نکاتی برای پوشیدن پوتین زمستانی

0

گرم شدن و خوش تیپ بودن به طور همزمان از معضلاتی است که خانم‌ها در فصل‌های سرد با آن درگیرند و بیشتر مواقع یکی ار فدای دیگری می‌کنند. پوشیدن بوت زمستانی هم یکی از این دغدغه‌ها است. اما در این مقاله نکاتی برای پوشیدن پوتین زمستانی را به شما معرفی خواهیم کرد تا در عین گرم شدن خوش تیپ هم باشید.

خانم‌ها معمولا علاقه‌ای به پوشیدن این بوت‌ها ندارند و بوت‌های خانمانه را ترجیح می‌دهند و در نتیجه یا روی برف ها لیز می‌خورند و یا از سرما می لرزند چون این پوتین‌ها حجم زیادی دارند و پاها را بزرگ نشان می‌دهند و ظاهری مردانه و اسپرت دارند. برای جذاب‌تر شدن استایل با پوتین زمستانی این نکات را رعایت کنید:

رنگی بپوشید

یک نکته جالب برای جذاب‌تر شدن استایل با پوتین زمستانی این است که یک پوتین رنگی انتخاب کنید، این رنگ باعث می‌شود استایل شما جذاب‌تر شده و کفش‌ها کمتر مردانه و خسته کننده به نظر برسند. مدل‌های دو رنگی که شبیه کفش‌های عادی به نظر می‌رسند هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

نکاتی برای پوشیدن پوتین زمستانی

مد روز باشید

در کنار کفش‌های خسته کننده خود می‌توانید از لباس‌هایی استفاده کنید که نشان دهد شما خوش تیپ و مد روز هستید و تنها به اقتضای آب و هوا این پوتین‌ها را پوشیده‌اید.

نکاتی برای پوشیدن پوتین زمستانی

از رنگ سفید کمک بگیرید

استفاده از رنگ سفید در شلوار و لایه‌های زیرین لباس‌های زمستانی کمک می‌کند تا استایل شیک‌تری داشته باشید و مانند اسکی بازان خوش تیپ به نظر برسید.

نکاتی برای پوشیدن پوتین زمستانی

و البته مشکی

اگر رنگ سفید برای شما زیادی ترسناک است سراغ مشکی بروید، هماهنگ کردن لباس‌های مشکی با بوت مشکی کمک می‌کند تا این بوت‌ها زیادی جلب توجه نکنند.

نکاتی برای پوشیدن پوتین زمستانی

مطالب مرتبط:

1- بوت های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :