زیباترین لباس‌های سها نیاستی، دلبر این روزهای نمایش خانگی

این روزها، مجموعه نمایشی تازه‌ای به نام «آکتور» در حال پخش است که تیم هنرپیشه‌های جذاب و مشهوری دارد. نوید محمدزاده و احمد مهران‌فر در کنار بازیگران جوان‌تری مانند سها نیاستی در این فیلم درخشیده‌اند. نیاستی از تازه‌واردهای سینما و دنیای تصویر است و چهره و بازی خوبی دارد. در این مقاله هم به‌سراغ بررسی استایلش می‌رویم. با وجود اینکه حضور زیادی در مراسم و موقعیت‌های مختلف نداشته اما در همان دفعات معدود نشان داده که اصول خوش‌پوشی را می‌داند. آماده‌اید که مروری بر استایل‌های او داشته باشیم؟

استایل سها نیاستی

انتخاب رنگ‌های مناسب

استایل سها نیاستی

یکی از درخشان‌ترین صفت‌های افراد خوش‌پوش، توانایی‌شان در ست‌کردن رنگ‌های زیبا در کنار یکدیگر است. این افراد می‌دانند که باید چه بپوشند، چه رنگ‌هایی را انتخاب کنند و چطور هارمونی را از نظر بصری راهی استایلشان کنند. سها هم از آن افرادی است که به‌نظر می‌رسد در این زمینه توانمند ظاهر می‌شود. در تصویر بالا، او را با پالتی از رنگ‌های هماهنگی می‌بینیم که در کنار هم بسیار چشم‌نواز از کار درآمده‌اند. حضور رنگ‌های گرم و خنثی در کنار هم می‌تواند تعادل و توازن خوبی به هر استایل بدهد. شما از این ترکیب رنگ خوشتان می‌آید. به‌نظرتان به‌جای این رنگ از شال، چه انتخاب‌های دیگری می‌توانست تیپ سها را در این استایل جذاب و دیدنی کند؟

حضور مطلوب در موقعیت‌های بین‌المللی

استایل سها نیاستی

هنرپیشه‌ها مدام زیر ذره‌بین هستند. حضورشان در جمع‌های مختلف، مراسم گوناگون و وجود خبرنگارها و عکاسان در دور و اطرافشان باعث می‌شود که همیشه تصویری از آنها ثبت شود و بماند. برای همین است که باید حسابی به استایل خود توجه داشته باشند. سها نیاستی از آن افرادی است که چنین موضوعی را به‌خوبی درک کرده و توانسته تدارک‌دیدن استایلی زیبا را به‌خوبی در موقعیت‌های مختلف مدیریت کند. او در نخستین حضورش در جشنواره بین‌المللی کن فرانسه، تیپ و پوشش بسیار خوبی داشت. کت‌وشلواری خوش‌دوخت که مدل زیبایی داشت و با اندامش در تناسب بود، انتخاب بسیار ایدئالی به‌نظر می‌رسید. شالی از جنس تور و کیف کلاچ کوچک هم از جمله نکات مناسبی بودند که نشان دادند، سها در انتخاب استایل خوب عمل می‌کند و می‌داند که باید در هر موقعیتی چه تیپی برای خودش تدارک ببیند. خوش‌پوشی همین است؛ یعنی بدانید که چه لباسی به شما می‌آید، متناسب با موقعیت است و در آن احساس راحتی می‌کنید. راحت‌بودن استایل لزوما به‌معنای این نیست که پارچه و بافت و دوخت راحتی داشته باشد، بلکه منظور این است که در لباس احساس خوشایندی داشته باشید.

علاقه به ترندهای روز

استایل سها نیاستی

نیاستی از هنرپیشه‌های جوان ایران است. اینکه از ترندهای روز مدوفشن پیروی می‌کند، اصلاً چیز عجیبی به‌نظر نمی‌رسد. دنبال‌کردن ترندها می‌تواند استایل هرکس را امروزی‌تر کند و نشان بدهد که او با دنیای مد بیگانه نیست. بسیاری از عناصری که درشمار ترندهای روز قرار می‌گیرند، آن‌قدرها جذاب نیستند اما همین‌که اقبالی عمومی درباره‌شان صورت می‌گیرد، وجودشان استایل را جذاب می‌کند. در تصویر بالا هم شاهد استفاده سها از عینکی از میان ترندهای روز هستید. این عینک‌ها با قاب‌هایی به اشکال هندسی مختلف و خطوط و زوایای گوناگون توانسته‌اند دل نسل جوان را حسابی ببرند. چهره با وجود چنین قاب‌هایی از عینک حالت مدرن و زیبایی پیدا می‌کند. این قاب برای صورت سها نیاستی هم بسیار مناسب بوده است. بندهای عینک هم از ترندهای سال‌های اخیر بوده‌اند. استفاده از آنها می‌تواند هم اکسسوری متفاوت و زیبایی را به استایل اضافه کند و هم عینک‌زدن را خوشایندتر. وجود بندی که عینک را نگه می‌دارد، ایده خوبی است؛ به‌ویژه برای کسانی که مجبورند از عینک طبی هم بهره ببرند.

رعایت تناسب میان بخش‌های مختلف استایل

استایل سها نیاستی

اگر می‌خواهید که خوش‌استایل و خوش‌پوش جلوه کنید، باید در انتخاب بخش‌های گوناگون لباستان هم خبره باشید. یعنی بتوانید هارمونی و هماهنگی لازم میان عناصر مختلف استایل را در نظر بگیرید. سها این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد و همیشه انسجام موزونی میان بخش‌های مختلف استایل او دیده می‌شود. در تصویر بالا، سها یقه اسکی قرمز و بافتنی را با رویه‌ای براق و مشکی ست کرده است. این ترکیب رنگ و هماهنگی میان بافت‌های مختلف پارچه‌های موجود در استایلش باعث شده که تیپ خوبی پیدا کند. تضاد میان دو رنگ مشکی و قرمز و از سوی دیگر، استفاده از رژ لبی قرمزرنگ هم تیپ را ارتقا داده است. به انگشتر این هنرپیشه جوان هم که نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید در توجه به جزئیات تیپ خود توانمند است.

حضوری آراسته

استایل سها نیاستی

اصلی‌ترین عنصری که می‌تواند به‌تنهایی استایلتان را چند نمره ارتقا بدهد، آراستگی است. حتی زیباترین و شاید گران‌ترین لباس‌ها هم بدون وجود نظم و آراستگی به چشم نخواهند آمد. مرور استایل‌های مختلف سها نیاستی نشان می‌دهد که همیشه آراسته است. او در دفعاتی که در نگاه عکاسان دیده و تصویرش ثبت شده، همیشه مرتب بوده است. هم از نظر استایل پوششی و هم آرایش صورت و موها. چهره این هنرپیشه تازه‌وارد بسیار معصوم و دوست‌داشتنی است. انواع سبک‌های آرایشی هم با رنگ پوست و مدل صورتش در هماهنگی‌اند. با این حال، بیشتر به‌سراغ شیوه‌های کلاسیک آرایش می‌رود و در این زمینه خوب و آراسته عمل می‌کند.

احترام به کدهای پوششی

استایل سها نیاستی

رعایت کدهای پوششی به‌معنای تناسب میان موقعیت و استایل است. گاهی در جمعی خودمانی و غیررسمی حضور دارید و باید متناسب با آن لباس‌هایی اسپرت انتخاب کنید. گاهی هم حرف از شرکت در مراسمی مهم و رسمی به‌میان است. در این شرایط هم باید از لباس‌هایی مجلسی استفاده کنید. اینکه بدانید در هر موقعیت به‌سراغ چه استایلی بروید، اهمیت زیادی دارد. سها نیاستی کدهای پوششی را به‌خوبی رعایت می‌کند. او سطح رسمی‌بودن استایل خود را همیشه در کنترل دارد و می‌داند که باید در هر مراسمی چطور ظاهر شود.

در آخر

استایل سها نیاستی نمره خوبی می‌گیرد. او جوان است و تجربه آنچنان زیادی در دنیای تصویر نداشته است. با این حال، نشان داده که قواعد ورود به دنیای شهرت را می‌شناسد. او همیشه به استایل‌هایش فکر می‌کند و موردی نامناسب و ناهماهنگ از او ندیده‌ایم. آراستگی و رعایت کدهای پوششی هم از برجسته‌ترین ویژگی‌هایی هستند که در تیپ و ظاهرش دیده می‌شود. نیاستی در چند اثر اولیه خود درخشیده و به‌نظر می‌رسد که آینده هم برای او پر از اخبار خوش خواهد بود. راستی! شما چه نمره‌ای به استایل او می‌دهید؟ سبک پوشش او را می‌پسندید؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :