مصی روشن در
1,032

او را با نام «رنگی‌ترین مرد هالیوود» میشناسند؛ کت و شلوار پوشیدن را یاد بگیرید!

او را با نام «رنگی‌ترین مرد هالیوود» میشناسند؛ کت و شلوار پوشیدن را یاد بگیرید!

رایان گاسلینگ از زمانی که در سال ۲۰۰۴ توجه سینما دوستان را به‌عنوان نقش اول مرد در The Notebook جلب کرد، سبک خود را در لباس پوشیدن تغییر داد؛ خصوصا زمانی که کت و شلوار می‌پوشید؛ استایلی که خیلی به نظر نمی‌رسد بتوان با آن مانور داد اما رایان چنین کاری را انجام داد اما به سبک خودش!

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

کت و شلوارپوش اما نه مثل همه

وقتی صحبت از رویدادها و مناسبت‌های خاص می‌شود، مانند مواردی که فرش قرمز دارند، رایان گاسلینگ معمولا کت و شلوار یا تاکسیدو را انتخاب می‌کند. البته، این ستاره شیک فقط به همان سبک‌های اصلی مشکی و سرمه‌ای و مانند بقیه جلوی دوربین‌ها ظاهر نمی‌شود.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

او معمولاً رنگ‌های استاندارد را کنار می‌گذارد و به جای آن رنگی منحصربه‌فردتر مانند سبز یا آبی را انتخاب می‌کند.تناسب برای رایان در اولویت است و او کت‌هایی با برش فیت ِ تن را ترجیح می‌دهد. این ستاره برای تکمیل ظاهر خود؛ بیشتر وقت‌ها پیراهن سفید می‌پوشد.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

در حالی که بازیگر مرد خاکستری به افزودن مجموعه کت و شلوارهای قاتل خود روی فرش قرمز ادامه می‌دهد، ترفندهایی هم به کار می‌برد که گاسلینگ را به پادشاه ایده پردازی لباس تبدیل می‌کند.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

کمد لباس مردانه بیشتر فضایی برای لباس‌های ورزشی، تی‌شرت‌های گشاد و شلوارک‌های راحت است، اما رایان گاسلینگ همچنان قدر کت و شلوارها به سبک کلاسیک را خوب می‌داند. مجموعه کت و شلوارهای شیک او با طعم جسارت در انتخاب رنگ و طرح همیشه او را برنده میدان می‌کند.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

سخت و شجاع و قرمز

پوشیدن کت و شلوار قرمز روی فرش قرمز کار هر کسی نیست اما این دقیقاً همان کاری بود که رایان گاسلینگ هنگام تبلیغ فیلم جدیدش مرد خاکستری،در نتفلیکس انجام داد،در حالیکه همبازی‌های او مانند کریس ایوانز و رژ-ژان پیج؛ لباس‌هایی به رنگ‌های آبی، خاکستری و مشکی پوشیده بودند.

اگر می خواهید از او الگو برداری کنید؛ نکته کلیدی این است که رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد، فوت کوزه‌گری که گاسلینگ از یاد نمی‌برد؛ مانند وقتی که کت و شلوار سبز-آبی پاستیلی می‌پوشد.

هنر رنگ و هنرمند آمیختن رنگ‌ها

کت و شلوار یکی از اصلی‌ترین لباس‌های مردانه است، اما این زنان بودند که آن را به قلمروی ناشناخته در چرخه رنگ ها بردند. هنر لباس پوشیدن یعنی بازی کردن با تم های مختلف یک رنگ؛ هنری است که گاسلینگ به وضوح بر آن مسلط است و به او اجازه می‌دهد تا رنگ‌هایی را بپوشد که شاید به نظر خیلی‌ها مناسب سن و سالش نباشد.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

اما زیبایی و خلاقیت همیشه این افکار را کنار می‌زند؛ مثل وقتی که او رنگ یاسی و صورتی را برای کت و شلوارش انتخاب کرد.

از جلیقه غافل نشو

اگر توانایی خرید یک مجموعه غیر رسمی را دارید، پیراهن خود را با یک تی شرت ساده یا حتی بهتر است با یک جلیقه و یا ژاکت ست کنید. لباس‌های بافتنی می‌توانند بافت‌ها و الگوهای شگفت‌انگیزی به ظاهر شما اضافه کنند، اما خیلی دیوانه نشوید و الگوهای هندسی را اول از همه در ذهن داشته باشید.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

مانند آنچه گاسلینگ با ژاکت لاکوست در زیر کت و شلوار آبی خود پوشید. البته برای اینکه زیر کت و شلوارتان در این سبک عرق نکند؛ حتما به وزن و جنس آن توجه کنید.

بازی با الگوها

به جای پوشیدن کت و شلوارهای ساده به مدل‌های طرح دار فکر کنید. با این حال، ما از شما نمی‌خواهیم که با خطوط رنگین کمانی ظاهر شوید. افراد باحالی مثل گاسلینگ می‌دانند که این جزئیات مهم هستند.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

طرح‌های شبکه‌ای روی کت و شلوار می‌توانند سادگی شما را کم و تکراری بودن یک سبک را از بین ببرند. مانند این کت و شلوار آقای بازیگر که از برند گوچی بود.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

بدون پاپیون هرگز

ممکن است در رویدادهای رسمی نیاز داشته باشید که کت و شلوار خود را با یک پاپیون زیباتر کنید، اما اگر می‌خواهید لباس‌هایتان مانند این عکس‌های گاسلینگ همیشه ماندگار شودند؛ پاپیون مشکی را فراموش نکنید.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

از جنس‌های خاص نترسید

یک کت و شلوار را می‌توان به طرز ماهرانه‌ای از متنوع‌ترین پارچه‌ها دوخت، مهم‌ترین درس سبک گاسلینگ که همه آقایان باید از آن بیاموزند این است که اعتماد به نفس داشته باشند، آن وقت از پوشیدن یک کت و شلوار مخملی حذر نمی‌کنند.

البته باید دقتی بیشتری در مورد این جنس کت داشته باشید. شانه‌ها باید کاملا صاف قرار بگیرند و آویزان نشوند.

کت و شلوارهای رایان گاسلینگ

در نهایت اینکه ممکن است خیلی وقت‌ها شما هم اشتباه کنید و بخواهید خوش تیپ و خاص باشید اما مرتکب پوشیدن کت و شلوار نامناسب شوید. کاری که گاسلینگ هم انجام داده اما در چنین موقعیتی مانند گاسلینگ با کاریزمای خود حواس همه را پرت کنید!دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :