سارا هنجنی در
0

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

پدران بسیاری از ما ساعت های مچی ای به دستانشان دارند که شاید برای نسل های قبل از آن هاست. و اگر این ساعت های دچار مشکلی نشوند از همان ها استفاده می کنند. اما نسل ما اینگونه نیست دائما در حال خرید اقلام جدید هستند. ساعت مچی هم از این قاعده مستثنی نیست. اما این نسل نیز آن قدرها پولدار نیست که بخواهد ساعت مچی لاکچری برای خودش بخرد. در ادامه کارشناسان چی بپوشم به معرفی چند ساعت مچی با قیمت مناسب می پردازند که می تواند شما را در انتخاب تان کمک کند. البته شاید نتونید این مدل ساعت ها رو تو ایران پیدا کنید، ولی حداقل می تونید نمونه هایی که شباهت زیادی به آن ها دارند را برگزینید. 

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

1- Shore Projects

این برند در سال 2013 تاسیس و محصولات خود را که بیشتر برای جوانان ساخته شده بود در معرض دید عموم قرار داد. ساعت های مچی Shore Projects بیشتر مناسب ست های غیر رسمی و اسپرت می باشد.

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

2- Kartel

درسته که موتور این ساعت مچی ژاپنی است، اما کمپانی Kartel در اسکاتلند واقع است. این ساعت مچی را می توان با لباس های رسمی نیز پوشید. اما به هر حال در رده ساعت های مچی ارزان قیمت قرار دارد.

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

3- Brathwait

برای آن دسته افرادی که از ترکیب کلاسیک و مدرنیته لذت می برند این ساعت مچی ایده آل است. این ساعت مچی انگلیسی برخلاف دو مدل بالا، دارای نمایشگر تاریخ است.

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

4- Timex

یکی دیگر از ساعت های این دسته بندی که دارای نمایشگر تاریخ است. این ساعت مچی دارای صفحه بزرگ و نسبتا سنگین است.

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

5- Farer

این ساعت مچی سوئیسی را برای تیپ های اسپرت پیشنهاد می کنیم. علاوه بر اینکه نمایشگر تاریخ داشته عقربه ثانیه شمار آن نیز به صورت مجزا در زیر عقربه های دقیقه و ساعت قرار داده شده است.

6 ساعت مچی ارزان قیمت مردانه

6- Mondaine

Mondaine ساعت مچی سوئیسی است که از طراحی مینیمال بهره برده است و جز نمایش ساعت و دقیقه کار خاص دیگری انجام نمی دهد!

مطالب مرتبط:

1- 5 راه برای شناسایی ساعت مچی تقلبی

2- ساعت مچی مردانه با بند چرمی قهوه ای

3- هابلوت جدیدترین ساعت مچی اش را ارایه کرددیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 22 مارس 2022

من رولباس پوشیدن ونظردادن برای انتخاب برای دیگران خیلی حساسم وباصلیقه اگهبتونم بکسی دراین زمینه کمک کنم باکمال میل میپذیزمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :