قوانین لباس پوشیدن برای قدکوتاه‌ها را بشکنید

اگر قد شما کمتر از 162 سانتی متر است از دیدگاه مد شما یک خانم قدکوتاه محسوب می‌شوید و برخی از قوانین و اصول مد در مورد لباس پوشیدن شما صدق نمی‌کند و باید از لباس‌هایی خاص و با روشی خاص استفاده کنید تا بلندتر به نظر برسید. اما دنیای مد دنیای قوانین نیست بلکه دنیای شکستن قوانین است و شما می‌توانید قوانین لباس پوشیدن برای قدکوتاه‌ها را بشکنید و با کمی سلیقه و خلاقیت هرطور که دوست دارید لباس بپوشید.

قانون اول: طرح‌های درشت نپوشید

این درست است که طرح‌های درشت فرم بدن را تحت الشعاع قرار می‌دهند و شما را ریزتر نشان می‌دهند اما افراد قد بلند هم ممکن است با پوشیدن لباس‌های طرح دار درشت دچار این مشکل شوند پس مشکل در انتخاب طرح درست برای لباس‌های مختلف مثل مانتو و دامن است. علاوه بر آن با پوشیدن یک کت یا رویه لباس مشکی روی مانتوی طرح‌دار خود می‌توانید خود را قد بلند‌تر نشان دهید.

قوانین لباس پوشیدن برای قدکوتاه‌ها را بشکنید

قانون دوم: دامن میدی مناسب شما نیست

در این مورد همه چیز به اندازه بودن بستگی دارد یعنی دامن میدی شما باید طوری باشد که تا میانه ساق پا برسد و اگر بلندتر از این باشد برای شما مناسب نخواهد بود. پس لباسی تهیه کنید که اندازه سایز شما دوخته شده باشد.

قانون سوم: لباس گشاد نپوشید

لباسی که اندازه است اما فرم و استایل گشادی دارد نه تنها شما را کوچک‌تر نشان نمی‌دهد بلکه کاملا خلاف آن عمل می‌کند علاوه بر این شما می‌توانید با یک کمربند مناسب تیپ زنانه خود را بهتر کنید.

قوانین لباس پوشیدن برای قدکوتاه‌ها را بشکنید

 

قانون چهارم: کفش تخت نپوشید

کوتاه بودن به معنای این نیست که تمام عمر خود را محکوم به پوشیدن کفش پاشنه بلند هستید. شما می‌توانید کفش تخت هم بپوشید به شرطی که از شلوار مناسب مثل شلوار دمپا گشاد یا شلوار تنگ استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- بهترین دامن فون برای هر اندام

2- چطور لباسی مناسب اندامتان تهیه کنید؟

3- کوتاه‌ها چی بپوشند؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :