چند تصویر زیبا از یک عروس قدیمی که احتمالا اشک شما را هم درمی‌آورد؛ قبلا همه‌چیز زیباتر بود!

عکس‌های عروسی قدیمی رنگ و رو رفته که زیبایی‌های مادران و مادربزرگ‌ها را نشانمان می‌دهند، یکی از زیباترین تصاویر و منبع خوبی برای ایجاد حس آرامش هستند.

ad banner

عروس و داماد قدیمی

کاربری تصاویر زیر را از عروسی مادر و پدرش در اینستاگرام منتشر کرده و نوشته است :«عروسی در سال ۵۵ و در سالن سینمای بندر کیاشهر گیلان (بندر فرحناز سابق) بوده. گروه موسیقی از لاهیجان اومده بوده و مامانم به آرایشگاه سپیده لاهیجان رفته بوده.»

عروس و داماد قدیمی

در ادامه نوشته‌ شده :«لباس عروس مادرم رو عمه‌م دوخته بوده و کیف و کفش عروس قرمزرنگ بوده که متاسفانه توی عکس‌ها مشخص نیست. متاسفانه پدرم سال ۷۷ فوت کرد.»

عروس و داماد قدیمی

لباس عروس آستین‌های توری کلوش داشته و تور تل‌داری که روی موهای فر و کوتاه عروس خانم قرار گرفته، حتی این روزها هم بسیار شیک و لوکس است. دستکش‌های توری عروس نیز از دیگر آیتم‌های جذاب استایل اوست.

عروس و داماد قدیمی

عروس و داماد این عکس‌ها سال ۵۴ عقد کردند و سال ۵۵ عروسیشون رو جشن گرفتند. مراسم عقدشون در حیاط خانه‌ی مادر عروس بوده و لباس نارنجی عقد رو هم یکی دیگر از خواهرشوهرها برایش دوخته بوده است.

عروس و داماد قدیمی

عروس و خواهر داماد در دانشسرا هم‌کلاسی بودند و همین امر باب آشنایی را باز کرده است. این عروس و داماد قدیمی، در سال‌های اولیه ازدواج هر دو در مدرسه‌ای در روستای لسکوکلایه باهم همکار بودند.

عروس و داماد قدیمی

عروس و داماد قدیمی

خوندن این داستان از مراسم ازدواج و خوشبختی این عروس و داماد چطور بود؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :