زیباترین لباس های سحر دولتشاهی

بدون شک سحر دولتشاهی یکی از موفق‌ترین بازیگران زن حال حاضر سینمای ایران است که طرفداران زیادی دارد. این بازیگر که اخیرا با سریال می‌خواهم زنده بمانم بر سر زبان‌ها افتاده، در مراسم و جشنواره‌های مختلف با استایل‌های جذاب و متنوعی حاضر شده است. نگاهی انداخته ایم به زیباترین لباس های سحر دولتشاهی در مراسم مختلف.

ad banner

نشست خبری فیلم «خط فرضی»

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

یکی از آخرین استایل‌هایی که از این بازیگر محبوب دیده‌ایم، استایل زیبای او در نشست خبری فیلم «خط فرضی» در آخرین جشنواره فیلم فجر بوده است. نازنین صفا، استایلیست و طراح لباس ایرانی نیز، استایلیست او در این نشست خبری بود و می‌توان گفت بسیار موفق عمل کرده است.

رونمایی آلبوم «افسانه چشم‌هایت»

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در مراسم رونمایـی از آلبوم مشترک علیرضا قربانی و همایون شجریـان، با نـام «افسـانه چشـم‌هایـت» رنـگ‌هـای جذابی را با یـکدیگر ترکیب کرده بـود. رنگ نوارهای پایین و قسمت جیب مانتو با رنگ شلوار یکسان بوده و جذابیـت استایـل این بازیگر را بیشتر کرده است.

جشنوارهٔ فیلم‌های ایرانی استرالیا

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

سحـر دولتشـاهی در این مراسـم، تندیـس بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم «امیـر» را دریافت کرد. استایل زیبای دولتشاهی در این مراسم، بسیـار مورد توجـه قرار گرفـت. سه رنگ مشکی، سفید و قرمز در استایل او به زیباترین شکل ممکن توسط استایلیست او، نازنیـن صفـا، به کـار گرفتـه شـده بـود.

اکران فیلم رضا

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

رنگ مشکی از اصلی‌ترین رنگ‌ها در کمد لباس سحر دولتشاهی به حساب می‌آید. این بازیگر در مراسم اکران فیلم رضا، در موزه سینما، مانتوی بلند مشکی رنگی را با شالی مشکی و کتانی‌های مشکی و سفید ست کرده بود. کیف نقره‌ای براق این بازیگر، سادگی استایل را تا حدودی خنثی می‌کرد.

اختتامیه جشنواره فیلم فجر

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

این بازیگر در جشنواره فجر سـال 96، برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمـل زن شد. مـانتـوی او در مراسـم اختتامیـه از جنـس مخـمل بـود و یقـه چهارخانـه و طرح‌هـای برجسته روی پارچـه، سادگی مانتـو را کمتـر می‌کردنـد. طراحـی لباس او در این مراسـم برعهده تارا پرورش بود.

جشنواره فیلم فجر

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

این استایل سحر دولتشاهی، نظـرات زیاد و مختـلفی را با خـود بـه همـراه داشـت. بـه طوری که خود سحـر دولتشاهی نیز در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود که برخـی لباس او را دوسـت نداشتـه‌اند. اما از دیـدگاه مـا، این استایل یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین استایل‌های سحر دولتشاهی بود.

رونمایى از کتاب تا هفت خانه آن ورتر

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

یـکی از جنجـالی‌تریـن اسـتایـل‌های سحـر دولتشاهی،این استایل او در مراسم رونمایی از کتاب تا هفـت خان آن ورتر بود. بسیاری بر ایـن باور بودنـد که استایـل دولتشاهـی کپی استـایل بازیگر هالیوودی بوده است. با تمام این اوصـاف نبایـد از زیـبایی‌های این استایل او و جذابیت رنگ‌ها در آن بگذریـم.

اکران خصوصی فیلم چهارراه استانبول

زیباترین استایل های سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در این مراسم، رنگ‌های روشن را به رنگ‌های تیره ترجیح داد. رنگ صورتی مانتو، سفیدی‌های استایل سحر دولتشاهی را تا حدی خنثی می‌کرد. کیف و کفش این بازیگر هم اگرچه تناسب چندانی با رنگ‌های دیگر استایل نداشت، اما ست بودن آن‌ها با هم استایل او را زیبا می‌کرد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :