تحریریه چی بپوشم در
181,313

بانوی اول کره جنوبی هم به‌اندازه بازیگران این کشور زیبا و خوشپوش است؛ عاشق استایل‌هایش می‌شوید!

بانوی اول کره جنوبی هم به‌اندازه بازیگران این کشور زیبا و خوشپوش است؛ عاشق استایل‌هایش می‌شوید!

جنجال کیف دیور بانوی اول کره جنوبی؛ سبک موردعلاقه کیم کئون هی چیست؟ انتخاب‌های هوشمندانه بانوی اول کره جنوبی زمانی که کنار زنان خوش‌پوش دیگری چون کیت میدلتون می‌ایستد، بیشتر به چشم می‌آید.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

کیم کئون‌ــ‌هی، بانوی اول کره جنوبی، در مقایسه با بانوان اول پیشین این کشور از بسیاری جهات، سنت‌شکن و متفاوت محسوب می‌شود. پیشینیان او زمانی که همسرانشان کشور را رهبری می‌کردند، چندان دیده نمی‌شدند اما به نظر می‌رسد کیم از جلب شدن توجه عمومی به خود نگرانی چندانی ندارد.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

برخی کارشناسان مد او را به دلیل انتخاب‌هایش در عرصه مد تحسین کرده‌اند. همین علاقه او به مد هم باعث شد در اقدامی که همسرش، یون سوک یول، آن را یک «مانور سیاسی پیش از انتخابات» نامید، شخصی یک کیف دیور دو هزار و ۲۵۰ دلاری به او هدیه دهد. با اینکه تحقیقات درباره اینکه آیا بانوی اول اجازه داشت چنین هدیه‌ای را بپذیرد یا نه در کره جنوبی ادامه دارد، تردیدی نیست که این هدیه مطابق سلیقه او انتخاب‌ شده است.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

ساوت چاینا مورنینگ پست دراین‌باره با برخی کارشناسان کره‌ای گفت‌وگو کرد. کانگ جین جو که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ مشاور رسانه‌ای لی میونگ باک، رئیس‌جمهوری سابق کره جنوبی، بود می‌گوید که این کشور قبلا چنین بانوی اولی را به خود ندیده است: «کیم تصویر یک زن باکلاس، پیچیده، مستقل و حرفه‌ای را به نمایش می‌گذارد.»

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

چو می کیونگ، مدیرعامل یک شرکت مشاوره تصویری در کره جنوبی، هم با این نظر موافق است. چو می‌گوید: «کیم در ظاهرش هم وقار بانوی اول و هم شخصیت فردی‌اش را به تصویر می‌کشد.»

بر اساس یک نظرسنجی که یک سازمان تحقیقاتی از هزار نفر کره‌ای انجام داد، کمی بیش از نیمی از پاسخ‌دهندگان گفتند که «کیم در قالب بانوی اول کارش را خوب انجام می‌دهد».

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

زندگی بانوی اول کره بسیار متفاوت از سایر بانوان اول قبل از او بوده است. کیم از پیش کسب‌وکار خودش را داشت و از نظر اجتماعی بسیار فعال بود و این پیشینه به او این پتانسیل را داد تا در انتخاب سبک و ظاهر در دیدار با همتایان خارجی‌اش، چشمگیر باشد. زمانی که او را در کنار زنان خوش‌پوش دیگری چون کیت میدلتون می‌بینیم، این انتخاب‌های هوشمندانه بیشتر به چشم می‌آیند.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

کیم در سال ۲۰۲۳ در سفر رسمی سه‌روزه به بریتانیا، با پالتو خاکستری خوش‌دوخت در کنار شاهدخت ولز و ملکه کامیلا بسیار برازنده به نظر می‌آمد. او این سفر را با سبک کت سفید که با شلوار مشکی هماهنگ شده بود، آغاز کرد که نشان می‌داد به سبک جدید کت‌شلوار پوشیدن زنان قدرتمند آگاه است. بانوی اول کره جنوبی پیش‌ از این سفر، این ظاهر را در سفر به آمریکا هم با یک کت‌شلوار از خانه مد بالمین به نمایش گذاشته بود.

کیم کئون-هی (در کره ابتدا نام‌خانوادگی و سپس نام کوچک نوشته می‌شود) ژوییه ۲۰۲۳ برای سفر به لهستان، پیراهنی کهربایی با گل‌سینه سفید برگزید که با لباس صورتی‌رنگ بانوی اول لهستان هماهنگ بود.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

بانوی اول کره جنوبی در سفر به ایالات‌ متحده در آوریل ۲۰۲۳، یک سبک سفید با کت‌ودامن و دستکش همرنگ برگزید. او در این سفر تعدادی از بهترین ظاهرهای رسمی‌اش را به نمایش گذاشت. در همان سفر، او یک کت سفید دیگر را با یک دامن و کفش پاشنه‌بلند مشکی همراه کرد.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

کیم در انتخاب‌های غیررسمی‌تر هم به سراغ نام‌های بزرگ می‌رود. چنانچه تصویر او را در یک آموزشگاه سگ‌های راهنما با کت چهارخانه بالمین دیده‌ایم.

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

کیم کئون هی و همسرش تابه‌حال سرپرستی چند حیوان نجات‌یافته را پذیرفته‌اند و از منتقدان سرسخت تجارت گوشت سگ در کشورشان‌ هستند.



دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 12 فوریه 2024

چه ساده و با وقار

لی لی در تاریخ 15 فوریه 2024

اون خوش پوش نباشه پس کی باشه؟!! بعدشم اینکه لباس به تنش گریه می‌کنه از بس لاغره، بقول کره ای ها ، مثل خلال دندونه از بس لاغره

ندا در تاریخ 17 فوریه 2024

اگه دقت کنید همه زنان بالا مقام دنیا همیشه لباس های باوقار میپوشن ،مثل این خانم ،طبق رسم خودشون ولی پوشیده و باوقار



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :