جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه

0

همه لباس‌های بافتنی از جمله ژاکت‌ها در فصل زمستان مهم و کاربردی می‌شوند و همه خانم‌ها حداقل به یک ژاکت احتیاج پیدا می‌کنند تا در منزل و یا در بیرون به عنوان یکی از لایه‌های لباس‌های خود استفاده کنند. اگر می‌خواهید ژاکت بخرید و یا یکی برای خود ببافید اما در انتخاب مدل یا رنگ مردد هستید جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه را در این مقاله ببینید.

تونیک بافتنی با کمربند

اگر قصد بافتن یک ژاکت دارید می‌توانید آن را کمی بلندتر ببافید و به عنوان یک تونیک شیک و زیبا برای موقعیت‌های مختلف از جمله زیر پالتو و کاپشن استفاده کنید. بستن یک کمربند روی این تونیک به رسمی تر شدن آن کمک زیادی می‌کند.

جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه

ژاکت بافتنی طرح دار رنگ روشن

یکی از مدل‌های جدید برای ژاکت بافتنی کوتاه مدل‌های طرح‌دار مثل زنجیری یا دانه ذرتی است که بهتر است که این مدل در رنگ‌های روشن تر انتخاب شود.

جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه

مدل دورنگ

یک روند جدید در انتخاب مدل ژاکت‌های بافتنی استفاده از مدل‌هایی است که در آن از دو رنگ مجزا و گاهی دو جنس و بافت مجزا استفاده شده است مثلا آستین و یقه مخملی و تنه ساده.

طرح مدرن

اگر طرفدار طرح های مدرن و شیک همیشه به روز هستید از رنگ‌های خنثی مثل سفید و خاکستری و طرح‌های مدرن مثل راه راه ساده در ژاکت خود استفاده کنید.

جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه

طرح‌های قدیمی

برخی از طرح‌های قدیمی بافتنی از دهه هفتاد به این دهه آمده اند مثل طرح‌های افقی چند رنگ شامل رنگ‌های سفید و کرم و قهوه‌ای که به نظر می‌رسید برای همیشه از مد افتاده اند.

جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه

رنگ‌های روشن

اگر می‌خواهید با بافتنی‌ها به استایل خود رنگ و روح بدهید از رنگ‌های پاستلی با طرح ساده استفاده کنید که می‌تواند مکمل خوبی برای لباس زمستانی شما باشد.

جدیدترین مدل‌های ژاکت زنانه

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :