اول به خودشان اهمیت می‌دهند و بعد به دیگران. شاید ده بار نحوه لباس پوشیدنشان نمره منفی بگیرد و حتی هیچ وقت تایید نشود اما آن‌ها راه خودشان را می‌روند و روزی سبک و استایل‌شان را برای دیگران عادی و پذیرفته می‌کنند و از طرفی آن را پخته‌تر می‌کنند.

ویژگی افراد شیکپوش

  • به جزییات اهمیت می‌دهند

افراد خوش تیپ نه فقط به لباس اصلی که می‌پوشند بلکه به اکسسوری‌ها و کیف و کفش و همه جزییات هم اهمیت می‌دهند. آن‌ها شاید ۵ دست لباس بیشتر نداشته باشند اما می‌دانند که برای این ۵ دست بهتر است با چه چیزهایی آن‌ها را هماهنگ کنند.

  • کپی کاری نمی‌کنند

خوش تیپ‌ها هر چیزی که می‌بینند را دقیقا روی خودشان اجرا نمی‌کنند. آن‌ها می‌دانند که باید تغییری در لباس‌ها بدهند تا به آن‌ها بیاید. یکی از اشتباه‌های اکثر ما این است که فکر می‌کنیم اگر لباسی به تن دیگری بیاید، حتما به ما هم می‌آید اما به هیچ وجه این طور نیست و حتما باید فرم و استایل بدن خودمان را بشناسیم.

ویژگی افراد شیکپوش

  • حساسیت ندارند

شاید فکر کنید که خوش تیپ‌ها همان برندپوش‌ها هستند؛ درست است که برندهای معروف، لباس‌هایشان از کیفت و دوخت و طراحی‌های به روزی برخوردار هستند اما تعداد بسیار محدودی هستند که می‌توانند لباس برند داشته باشند. خوش تیپ‌های واقعی خیاط‌ها ئ فروشگاه‌های خوب و ناشناس را پیدا می‌کنند، آن‌ها از هیچ فروشگاهی نمی‌ترسند و تقریباً به هر کجایی که می‌روند شم قوی دارند برای اینکه لباس خاصی را پیدا کنند و بر اساس سلیقه خودشان استایل‌شان را بسازند.

ویژگی افراد شیکپوش

  • برده مد نیستند

آن‌ها برای‌شان مهم نیست این لباس امسال مد است یا چند سال قبل مد بوده و یا اصلا مد نبوده است، آن‌ها فقط به راحتی و خوش پوشی می‌اندیشند نه بیشتر و کمتر.

ویژگی افراد شیکپوش

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :