خانم اسپهبدی عزیز؛ ممنون که به یاد مردم آبادان هستید

چند شب پیش فیلم «علف‌زار» با حضور بازیگران این فیلم از جمله پژمان جمشیدی و صدف اسپهبدی در پردیس سینمایی هدیش مال به اکران عمومی درآمد. صدف اسپهبدی با استایل معمولی اما در عین حال شیک در این اکران حضور یافت، اما نکته‌ای که در استایل او جلب توجه میکرد، گوشواره‌های او بودند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا بررسی بیشتری درباره استایل او داشته باشیم.

ad banner

حمایت صدف اسپهبدی از آبادان

ترکیب کلاسیک سفید و مشکی

ترکیب دو رنگ سفید و مشکی از ترکیب‌های پرطرفدار بوده و هست. صدف اسپهبدی هم شلوار، مانتو و شال مشکی را با شومیزی سفید رنگ ست کرده بود که این تناقض رنگی میان دو رنگ سفید و سیاه، جذابیت خاصی به استایلش بخشیده بود. همین ترکیب رنگ را در گوشواره‌های او هم میبینیم. گوشواره‌های مشکی رنگی که روی آن‌ها کلمه آبادان حک شده است.

حمایت صدف اسپهبدی از آبادان

شلوار چاک‌داری که قد را بلندتر نشان می‌دهد!

او در این استایل از شلوار دمپا گشاد چاک‌دار استفاده کرده بود. این شلوار حتی بدون چاک هم می‌توانست به اندازه کافی قد این بازیگر را بلند نشان دهد، اما این چاک باعث میشد او کاملا کشیده و شیک دیده شود.

حمایت صدف اسپهبدی از آبادان

حمایتی کوچک که اتفاقا به چشم می‌آید

استفاده از گوشواره‌هایی که نام آبادان روی آن‌ها حک شده شاید حمایت بزرگی از این مردم داغدیده به حساب نیاید، اما همین حمایت کوچک هم در شرایط کنونی به چشم می‌آید و نشان می‌دهد که این بازیگر به فکر این مردم داغدیده بوده و سعی کرده به هر نحوی این موضوع را در استایلش هم نشان دهد.

حمایت صدف اسپهبدی از آبادان

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :