نیکی کریمی عزیز؛ این چه لباسی بود که برای یک جشنواره معتبر انتخاب کردید؟!

چند روزی می‌شود که جشنواره برلین آغاز شده و هنرمندان زیادی از سراسر دنیا در این جشنواره حضور می‌یابند. نیکی کریمی یکی از هنرمندانی بود که از کشور ما در این جشنواره حاضر شد. این بازیگر در برلین ۲۰۲۳ به عنوان فیلمساز حضور پیدا کرده تا بین ۲۶ فیلم برتر، اثری را انتخاب کند. استایل این بازیگر در جشنواره برلین از دیروز به شدت مورد بحث قرار گرفته. اکثر افراد بر این باورند که او لباس مناسبی را برای حضور در یک فستیوال مهم و معتبر خارجی انتخاب نکرده است. در ادامه این مطلب نگاهی داشته‌ایم به لباس این بازیگر و فیلمساز مشهور کشورمان. با چی بپوشم همراه باشید:

نیکی کریمی در جشنواره برلین

پیراهن مخمل، ترند لباس‌های شب

حتما می‌دانید که پارچه‌های مخمل یکی از پارچه‌های پرطرفدار و ترندی امسال به حساب می‌آیند. چه در استایل‌های شب و چه در استایل‌های روزمره. نیکی کریمی با آگاهی نسبت به این موضوع به سراغ یک پیراهن مخمل رفته، اما باید بپذیریم نه جنس مخمل (مخمل ابر و بادی) و نه حتی مدل لباس جذابیت چندانی ندارند و بر تن این بازیگر مشهور هم به زیبایی ننشسته‌اند.

نیکی کریمی در جشنواره برلین

مدل پیراهن در قسمت کمر و پایین‌تنه به شکلی بود که اندام نیکی کریمی درشت‌تر نشان میداد. از طرفی هم مدل آستین‌ها باعث می‌شدند که لباس به هیچ وجه فیت دیده نشود. همین موضوع هم پایین‌تنه نیکی را پهن‌تر نشان میداد.

نیکی کریمی در جشنواره برلین

استفاده از دانتل برای پوشیده کردن یقه لباس

نیکی کریمی در جشنواره برلین

خانم کریمی اگر می‌خواستید لباسی بپوشید که یقه بسته داشته باشد، می‌توانستید مدل‌های دیگری با یقه بسته انتخاب کنید. لازم بود لباسی با یقه باز انتخاب کنید و با یک تکه دانتل مدل آن را خراب کنید؟ این دانتل هیچ کاربرد و زیبایی خاصی در لباس نیکی کریمی نداشت و فقط اضافه شده بود تا قسمت یقه لباس کمی پوشیده‌تر باشد و این موضوع عدم تناسب مخمل و دانتل به شدت به ذوق میزد و جذابیت او را زیر سوال می‌برد.

نیکی کریمی در جشنواره برلین

برخی دیگر از استایل‌های نیکی کریمی در جشنواره‌های خارجی

نیکی کریمی پیش از این هم بارها در جشنواره‌های خارجی حضور یافته. نمی‌توان گفت که او همیشه بهترین استایل‌ها را انتخاب می‌کند، اما از نظر من استایل‌های پیشین او در فستیوال‌های خارجی جذابیت بیشتری داشتند. در ادامه برخی از استایل‌های او در فستیوال‌های خارجی را می‌بینید:

نیکی کریمی در جشنواره برلین

نیکی کریمی در جشنواره برلین

نیکی کریمی در جشنواره برلین

نیکی کریمی در جشنواره برلین

 

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :