بازیگر مشهور هالیوودی، لباسی با نقش و نگار ایرانی پوشید!

شارون استون بازیگر 64 ساله‌ای که در دوران جوانی‌اش دلبر زمانه بود، حالا بعد از گذشت اینهمه سال نشان می‌دهد که زیبایی‌اش تحت تاثیر گذر زمان قرار نگرفته است. او هنوز هم به اندازه قدیم، زیبا پوشیدن را بلد است و هنوز هم می‌تواند با استایل‌های زیبا و خاصش تا چند روز در صدر اخبار باشد. او در فستیوال کن امسال لباسی بسیار زیبا پوشید که طرح‌های روی آن یادآور سنگ‌ها و کاشی‌های ایرانی بودند.در ادامه نگاهی به استایل این بانوی زیبا داشته‌ایم.

ad banner

استایل شارون استون در فستیوال کن

طراحی خاص از برندی معتبر

لباس شارون استون در فستیوال کن از برند مشهور dolce and gabbana بود. لباس خاص و زیبای او از دو قسمت تشکیل میشد. یه پیراهن شیک و جذب که رنگ اصلی آن سفید بود و روی آن طرح‌هایی زیبا به رنگ آبی وجود داشتند و قسمتی بلند و دنباله‌دار که به پایین‌تنه لباس وصل میشد و جذابیت لباس را دو چندان میکرد.

طرح‌های روی این لباس شباهت زیادی به طرح‌های شیک آسیای شرقی و به خصوص ایرانی داشتند. این طرح‌های آبی‌رنگ را شاید بارها در کاشی‌های بناهای قدیمی ایرانی دیده‌اید. پیش از این هم بارها طراحان لباس مشهور دنیا از طرح‌های ایرانی برای طراحی لباس‌ها استفاده کرده‌اند و البته همیشه هم این طرح‌ها مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

استایل شارون استون در فستیوال کن

نکته جالب توجه در رابطه با استایل این بازیگر جذاب، جدا شدن قسمت دنباله‌دار لباس از پیراهن بود. دو نفر روی فرش قرمز این قسمت را از لباس جدا کردند و بعد از جدا کردن این قسمت، اندام فیت و زیبای شارون استون بیشتر نمایان شد.

استایل شارون استون در فستیوال کن

گوشواره‌های شیک متناسب با لباس

جواهراتی که شارون استون در این استایل به کار گرفته بود شامل سک جفت گوشواره و یک انگشتر با سنگ آبی بود. این جواهرات هم طرحی مشابه طرح‌های روی لباس داشتند و همین باعث میشد که تناسب خاصی بین لباس و جواهرات او به وجود آید.

استایل شارون استون در فستیوال کن

مدل موهای کوتاه او که چند سالی است تغییرشان نداده، باعث میشدند مدل لباس و گوشواره‌های او بیشتر به چشم آیند.

نظر شما درباره استایل او چیست؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :