تحریریه چی بپوشم در
4,886

با بهترین عطر زنانه دنیا آشنا شوید؛ این عطر مشهور را 4 فصل سال می‌توانید بزنید

با بهترین عطر زنانه دنیا آشنا شوید؛ این عطر مشهور را 4 فصل سال می‌توانید بزنید

عطرها هر روز تنوع بیشتری پیدا می‌کنند. بعضی افراد با هر فصل به دلیل گرم و سرد بودن عطرشان را تغییر می‌دهند. بعضی دیگر به دنبال عطرهای جدید هستند و روی بوی خاصی تعصب ندارند. برخی دیگر به سختی از یک عطر دل می‌کَنند و ریسک خرید عطر جدید را نمی‌پذیرند! اما عطر زدن یکی از واجبات است! ممکن است عده‌ای از افراد به دلایل پزشکی نتوانند عطر بزنند یا حتی تحمل بوی عطر دیگران هم برایشان سخت باشد و آنها را به دشواری بیندازد، این موضوع شامل حال آنها نخواهد شد ولی اگر شما به تیپ و استایلتان اهمیت می‎‌دهید باید به این مورد توجه ویژه داشته باشید!

عطرهای چهار فصل

اینکه با تغییر هر فصل بخواهید عطرتان را عوض کنید چندان عقلانی به نظر نمی‌رسد از منظر اقتصادی هم به صرفه نیست! بهترین کاری که می‌توانید بکنید انتخاب عطری است که بتوانید هر 4 فصل از آن استفاده کنید و نه تنها بوی آن خودتان را اذیت نکند بلکه برای دیگران هم جذاب و دوست داشتنی به نظر برسید!

راهنماتو این عطر را از برند شنل به شما معرفی می‌کند تا هر جا رفتید همه از شما اسم عطرتان را بپرسند! یا دستکم به دنبال آن بگردند و برایشان این خط بو و کلاس و شیک بودنش همیشه در خاطر بماند!

عطر «کوکو مادمازل» از برند شنل را می‌گوییم! عطری که همانقدر که رایحه‌ای گلی و میوه‌ای دارد به همان نسبت هم ملایم است. شیرینی دوست داشتنی آن هیچ کسی را آزار نخواهد داد و هرچه از زمان استفاده‌اش بگذرد نت‌های بوی آن جذابتر هم خواهد شد! از بوی مرکبات گرفته تا گل‌های سفید و شیرین و رز را پوشش می‌دهد! پخش این عطر بی نهایت خوب است و در ماندگاریش هیچ جای بحثی نیست!

«کوکو مادمازل» سه سال پی در پی به عنوان بهترین عطر زنانه در دنیا انتخاب شد. با اینکه حدود 23 سال از تولدش می‌گذرد ولی همچنان حرف‌هایی برای گفتن دارد و قدیمی نشده است!

اگر یک خانم بالای 25 سال هستید و دلتان می‌خواهد همیشه شیک و باکلاس باشید و با این تصور از شما یاد شود انتخاب کوکو مادمازل بهترین کاری است که می‌توانید انجام بدهید!

کوکو مادمازل برای چه فصلی مناسب است؟

این عطر پاریسی بر دل و جان هر کسی که یک بار از آن استفاده کند به شدت می‌نشیند و سخت می‌تواند به عطر دیگری دل ببندد! کیفیت عالی و بی نظیر آن خیال شما را برای استفاده در هر 4 فصل راحت خواهد کرد. در قرارهای مهم کاری یا دوستانه، در مهمانی‌ها و مجالس با استفاده از کوکو مادمازل شنل بدرخشید تا رایحه‌ی بهشتی و جذاب آن روحیه شما را هم قویتر کرده و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

ماندگاری کوکو مادمازل چقدر است؟

توقع شما از ماندگاری یک عطر به چه میزان است؟ اگر یک عطری بعد از استفاده تا 10 ساعت هم مانند دقیقه اول ماندگاری و پخش بو داشته باشد شما را شاد می‌کند؟ پس با خیال راحت از کوکو مادمازل استفاده کنید و برای 10 ساعت نیازی به تجدید عطر نداشته باشید!

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :