المیرا فلاحیان در
2,604

این زنان مشهور در ملاعام تبدیل به گرگ و شیر و پلنگ شدند!

این زنان مشهور در ملاعام تبدیل به گرگ و شیر و پلنگ شدند!

شب گذشته، کایلی جنر با استایل متفاوت و خاصش در هفته مد پاریس توجه همه را به خودش جلب کرد. او لباس مشکی مخملی را انتخاب کرده بود که ساده و شیک بود، اما نکته‌ای که درمورد لباس به شدت جلب توجه میکرد، یک کله بزرگ شیر در جلوی آن بود. این لباس کایلی جنر به شدت مورد انتقاد حامیان حقوق حیوانات قرار گرفت. در این فشن شو، کایلی تنها کسی نبود که چنین لباسی را انتخاب کرده بود و فعالان حقوق حیوانات را عصبانی کرده بود. در ادامه نگاهی به استایل کایلی جنر خواهیم داشت.

حیوان روی لباس

چرا کایلی جنر این لباس را پوشید؟

حتما می‌دانید که کایلی جنر یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین سلبریتی‌های دنیاست. او همچنین برای برندهای مختلفی کار مدلینگ هم انجام می‌دهد و به عنوان چهره تبلیغاتی رد بسیاری از تبلیغات حضور می‌یابد. او این بار در هفته مد پاریس، یکی از لباس‌های برند اسکیاپارلی را پوشید تا توجه‌ها را به سمت این برند جلب کند. این لباس از شوی پاییز-زمستان 2023 این برند و از آخرین کالکشن آن‌ها انتخاب شده بود.

حیوان روی لباس

کایلی این پیراهن را با گوشواره‌های طلایی، کفش‌های پاشنه بلند با نوک طلایی و یک کیف با طرح پوست کروکودیل ست کرده بود. مدل موهای او هم در کنار لباس عجیبش، به شدت جلب توجه می‌کرد.

حیوان روی لباس

کایلی تصاویر این لباسش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و در کپشن یک سری از این تصاویر نوشت: «دیو و دلبر». او همچنین از برند اسکیاپارلی و طراح خلاق این برند، دنیل رزبری هم تشکر کرد و گفت از پوشیدن چنین لباس خلاقانه‌ای که با دست ساخته شده، بسیار خوشحال است.

حیوان روی لباس

عصبانیت شدید حامیان حقوق حیوانات

اگرچه برخی معتقد بودند، لباس کایلی بسیار زیبا و شیک است و جلب توجه می‌کند، برخی هم معتقد بودند که این حرکت و این مدل لباس‌ها می‌توانند به نوعی تشویق به آزار حیوانات باشند.

حیوان روی لباس

به جز کایلی جنر، سلبریتی‌های دیگری هم لباس‌هایی دقیقا با همین طراحی پوشیده بودند. مدل‌های مشهوری مانند ایرینا شایک، نائمی کمپل از جمله افرادی بودند که در فشن شوی اسکیاپارلی قدم زدند. لباس نائومی کمپل یک لباس مشکی تماما خز بود که روی شانه‌اش کله بزرگ یک گرگ قرار گرفته بود.

حیوان روی لباس

حیوان روی لباس

یکی از حامیان حقوق حیوانات در واکنش به این کار نوشت: «بله درست است، فشن هنر است، اما مگر هنر به معنی احترام به طبیعت و حیوانات نیست؟» فرد دیگری هم در واکنس به این طراحی نوشت:«این طراحی، مرزهای طراحی اشتباه را جایجا کرد!»

حیوان روی لباس

دفاعیه‌ای از سمت برند نیامد!

خود برند اسکیاپارلی هیچ واکنشی به اعتراضات نشان نداد و هیچ دفاعیه‌ای از خودش آماده نکرد. اما کایلی جنر در پست اینستاگرامی دیگری نوشت که برای طراحی این لباس‌ها به هیچ حیوانی، هیچ نوع صدمه‌ای وارد نشده است. طراح همچنین تصاویری از پشت پرده طراحی این لباس‌ها و طراحی سخت و دشوار این سرهای بزرگ حیوانات هم منتشر کرد تا نشان دهد که هیچکدام از حیوانات واقعی نیستند و همه ساخته شده‌اند. هرچند که هنوز هم بسیاری از حامیان معتقد بودند که این کار نرمال‌سازی استفاده از سر حیوانات به عنوان یک آیتم تزئینی است و باید این کار و این طراحی متوقف شود.

حیوان روی لباس

حیوان روی لباس

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :