دو بازیگر مشهور ترک ازدواج کردند و با لباس‌هایشان دل ربودند!

اوزگه گورل بازیگر پرطرفدار ترکیه که او را در سریال‌های درام و طنز بارها دیده‌اید، برای بار دوم به سرکان چای اوغلو بله گفت! همان‌طور که در مطلب قبلی مجله چی بپوشم در مورد عشق افسانه‌ای این دو بازیگر گفته شده، رابطه آن‌ها از سریال《طعم گیلاس》شروع شد. روز گذشته آن دو پس از یک رابطه طولانی 7 ساله با یکدیگر ازدواج کردند. مراسم در شهر کارلسروهه، محل زندگی خانواده سرکان به اتفاق خانواده و دوستان نزدیک برگزار شد.

لباس عروس اوزگه گورل

این زوج قصد دارند مراسم عروسی مفصلشان را در کشور ایتالیا برگزار کنند. البته این زوج دو روز پیش به صورت رسمی در آلمان رسما ازدواج کردند و تصاویرشان به شدت مورد توجه قرار گرفت.  در این مطلب قصد داریم از استایل مراسم ازدواج آن دو که در آلمان برگزار شد، رونمایی کنیم.

لباس عروس اوزگه؛ زیبا و دلبر

استایل ساده و نوستالژیک اوزگه ایده بوراک سانوک بود. اوزلم کایا فشن دیزاینری که برای بسیاری از هنرمندان ترکیه لباس طراحی می‌کند و کلکسیون بهار او یکی از کلکسیون‌های محبوب مجله ووگ شناخته شده است، دوخت لباس اوزگه را در این مراسم بر عهده داشت. این پیراهن عروس از یک کلاه فسینیتور، تاپ ساده ساتن، دستکش بلند توری و دامن توری پُرچین بود. این آیتم استایل اوزگه را از سادگی تمام کمی دور می‌کرد، شاید فسینیتوری از جنس حریر با رشته‌های مرواریدی او را به یک عروس خانواده سلطنتی بریتانیا تبدیل می‌کرد.

لباس عروس اوزگه گورل

حتما می‌دانید که لباس‌های بندی که بندهای نازکی هم دارند، از ترندهای مهم لباس عروس امسال بوده‌اند. اوزگه گورل هم از این ترند جذاب دور نمانده. دامن توری ساده هم مُدی پایدار در طراحی لباس عروس به شمار می‌رود.

لباس عروس اوزگه گورل

اوزگه لباس دیگری را هم برای عکاسی پوشید. این لباس مینی با یقه دکلته، بندهای توری بلند که به شکل پاپیون روی شانه‌های او بسته شدند و دامن عروسکی توسط بگوم صالح اوغلو طراحی شده است. موهای بسته و عینک آفتابی اوزگه با قاب سفید احتمالا شما را به یاد فیلم‌های سیاه و سفید آدری هپبورن می‌اندازد. به نظر می‌رسد به طور کلی اوزگه ساده پسند است و سلیقه‌اش به سبک وینتیج نزدیک‌تر است.

لباس عروس اوزگه گورل

آرایش و مدل مو

لباس عروس اوزگه گورل

بازیگر ۳۵ ساله میکاپ ساده‌ و دخترانه‌ای را برای این مراسم انتخاب کرد. در نوع میکاپ او ابروها به شکل طبیعی خود هستند و حتی نیازی به خط کشی نداشتند. سایه، رژ گونه و رژ لب او به رنگ صورتی و با جلوه‌ای طبیعی خودنمایی می‌کنند. همچنین موهای او نیز مانند استایل اویکو ساده، کمی حالت دار و باز هستند. سرهات شن سعی کرده با آرایش و مدل موی ساده بر زیبایی ذاتی اوزگه تاکید کند.

لباس عروس اوزگه گورل

شباهت لباس عروس واقعی به لباس عروس سریال

بسیاری از کاربران شبکه‌های مجازی معتقد بودند که لباس عروس اوزگه شباهت زیادی به لباس عروسی داشت که او در سریال طعم گیلاس به تن کرده بود. کاراکتر اویکو در این سریال هم دقیقا لباس عروسی بندی پوشیده بود. شاید برایتان سوال باشد که از چه لحاظ‌هایی این دو لباس عروس را به هم شباهت داده‌ایم. برخی از این شباهت‌ها عبارتند از:

  • هر دو لباس عروس، بندهای نازک داشتند. هم لباس عروس واثعی او و هم لباس عروسش در سریال
  • این بازیگر مشهور هم در واثعیت و هم در سریال مدل موی باز داشت. البته او در سریال اکسسوری خاصی به موهایش وصل کرده بود، اما در واثعیت استفاده از کلاه عروسی توری را ترجیح داده بود.
  • این بازیگر که در سریال طعم گیلاس دسته گلی با رزهای سفید رنگ به دست داشت، در واقعیت هم گل‌های سفید را ترجیح داده بود. هرچند که دسته گل واقعی او بزرگ‌تر بود و بیشتر جلب توجه میکرد.

لباس عروس اوزگه گورل

البته این دو لباس تفاوت‌های زیادی هم با هم داشتند. مثلا پیراهن عروس واقعی اوزگه، قد میدی داشت، در حالیکه پیراهن عروس او در سریال بلند بود.

سرکان چای اوغلو

سرکان چای اوغلو، بازیگر ۳۵ ساله آلمانی – ترکیه‌ای برخلاف کاراکتر آیاز و روز خواستگاری که کت و شلوار روشنی انتخاب کرده بود از سلیقه اوزگه پیروی کرد و کت و شلوار مشکی رنگی از برند Levon Kordonciyan را بر تن کرد. یقه براق کت با کفش‌های ورنی داماد هماهنگ شده بودند. پیرهن سفید نیز مُدی پایدار برای استایل رسمی آقایان به حساب می‌آید.

لباس عروس اوزگه گورل

بخشیدن هدایای عروسی

این زوج دوست داشتنی در پایان مراسم ازدواج هدایای عروسی خود را به کودکان سرطانی بخشیدند و همه را به وجد آوردند. این کار بر محبوبیت و شهرت آن‌ها اضافه کرد.

لباس عروس اوزگه گورل

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :