رقیه باقری در
1,934

تمام دفعاتی که بانوان سلطنتی، با لباس زرد درخشیدند؛ از کیت میدلتون تا مگان مارکل

تمام دفعاتی که بانوان سلطنتی، با لباس زرد درخشیدند؛ از کیت میدلتون تا مگان مارکل

در واقع رنگ زرد رنگ رایجی برای خانم‌ها در خانواده سلطنتی نیست اما باید قبول کنید که پوشیدن جامه زرد فاکتورهای جالبی را به همراه دارد. به نظر می‌رسد برخی افراد مانند بانوان خانواده سلطنتی مورد علافه شما بسیار خوب بلدند چطور با این رنگ بدرخشند. آن‌ها چیزی جز پوشیدن جسورانه لباس‌های رنگارنگ را دوست ندارند. فرقی نمی‌کند دوشس ساسکس باشد یا مالکه الیزابت، ما دوست داریم نمادهای مد خانواده سلطنتی را همیشه با لباس‌های رنگی و شاد ببینیم. این مطلب را تا انتهای این دیدن خوشتیپ‌ترین زردپوش خانواده سلطنتی دنبال کنید.

لباس زرد بانوان سلطنتی

مگان مارکل – سال 2018

لباس زرد بانوان سلطنتی

چه کسی می‌تواند پیراهن زیبای مگان را که در جولای ۲۰۱۸ پوشید، فراموش کند؟ مگان این پیراهن جذب را از برند برندون مکسول انتخاب کرده بود. این لباس مدادی شکل هنوز هم مورد علاقه طرفداران بانوان سلطنتی است به طوری که همه منتظرند که این لباس دوباره از کمد دوشس ساسکس بیرون بیاید.

کیت میدلتون – سال 2018

لباس زرد بانوان سلطنتی

کیت برای تماشای مسابقه تنیس ویمبلدون سال 2018 با لباس میدی زرد رنگ وارد سکوی طرفداران شد. این لباس برند دولچه و گابانا در فینال انفرادی مردان لیگ 2018 ویمبلدون انتخاب شد.

کیت میدلتون – سال 2017

لباس زرد بانوان سلطنتی

کیت میدلتون قبل از آن در سال 2017 و در سفری که در آلمان بود، باز هم پیراهنی زرد را بر تن داشت. این لباس توری سفارشی که با زمینه سفید و توری به شکل درخت‌های رافیا مونسون از طرح‌های جنی پکهام برگزیده شده بود.

کیت میدلتون – سال 2012

لباس زرد بانوان سلطنتی

اگر بخواهیم به گذشته فلش بک بزنیم یک استایل زرد رنگ دیگر هم از دوشس کمبریج وجود دارد. کیت در سفری که به همراه همسرش به خاور دور در سال ۲۰۱۲ داشت، یک پیراهن با دامن پلیسه از برند Jaeger پوشیده بود که به نظر می‌رسد این نوع لباس با سلیقه مگان هم هم‌خوانی دارد.

کیت میدلتون – سال 2022

لباس زرد بانوان سلطنتی

آخرین باری که کیت با لباس زرد دیده شد در تور سلطنتی اخیر کارائیب بود. او قصد داشت با پوشیدن رنگ زرد به هنگام ورود به پرچم جامائیکا ادای احترام کند. جامه حریری زرد رنگ میدلتون طراحی روکساندا بود و با ست کیف دستی و کفش پاشنه بلند سفید سالواتور فراگامو تکمیل شده بود.

ملکه الیزابت – سال 2012

لباس زرد بانوان سلطنتی

ملکه الیزابت فقید همواره از رنگ‌های مختلفی در پوشش خود استفاده می‌کرد، زرد نیز یکی از آن رنگ‌ها به شمار می‌رود. او در ژانویه سال ۲۰۱۲ در روز اول مراسم سلطنتی آسکوت با کت میدی زرد رنگ ظاهر شد.

پرنسس اوژنی – سال 2019

لباس زرد بانوان سلطنتی

پرنسس اوژنی نیز در تصمیم جسورانه‌ای در مراسم رژه گارد سلطنتی در سال ۲۰۱۹ یک لباس میدی زرد پوشید و در کنارش خانواده‌‌اش و پدرش به عنوان سرهنگ گارد این عکس زیبا را قاب گرفتند.

زارا تیندال – سال 2015

لباس زرد بانوان سلطنتی

زارا، نوه ملکه الیزابت دوم، که قهرمان سوارکاری در خانواده سلطنتی است، در مسابقات سوارکاری سلطنتی آسکوت در سال ۲۰۱۵ با پیراهن زرد رنگ ظاهر شد. او ترکیب جالبی از رنگ زرد و توسی را به نمایش گذاشت و عناصر دیگر استایل خود از جمله عینک آفتابی را متناسب با پیراهن زرد خود انتخاب کرده بود.

زارا تیندال – سال 2013

لباس زرد بانوان سلطنتی

زارا وقتی برای اولین بار در سال 2013 نیز با یک پیراهن زرد رنگ از بارداری خود پرده برداشت و در مسابقات گوودوود حضور پیدا کرد. اکنون دختر او، میا شش ساله است.

ملکه ماکسیما – سال 2018

لباس زرد بانوان سلطنتی

ملکه ماکسیما، ملکه هلند، برای استقبال از پادشاه و ملکه اردن در مارس سال 2018 با لباس چین چینی بلندی ظاهر شد. این جامه زیبا طراحی جذابی از طراح هلندی به نام کلاز ایوسون  است.

ملکه ماکسیما – سال 2018

لباس زرد بانوان سلطنتی

ملکه ماکسیما در ضیافتی که در کاخ دوکال در سال 2018  لباسی از جنس ساتن به رنگ گل‌های زرد رنگ بهاری بر تن داشت. این لباس از یک طرف روی شانه قرار داشت و با حالت پلیسه و گل سینه‌های زیبا مزین شده بود که با تاج ملکه هلند هم‌خوانی داشت.

ملکه رانیا – سال 2018

لباس زرد بانوان سلطنتی

ملکه رانیا همیشه استایل سلطنتی را به سبک خود دنبال می‌کند. این بلوز و شلوار زرد و سرمه‌ای نیز یکی از استایل‌های رسمی اوست که با بندها و سرآستین سرمه‌ای ترکیب رنگ چشمگیری را ایجاد کرده بود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :