نیلوفر شهدوست در
8,915

حجم تزریق ژل و چربی شهره سلطانی مردم را عصبانی کرد؛ این بازیگر مشهور دقیقا با صورتش چه کرده؟!

حجم تزریق ژل و چربی شهره سلطانی مردم را عصبانی کرد؛ این بازیگر مشهور دقیقا با صورتش چه کرده؟!

شهره سلطانی از بازیگران مطرح دهه ۷۰ است. حضور او که در اوج سال‌های جوانی بود، در فیلم‌ها و سریال‌های آن دوره با استقبال مخاطبان روبه‌رو بود. او که تجربه‌هایی در تئاتر و آثار مهم هم دارد، بازیگری فعال و پرانرژی بود. در سال‌های اخیر، کار تازه‌ای از او ندیده‌ایم و عمدتا در برنامه‌های ریالیتی‌شو دیده شده است. خبرهای از بیماری او هم به‌میان بود. به‌نظر می‌رسد که او مجدداً فعالیت‌هایش را در زمینه‌های گوناگون از جمله مسئولیت‌های اجتماعی برای ترویج گیاه‌خواری و… شروع کرده است.

تغییر چهره شهره سلطانی

شهره سلطانی و تغییر ظاهرش را دیده‌اید؟

تغییر چهره شهره سلطانی

شهره سلطانی در طی سالیان اخیر، دچار مشکلات جسمانی و بیماری‌هایی بوده است. او مشکلی در زمینه اختلال سیستم ایمنی بدن داشته و خوشبختانه بهبود پیدا کرده است.

به‌نظر می‌رسد که تجربه بیماری در سال‌های گذشته، روی چهره و وزن او اثرات نامطلوب داشته است. اما خبر دلنشین و خوشایند این است که در تازه‌ترین حضورش در مقابل دوربین رسانه‌ها و با عکسی که از او منتشر شده، شاهد تغییرات مثبت چهره‌اش هستیم.

در تصویر بالا، بخش سمت راست، سلطانی را در تازه‌ترین عکس از او نشان می‌دهد. صورت او به‌وضوح شاداب‌تر و جوان‌تر از پیش به‌نظر می‌رسد.

عمل‌های جراحی و تغییرات چهره بازیگران را می‌پسندید؟

تغییر چهره شهره سلطانی

به‌مدد خدمات پزشکی زیبایی متنوعی که در این روزها ارائه می‌شود، تغییر چهره افراد بسیار ساده‌تر از گذشته شده است. بازیگران هم طرفداران درجه یک این خدمات‌اند. به‌نظر می‌رسد که شهره سلطانی هم با بهره‌مندی از تخصص پزشکان حاذق توانسته در ظاهر خود تغییراتی مثبت به‌وجود بیاورد.

از جمله عمل‌هایی که برای زیبایی و جوانسازی انجام می‌شوند، باید به این‌ها اشاره کنیم:

  • تزریق ژل و چربی؛
  • بلفاروپلاستی؛
  • لیفت صورت؛
  • لیفت گردن
  • لیپوساکشن؛
  • جراحی‌های زیبایی بینی.

سلطانی که در سالیان گذشته، عمل جراحی بینی هم داشته است، با عمل‌های زیبایی چهره تازه‌ای پیدا کرده است.

موافق عمل‌های جراحی زیبایی برای سلطانی و بازیگران دیگر هستید؟

تغییر چهره شهره سلطانی

واقعیت این است که بیشتر افراد در ظاهر از عمل‌های زیبایی انتقاد می‌کنند و ترجیح می‌دهند که چهره‌هایی با حالت طبیعی مشاهده کنند. نچرال‌بودن از امتیازات پرطرفدار این روزها معرفی می‌شود. اما باید قبول کنیم که برخی از اقدامات زیبایی هم بسیار کاربردی و مفیدند. جراحی‌های زیبایی می‌توانند به رفع مشکلاتی از جمله جای زخم‌ها یا آسیب‌های پوستی بیماری هم کمک کنند. در چنین موقعیت‌هایی، نه‌تنها وجود این خدمات اضافی و بیهوده نیست، بلکه بسیار ارزشمند هم به‌نظر می‌رسند.

کسانی که مانند شهره سلطانی در معرض دید عموم و در کار تصویر هستند، باید چهره‌شان را خوب حفظ کنند. از همین روی، انجام اقدامات زیبایی متعادل و مناسب برای آن‌ها ایده جذاب و خوبی خواهد بود. همان‌طور که شهره سلطانی هم عمل‌های موفقی داشته و بشاش‌تر و زیباتر از همیشه به‌نظر می‌رسد. این بازیگر ۵۴ساله پوستی شفاف و صاف پیدا کرده و به‌وضوح سرحال‌تر از گذشته است.

دلیل ترندشدن علاقه به طبیعی‌بودن چهره چیست؟

تغییر چهره شهره سلطانی

شاید دلیل اینکه بسیاری از افراد، ادعای نچرال‌پسندی دارند و در سال‌های اخیر به این ترند متمایل شده‌اند، مشاهده موارد افراطی است. برخی از اشخاص هم از چهره‌های مشهور و هم از مردم معمولی، در سال‌های پیش از عمل‌های زیبایی صورت و اندام به‌طور اغراق‌آمیز استفاده کرده‌اند. این روند باعث مصنوعی‌شدن چهره‌شان شده و نوعی دافعه برای عموم نسبت به اقدامات زیبایی ایجاد کرده است. باید دقت کرد که برخی از افراد، بعد از مشاهده نتایج خوشایند عمل‌های زیبایی به آن‌ها نوعی اعتیاد پیدا می‌کنند و به این فکر می‌کنند که مدام نواقص احتمالی صورتشان را از بین ببرند.

چنین رویه و رویکردی موجب می‌شود که عمل‌های مطلوب انجام‌شده در ابتدا، به مرور تغییر کنند و حالتی مصنوعی و دوست‌نداشتنی در چهره‌شان ایجاد شود. شهره سلطانی از دسته افرادی است که با اقداماتی نامحسوس و بسیار تمیز تغییر کرده است. چنین عملیاتی به همه توصیه می‌شود.

همه به مرور پیر می‌شوند و بدیهی است که زیبای چهره و اندام، کم‌کم تحت تاثیر بالارفتن سن قرار می‌گیرد. استفاده از اقدامات متعادل یا جزئی می‌تواند به بهبود روحیه و اعتماد به نفس هم کمک شایانی کند.

در آخر

بسیاری از بازیگران اقدام به انجام عمل‌های زیبایی می‌کنند و نتیجه‌ نهایی نامطلوبی برایشان رقم می‌خورد. در واقع، تغییر چهره آن‌ها از حالت آشنایی که برای مخاطب داشته‌اند، خوشایند نیست. بسیاری هم در انجام این عملیات افراط به‌خرج می‌دهند. چنین روندی از سوی مخاطبان با واکنش منفی روبه‌رو می‌شود. اما عمل‌های جراحی انجام‌شده از سوی شهره سلطانی بسیار خوشایند بوده است. به‌نظر می‌رسد که او با دقت نظر زیاد و به‌کمک پزشکانی خبره دست به تغییرات چهره زده است. نظر شما درباره این تغییرات چیست؟ از عمل‌های زیبایی برای خودتان استقبال می‌کنید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :