مهفام میرزایی در
0

راز هایی برای استایل زیباتر

راز هایی برای استایل زیباتر

دنیای مد دنیایی بسیار پر تکاپو و همواره در حال تغییر است. کمی غفلت باعث می شود از این همه تغییر و جنبشی که در حال شکل گرفتن است عقب بمانید. خواند سایت های مد یکی از کارهایی است که شما را در زمینه مد به روز نگه می دارد. در این مطلب توصیه هایی از چند وبلاگ مد مطرح جهان را برای داشتن تیپی زیبا تر و به روز تر برای شما گردآوری کرده ایم. راز هایی برای استایل زیباتر  در را در ادامه بخوانید.

1- اگر می خواهید راه راه بپوشید از پارچه های با راه های عریض تر انتخاب کنید چون هم مد روز تر هستند و شما را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهند.

راز هایی برای استایل زیباتر

2- استفاده از اکسسوری های سفید رنگ مساله ای است که کمتر به آن توجه می شود اما استفاده از کفش سفید، کیف سفید و کمربند سفید باعث می شود استایل اصلی شما بیشتر جلوه و خودنمایی داشته باشد.

راز هایی برای استایل زیباتر

3- بسیاری افراد تصور می کنند کت جین فقط مناسب استایل اسپرتی است و باید روی مانتوهای اسپرتی پوشیده شود اما این تصور اشتباه است. کت جین خود را با هر مانتویی که دوست دارید بپوشید حتی مانتوهای گلدار و رنگارنگ. و بدونید که استایل شما رو زیباتر میکنه.

راز هایی برای استایل زیباتر

4- یک کیف فرم دار محکم و کفش شیک و تمیز متناسب با آن هر نوع استیلی را زیباتر و شیک تر جلوه خواهد داد. فراموش نکنید که ست کردن کیف و کفش دیگر از ضروریات مد محسوب نمی شود.

راز هایی برای استایل زیباتر

5- روی هم پوشیدن لباس ها فقط مخصوص پاییز نیست. در تابستان نیز می توان لباس های نازک را روی هم پوشید و استایلی شیک ساخت.

6- آستین های مانتو و پیراهن را به روش شیک و زیبایی که در این مطلب گفته شد تا کنید.

راز هایی برای استایل زیباتر

مطالب مرتبط:

1- مد روز با شيم يا با استايل؟

2- اشتباهات تازه کار ها در مد قسمت اول

3- چند راه ارزان براي گران قيمت تر شدن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :