نیلوفر شهدوست در
1,837

چرا این بازیگر مشهور سینما، همیشه موهای سفید دارد و ساده لباس می‌پوشد؟

چرا این بازیگر مشهور سینما، همیشه موهای سفید دارد و ساده لباس می‌پوشد؟

پانته‌آ پناهی‌ها بازیگر قابل و کاربلدی است. او در نقش‌های مختلفی فرو رفته و شخصیت‌های گوناگونی را بر صحنه نمایش خلق کرده است. پوشش او هم مانند شخصیتی که از خود به نمایش می‌گذارد، بسیار خاص و متفاوت است. او استایل‌هایی مخصوص به خود دارد و در حوزه مدوفشن، امضای شخصی خودش را به نمایش می‌گذارد. شاید الگوهای پوششی او با آنچه از نظر عام شیک و زیبا توصیف می‌شود، کمی متفاوت باشد اما نمی‌توانیم از تناسب شخصیت و پوشش او با یکدیگر غافل شویم و جسارتش در داشتن استایلی مخصوص به خود را کتمان کنیم. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به برخی از شاخص‌ترین ویژگی‌های استایل پانته‌آ پناهی‌ها. با ما همراه هستید؟

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

خاص‌پوشی

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

پناهی‌ها معمولا انتخاب‌های خاصی دارد. او از اینکه سبک جدید و مدل متفاوتی از لباس یا پوشش سر را امتحان کند، معذب نمی‌شود. این یعنی اعتماد به نفس خوبی در مقوله استایلینگ دارد. این ویژگی معمولا در کسانی دیده می‌شود که امضای شخصی خود را در پوشش دارند. منظور چیست؟ یعنی کسانی که با شناخت دقیق خود و سلیقه‌شان دست به ست‌کردن لباس‌ها، رنگ‌ها و استایل‌هایی می‌زنند که مختص خودشان است. با دیدن عناصر پوششی مخصوص به آنها در هر جای دیگر هم به یاد آنها می‌افتیم و این یعنی برندسازی در زمینه استایل. برندسازی در حوزه استایل از عهده هرکسی برنمی‌آید و پانته‌آ از جمله افرادی است که چنین توانایی را دارد. تکرار عناصری پوششی که به آنها علاقه دارید و بر این باور هستید که با اندام و شخصیت‌تان در هماهنگی‌اند، باعث می‌شود که زیبا جلوه کنید و خاص.

رعایت کدهای پوششی

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

پانته‌آ پناهی‌ها از جمله بازیگرانی است که به کدهای پوششی هم توجه زیادی دارد. او به‌خوبی می‌داند که مختصات شرکت در هر موقعیتی چیست و از همین روی، در شرایط مختلف و مراسم گوناگون با استایلی درخور همان فضا ظاهر می‌شود. پانته‌آ پناهی‌ها در جشنواره‌ها از پوششی رسمی و آراسته بهره می‌برد و در مراسم دیگری مانند اکران‌های عمومی فیلم‌ها که درجه و سطح رسمی‌بودن کمتری دارند هم با استایلی ساده‌تر و گاهی غیررسمی و اسپرت دیده می‌شود. رعایت کدهای پوششی اهمیت زیادی دارد و نشانه توجه هر فرد به ظاهر خود و ارزش قائل‌شدن برای مخاطبانش در هر موقعیت ویژه است. در تصویر بالا هم پناهی‌ها را با استایل جذاب و شیکی می‌بینید که عناصر مناسب و متناسبی دارد. اکسسوری‌ها هم با شخصیت پوششی پانته‌آ در هماهنگی‌اند و هم مناسب چنین استایلی انتخاب شده‌اند. رنگ مشکی و استایل مونوکروم هم که برای شرکت در موقعیتی رسمی از بهترین انتخاب‌ها است. در این میان، کیف کلاچی که طراحی زیبا و خاصی دارد هم به بالابردن امتیاز پانته‌آ پناهی‌ها کمک شایانی کرده است.

علاقه به سادگی

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

بسیاری از افراد مشهور و در اصطلاح امروزی، سلبریتی‌ها مایلند که از استایل‌هایی چشم‌گیری برای پوشش خود استفاده کنند. آنها از اینکه در مرکز توجه باشند، لذت می‌برند و دوست دارند که توجه عکاسان و رسانه‌ها را هم به خود جلب کنند. به نظر می‌رسد، پناهی‌ها در این دسته قرار نمی‌گیرد چون معمولا استایلی ساده و به‌دور از جلب‌توجه برای خود در نظر می‌گیرد. او ساده‌پوش است و ضمن رعایت آراستگی از زرق‌وبرق بی‌جا و اضافه در استایلینگ می‌پرهیزد. سادگی در عین رعایت اصول آراستگی می‌تواند امتیاز بزرگی برای هر شخص در زمینه ظاهر و استایل به وجود بیاورد. پانته‌آ پناهی‌ها همیشه آراسته و در عین حال ساده است. این فرمول می‌تواند به شیک‌پوشی منجر شود. موافق هستید؟

شناخت تناسب رنگ‌ها

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

بیشتر اوقات، کسانی که در حوزه هنر مشغول به فعالیت هستند، دید و نگاه درستی نسبت به ست‌کردن رنگ‌ها دارند. آنها پالت‌های رنگی را به‌خوبی می‌شناسند و می‌دانند که چطور می‌توانند ترکیب رنگ‌های زیبایی در استایلشان به وجود بیاورند. این موضوع درباره پانته‌آ هم صادق است. او از رنگ‌های جذاب و مناسبی برای پوشش لباس‌هایش استفاده می‌کند. در تصویر بالا، با قراردادن دو رنگ متضاد ارغوانی و طوسی که هماهنگی خاصی دارند، استایل زیبا و خوش‌رنگی برای خود تدارک دیده است.

علاقه به تم‌های سنتی

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

پانته‌آ پناهی‌ها به تم‌های سنتی پوشش هم علایقی دارد. او را با لباس‌هایی از جنس مخمل و جیر و با مدل‌هایی در قالب کت و دامن زیاد دیده‌ایم. وجود طرح‌ها و نقوشی ایرانی در لباس‌هایش هم خبر از علاقه‌اش به این سبک از استایل می‌دهند. در تصویر بالا هم او را با کت‌ودامنی می‌بینید که رنگ‌هایی متناسب و مدلی مطلوب برای اندامش دارند. البته این استایل می‌توانست کمی بهتر باشد. اگر تناسب بیشتری میان جنس دامن و کت وجود داشت، نتیجه جذاب‌تر از کار درمی‌آمد. استفاده از کیف کلاچ هم برای استایلی رسمی، فکر بسیار مناسبی بوده است.

رنگ موهای خاص

استایل پانته‌آ پناهی‌ها

در دنیای امروز، کلیشه‌های گذشته درباره استایل و ظاهر در حال تغییرکردن است. دیگر معیارهایی واحد برای زیباشدن و زیبادانستن ظاهر و استایل افراد وجود ندارد. البته هنوز هم فشارهای رسانه و دنیای تبلیغات مشغول هیاهو در این زمینه هستند اما آگاهی افراد بالاتر رفته و کمتر اسیر تکرار و اجبارها می‌شوند. از میان افراد مشهوری که چنین دید و نگاهی دارند، پانته‌آ پناهی‌ها با موهای خاکستری‌اش بسیار در یاد می‌ماند. او موهایش را رنگ نمی‌کند و همیشه تارهای نقره‌ای آن را با افتخار و راحتی به نمایش می‌گذارد. چنین نگاه و دیدی نسبت به مقوله ظاهر بسیار ارزشمند است. به‌ویژه برای بانوان که معمولا زیر نگاه و نقد تیز و بی‌رحمانه دنیا قرار دارند و به‌واسطه ظاهرشان مورد قضاوت‌های زیادی قرار می‌گیرند. اگر همراهان افرادی مانند پانته‌آ زیاد و زیادتر شوند، گام بزرگی در راستای پذیرش چهره و ظاهر برای افراد مختلف و مخصوصا خانم‌ها برداشته خواهد شد.

در آخر

پانته‌آ پناهی‌ها از بازیگرانی است که استایلی خاص دارد و به نظر می‌رسد که برای طراحی چیزهایی که می‌پوشد هم زمان و فکر صرف می‌کند. این شاخصه‌ها باعث می‌شوند که او را با کاراکتر پوششی مخصوصش به یاد بیاوریم. وجود چنین نکته‌ای در زمینه استایلینگ برای افراد مشهور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با داشتن امضای شخصی و ویژگی‌هایی منحصربه‌خود، بیشتر در ذهن‌ها ماندگار می‌شوند و مخاطبانشان آنها را خاص‌تر و ویژه‌تر به خاطر می‌آورند. نظر شما درباره استایل پانته‌آ چیست؟ اگر قرار باشد که از ۲۰ به او نمره بدهید، چه عددی را برایش در نظر می‌گیرید؟ اگر قرار باشد که یکی از بهترین استایل‌هایش در این مقاله را انتخاب کنید، به‌سراغ کدام گزینه می‌روید؟دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 02 جولای 2023

من از ایشون خوشم میاد ، و اینکه موهای ایشان زیبا هستن چون رنگی که دارن رو خداوند خلق کرده و طبیعیه بجای اینکه هر وفعه مواد شیمیایی به خورد بدن بدیم و خودمون رو گول بزنیم که جوان مانده ایم . خیلی خوبه که انسان خودش رو قبول داشته باشه این عزت نفسه

مژده در تاریخ 02 جولای 2023

خانم پناهی جز بهترین بازیگرای حال حاضر هستند مشخصه که شخصیت قابل تحصین هم دارند،در کنار اینها بنظر من اعتماد بنفس بالایی هم دارند و این باعث شده که توی قالب عمومی مد و فشن خودشو پنهان نکنه. در کل بنظرم بانویی زیبا و باوقار و درخور تحسینی هستند.براشون ارزوی موفقیت میکنم

شیدا در تاریخ 02 جولای 2023

گفتن خانم برایشان برازنده اس ، خانم پناهی ها موفق باشید و سلامت ،

سمیه در تاریخ 02 جولای 2023

چون سن من هستن و موهاشون همیشه سفیده وقتی میبینمشون همیشه احساس پیری میکنم

ناشناس در تاریخ 02 جولای 2023

امیدوارم همیشه ساده وجذاب باقی بمانند
من این بازیگر رو به خاطر نقش هایش که ایفا کرده دوست دارم
یک زن ایرانی باید ایرانی بماند چه از نظر ظاهری وچه باطنی
به امید کامل شدن انسانیت وآدمیت

ناشناس در تاریخ 02 جولای 2023

نمره اش ۲۰ چون خیلی خانم با شخصیتیه

ارامش در تاریخ 02 جولای 2023

چون حجب وحیا داره

ناشناس در تاریخ 02 جولای 2023

بخاطر‌اینکه‌پانته‌ا‌پناهی.‌‌چهره‌زیباسیرت‌زیبارا‌باهم‌دارد

ناشناس در تاریخ 02 جولای 2023

واقعا عالیه ….تنها تیپی که به دل مردان واقعی واهل ریشه میشینه…….هرچه ساده تر با کلاس تر…وجذاب تر

M در تاریخ 02 جولای 2023

هرچه ساده تر با کلاستر وبافرهنگ تر هر که میخوای باش…مردان اصلی بیشتر این تیب ها رومیپسندند وبس…..؟

ناشناس در تاریخ 03 جولای 2023

هر سبکی که بازی کرده درخشیده

نسترن در تاریخ 03 جولای 2023

بسیار جالب بود مرسی از نویسنده عزیز

نجمه در تاریخ 04 جولای 2023

اولا برای اینکه مسلمان هست دوما کمبود شخصیتی نداره که بخواهد با بزک کردن و فخرفروشی خودش را راضی وخوشحال کنه وهزاران علت دیگه وامیدواریم چشم نشه .

ناشناس در تاریخ 13 جولای 2023

عالی واقعا

تینا در تاریخ 30 جولای 2023

سلام تنهابازیکرقابلی که واقعا همانندی نداره خانم پانته آ پناهی هاست من به ایشون تبریک میگم که اینقدر خاص وجذاب هستن وبسیاردوستشون دارم اگه نظر بنده رو اینجا میخونند یه سلام گرم وخاص خدمتشون تقدیم میکنم وآرزو میکنم همیشه سلامت باشندارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :