تحریریه چی بپوشم در
125,328

پوشیدن کت و شلوار به سبک رزی هانتیگتون؛ فرشته ویکتوریا سکرت به شما جذاب‌تر بودن را یاد می‌دهد!

پوشیدن کت و شلوار به سبک رزی هانتیگتون؛ فرشته ویکتوریا سکرت به شما جذاب‌تر بودن را یاد می‌دهد!

با آغاز سال ۱۴۰۳ یکی از ترندهای امسال پوشیدن کت و یا کت و شلوار بود. در این مقاله می‌خواهیم بررسی کلی روی ترند این روزها داشته باشیم و الهام بگیریم از سبک پوشیدن و مدل‌های کت و شلواری که فرشته سابق ویکتوریا سیکرت، رزی هانتیگتون به تن می‌کند.

کت و شلوارهای رزی هانتینگتون

کت، آیتم ترندی ۱۴۰۳ برای خانم‌ها

پوشیدن کت و شلوار به سبک رزی هانتیگتون

یکی از ترندهای سال ۱۴۰۳ با شروع بهار، پوشیدن کت برای خانم‌ها بود. ترندی که خیلی‌ها می‌گفتند به جای خرید آن می‌توان از کت پدر یا همسر خود نیز استفاده کنید. حال ما در این مقاله به سراغ استایل رزی هانتیگتون، فرشته انگلیسی ویکتوریا سیکرت رفتیم. شخصی که با بررسی کوتاهی به استایل‌هایش در مراسم‌ها این آیتم را به دفعات در استایلش دیدیم و پی بردیم که علاقه شدیدی به پوشیدن کت و شلوار دارد. می‌خواهیم با بررسی به استایل‌های او از سبک پوشش رزی الهام بگیریم.

کت و شلوارهای رزی هانتینگتون

کت و شلوار هانتیگتون در هفته مد بهار و تابستان پاریس ۲۰۲۳

رزی هانتیگتون در هفته مد و فشن بهار و تابستان پاریس ۲۰۲۳ در اوت کوتور برند ولنتینو، با یک کت شلوار مونوکروم زیبا از همین برند حضور پیدا کرد.

رزی در افتتاحیه فروشگاه Rose Inc

رزی هانتیگتون وایتلی در افتتاحیه فروشگاه Rose تصمیم گرفت با یک کت مشکی اوورسایز حاضر شود. او یک لباس مشکی را برای زیر کت انتخاب کرد و با یک دامن توری برای پایین تنه خود استایل جذاب خود را تکمیل کرد.

کت و شلوارهای رزی هانتینگتون

استایل رزی هانتیگتون در پاریس

رزی پارتنر جیسون استتهام بازیگر سرشناس، از جمله مدل‌های بی حاشیه‌ است که همین امر نیز باعث شده که مثل دیگر مدل‌ها همیشه بر سر زبان‌ها نباشد. اما از نظر من رزی یکی از خوش استایل‌ترین سوپرمدل‌های حال حاضر دنیاست. یک استایل خیابانی جذاب با یک کت و دامن کوتاه استایل او را منحصر به فرد کرده است.

کت و شلوارهای رزی هانتینگتون

رزی در فتوکال فیلم Build

رزی از کت و شلوارهایی با رنگ‌های جذاب برای استایل خود استفاده می‌کند و همین امر نشان دهنده جسارت اوست. البته اکثر کت و شلوارهای رزی هانتیگتون وایتلی بصورت مونوکروم است.

استایل خیابانی هانتیگتون با کت

این که هنر استایل کردن کت را داشته باشیم خودش خیلی ارزشمند است. انداختن کت کرمی روی دوش پوشیدن یک پیراهن سفید و استفاده از یک دامن ساتن قهوه‌ای رنگ. همین کافیست تا یک استایل پر جذبه و شیک داشته باشید.

کت و شلوار مونوکروم مشکی

کت و شلوار مونوکروم مشکی و یک کفش پاشنه دار مشکی توسط رزی هانتیگتون دقیقا احساس می‌کنم که یک فیلم با بازیگری جیسون استتهام می‌بینم که با قدرت، کمترین صحبت، بیشترین هیجان را قرار است به من منتقل کند. همین قدر قوی.

کت چهارخانه رزی

کسی که اصول استایل کردن را بداند دیگر برایش فرقی ندارد که کت ساده یا طرح‌دار بپوشد. در کمترین زمان بهترین استایلش را آماده می‌کند. رزی هانتیگتون فقط کت‌های ساده نیست و این کت چهارخانه کمی اوورسایز هم با یک شلوار مشکی خیلی جذاب است. نکته جالب استایل رزی استفاده از کیف دوشی بر روی کت است.

کت‌های اوورسایز رزی هانتیگتون

یکی از استایل‌های پر استفاده رزی هانتیگتون، کت‌های اوور سایز و شلوار اسکینی و یک کفش پاشنه‌دار است. همین کافی است تا استایل ساده و شیکی داشته باشید.

رزی هانتیگتون در فشن‌شو ورساچه

رزی در این فشن‌شو یک کت و شلوار صورتی را پوشیده بود و حسابی جلب توجه می‌کرد. برای استایل کردن رنگ صورتی بهتر است تیپ مونوکروم را در نظر بگیرید و رزی نیز از همین قانون پیروی کرده بود.

کت و شلوارهای رزی هانتینگتون

کلام آخر…

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، شما می‌توانید از کت‌های پدر، برادر و یا همسر خود استفاده کنید و یک استایل شیک را برای خود داشته باشید. سعی کنید کت انتخابی شما کمی گشاد باشد. ما در این مقاله تلاش کردیم که با الهام از استایل رزی هانتیگتون وایتلی، نحوه پوشیدن کت و استفاده از رنگبندی‌ها را به شما نشان دهیم. شما از چه رنگ کت‌هایی استفاده می‌کنید؟ کدام استایل رزی را بیشتر پسندیدید؟ لطفا نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید و به پیشرفت ما با پیشنهادات و انتقادات خود کمک کنید.

منبع: ژومنت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :