خوشپوش‌ترین بانوان سلطنتی، پیش از رسیدن به سلطنت هم خوشپوش بوده‌اند؟!

باور اینکه بانوان سلطنتی در سراسر دنیا، روزی زندگی کاملا نرمالی داشته‌اند و مانند بسیاری از ما از خانواده‌های معمولی بوده‌اند دشوار است. برخلاف پوششی که بعد از ورود به خانواده سلطنتی داشته‌اند، لباس‌های این بانوان پیش از رسیدن به جایگاه سلطنتی بسیار ساده و معمولی بوده است. از کیت میدلتون و مگان مارکل گرفته تا پرنسس دایانا و ملکه لیتزیا، همه پوشش کاملا معمولی داشته‌اند. اگر کنجکاو هستید استایل این افراد پیش از ورود به خانواده‌های سلطنتی را ببینید، در ادامه با چی بپوشم همراه باشید:

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

کیت میدلتون

کیت میدلتون از آن دسته افرادی بوده که پیش از رسیدن به خانواده سلطنتی هم پوشش نسبتا ساده‌ای داشته. اگرچه که آن روزها قوانین خانواده سلطنتی درمورد پوشش دست او را نمی‌بستند و او استایل‌های روزمره راحت‌تر و البته بازتری داشت و حتی با تاپ‌های بندی هم در خیابان دیده میشد. شاید برایتان جالب باشد که او از یک خانواده سلطنتی نبوده. مادر کیت میدلتون یک مهماندار هواپیما و پدری برنامه‌ریز پرواز هواپیماها در خطوط هوایی بریتیش ایرویز بوده است.

تصویری که از او می‌بینید مربوط به مراسم ازدواج هیو رالف ون کاتسم و رز آستور در سال 2005 است. در این مراسم کیت با کتی کرم رنگ و دامن مشکی دیده شد.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

کیت میدلتون از دانشگاه سنت اندروز واقع در اسکاتلند و از رشته تاریخ هنر فارغ‌التحصیل شد. او با پرنس ویلیام هم در همین دانشگاه آشنا شد. تصویر او را در روز فارغ‌التحصیلی‌اش از این دانشگاه در سال 2005 می‌بینید.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

دایانا اسپنسر

او یکی از خوشپوش‌ترین بانوان سلطنتی تاریخ بوده است و هنوز بعد از گذشت سال‌ها از مرگش هم هیچکسی نتوانسته به خوشپوشی او باشد. طبیعتا این خوش‌پوشی تنها بعد از ورود او به خانواده سلطنتی شروع نشده بود. پرنسس دایانا در خانواده مشهور و قدرتمند اسپنسر که به خانواده سلطنتی بسیار نزدیک بودند متولد و بزرگ شده بود. به همین واسطه هم از همان نوجوانی اهمیت ویژه‌ای به استایلش میداد. تصویری که در زیر از او می‌بینید مربوط به 1971 است. لبخند زیبای او هرگز تغییر نکرد.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

پرنسس دایانا پیش از ازدواج با پرنس چارلز، به عنوان کمک مربی در یک مهد کودک کار میکرد و به واسطه ارتباطش با کودکان معمولا لباس‌های رنگی و زیبا می‌پوشید. به تصویر زیر و ترکیب رنگ جذاب سرمه‌ای و بنفش و مدل بستن ژاکت روی شانه‌ها دقت کنید! این تصویر در سال 1980 گرفته شده است.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

گریس کلی

پرنسس موناکو، در فیلادلفیا به دنیا آمد و در ابندا وارد عرصه مدلینگ شد. او هم به عنوان یک مدل و با چهره و اندام زیبایی که داشت، لباس پوشیدن را بلد بود. بعد از ورود به عرصع بازیگری و کمک گرفتن از استایلیست‌ها در پوشش هم استایلش جذاب‌تر شد. او بارها روی فرش قرمز با لباس‌های بسیار جذاب حاضر شد و زیبایی‌هایش را به رخ کشید. گریس کلی در همان دوران بازیگری هم به عنوان یکی از زیباترین زنان سینمای هالیوود به حساب می‌آمد.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

او در مراسم اسکار سال 1955، به لباس ساتن سبز رنگی از طراحی‌های ادیث هد، ظاهر شد. لباسی که تبدیل به یکی از آیکانیک‌ترین لباس‌های تاریخ فرش قرمز اسکار تبدیل شد.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

مگان مارکل

او پیش از ورود به خانواده سلطنتی، در سال ۲۰۰۳ از دانشگاه نورث وسترن در رشته ی تئاتر و روابط بین‌الملل فارغ التحصیل شد و سپس هم وارد حرفه بازیگری شد. مگان با ایفای نقش در سریال مشهور suits دیده شد و به محبوبیت رسید. مگان مارکل هم پیش از مرود به خانواده سلطنتی، پوشش مورد توجهی داشت و هنوز هم به عنوان عروس خوشتیپ خانواده سلطنتی شناخته می‌شود. در تصویر زیر او را با پیراهن کوتاه با آستین‌های گیپور می‌بینیم.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

او همچنین بارها با استایل‌های ورزشی دیده شده بود. مگان مارکل برای حضور در تماشای مسابقه هاکی روی یخ با استایل کژوال متفاوتی دیده شد که این روزها کمتر از او می‌بینیم.

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

ملکه لیتزیا

ملکه اسپانیا پیش از ازدواج با پادشاه اسپانیا، به عنوان یک ژورنالیست و گوینده خبر در مادرید مشغول به کار بود. او به واسطه حرفه‌اش معمولا با استایل‌های رسمی و لباس‌هایی مانند کت و شلوار یا کت و دامن دیده میشد. او این روزها به عنوان یکی از خوشپوش‌ترین و البته زیباترین ملکه‌های دنیا به حساب می‌آید. تصویر زیر از این ملکه زیبا مربوط به روزهای پیش از ورود او به خانواده سلطنتی است.

در مطلب زیر زیباترین استایل‌های ملکه لیتزیا را ببینید:

بدون شک او زیباترین و خوشپوش‌ترین ملکه دنیاست!

بانوان سلطنتی پیش از سلطنت

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :