اشتباهات رایج در خرید اینترنتی لباس

0

خرید کردن یک تفریح وسوسه کننده و جذاب برای همه است. اینترنت و فروشگاه‌های آنلاین خرید کردن را بسیار ساده کرده اما این آسان شدن از طرف دیگر عادت خرید کردن را شدت بخشیده و باعث می‌شود افراد بخش زیادی از درآمدهای خود را صرف خرید اینترنتی لباس کنند. اما چطور می‌توان عادات خرید اینترنتی را اصلاح کرد و از اشتباهات و خرج زیادی جلوگیری کرد؟ اشتباهات رایج در خرید اینترنتی لباس را در این مطلب بخوانید.

خرید زیاد تنها برای ارسال رایگان

بیشتر سایت‌ها برای خریدهایی بالاتر از سقف معین تخفیف، امکان ارسال رایگان در نظر می‌گیرند تا مشتری‌ها را به خرید بیشتر تشویق کنند که البته موفق هم می‌شوند. به همین دلیل شما سبد خرید خود را از کالاهایی که واقعا نیاز ندارید پر می‌کنید و کمد لباس‌های شما نیز از لباس‌هایی پر می‌شود که واقعا نیاز دارید و نخواهید پوشید.

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی لباس

خرید چیزی تنها به خاطر تخفیف خوردن

روش دیگر سایت‌های فروش لباس برای جلوگیری از ضرر دادن تخفیف‌های استثنایی روی لباس‌ها است که شما را به خرید آن‌ها راغب می‌کند بدون آن که واقعا آن لباس‌ها را نیاز داشته باشید، از طرف دیگر بیشتر لباس‌هایی که تخفیف می‌خورند دارای عیب و اشکالی هستند که بعد از رسیدن خریدتان متوجه آن خواهید شد.

خریدن همه چیز به رنگ مشکی

معمولا افراد در خرید‌های اینترنتی خود برای این که ریسک نکنند لباس‌هایی را به رنگ مشکی انتخاب می‌کنند در نتیجه به تدریج کمد لباس‌های شما از لباس‌های مشکی و تیره پر می‌شود و برای استایل مناسب دچار مشکل خواهید شد.

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی لباس

خرید در آخرین لحظه

اگر برای حضور در مراسم یا منظور خاصی لباسی نیاز دارید خرید اینترنتی را برای لحظه آخر نگه ندارید چون ممکن است به هر دلیلی نتیجه خرید شما رضایت بخش نباشد یا این که خرید شما به موقع نرسد و نتوانید به موقع آماده شوید.

مطالب مرتبط:

1- ۵ راز خرید موفق لباس

2- اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

3- قانون ۸۰/۲۰ و داشتن یک کمد لباس کامل

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 07 آوریل 2017

من هیچ وقت اینترنتی لباس نمی خرمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :