حنانه طلا در
10,689

جذاب‌ترین دکترهای سریال‌های کره‌ای که دل در گروی آن‌ها داریم؛ الهی تب کنم شاید که دکترم تو باشی!

جذاب‌ترین دکترهای سریال‌های کره‌ای که دل در گروی آن‌ها داریم؛ الهی تب کنم شاید که دکترم تو باشی!

آنچه از استایل پزشکان در ذهن داریم احتمالا به یک روپوش بلند سفید و یک گوشی پزشکی که دور گردنشان آویزان است ختم می‌شود. اما پزشک‌های دنیای کیدراما خلاف این امر را ثابت کرده‌اند.

single_content ad banner

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

در فیلم و سریال‌های کره‌ای تمام کاراکترها نه تنها متناسب نقش و موقعیت لباس می‌پوشند بلکه استایل و پوشش بازیگران همیشه جذاب و مطابق مد روز است؛ حتی اگر قرار باشد نقش یک پزشک زحمتکش و پرمشغله را بازی کنند. دکترهای خوش‌قیافه‌ی کیدراماها، راهروی بیمارستان را به سالن مد و فشن تبدیل می‌کنند و باعث می‌شوند آرزو کنید بیمارشان باشید. خوش استایل‌ترین دکترهای کیدراما را می‌شناسید؟ در ادامه می‌توانید با تعدادی از آن‌ها آشنا شوید.

دکتر جی سان وو در سریال «دنیای متاهلی»

چه کسی می‌تواند بازی فوق العاده‌ی کیم هی آئه در نقش دکتر جی سان وو را از یاد ببرد؟ هی آئه در این مجموعه نقش پزشک مستقل و قدرتمندی را ایفا می‌کرد که در راه نجات جان خود و پسرش با تمام توان جنگید.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

جای تعجب نیست که چنین کاراکتر جذابی بهترین و گران‌ترین استایل‌ها را داشته باشد. کیم هی آئه در این سریال بارها با لباس‌ها، کیف‌ها، کفش‌ها و اکسسوری‌هایی از لوکس‌ترین برندهای مد و فشن دیده می‌شود. این سلیقه‌ی گران‌قیمت و تجملاتی کاملا با شخصیت با اعتماد به نفس و قدرتمند دکتر جی همخوانی دارد.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

دکتر یو هه جون در سریال «پزشکان»

پارک شین هه در این سریال نقش دکتر باهوش و دردسرسازی را ایفا می‌کند که اتفاقا سلیقه‌ی خوبی در مد و فشن دارد. شین هه در نقش یو هه جون معمولا از استایل‌های سنگین و باوقاری استفاده می‌کند که در عین سادگی بسیار زنانه و زیباست‌.  استایل‌های بیمارستانی او مانند تمام دکترها شامل یک روپوش بلند سفید است اما شین هه برای زیر این روپوش از پیراهن‌های دکمه‌دار زنانه با رنگ‌های شاد و روشنی استفاده می‌کند که چهره‌اش را درخشان‌تر نشان می‌دهد.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

خارج از محیط بیمارستان نیز او همچنان سعی دارد استایل خود را موقر و ساده نگه دارد و معمولا به شومیز‌های رنگی با شلوار جین یا دامن روی می‌آورد.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

دکتر گی گون سانگ در سریال «سلام خداحافظ مامان»

این دکتر خنگ و با نمک تنها کاراکتری است که شوخی و خنده را به فضای غم آلود داستان می‌آورد. سلیقه و استایل دکتر گی گون سانگ درست مانند کاراکترش خاص و منحصر به فرد است.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

این دکتر جوان با بازی اوه ایوی شیک را می‌توانید در استایل‌های جنجالی و جالبی ببینید که در عین متفاوت بودنشان بسیار جذاب به نظر می‌رسند. استفاده از رنگ‌های روشن، کلاسیک گرایی و جزئیات ترندی در تمام استایل‌های او دیده می‌شود.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

دکتر هان جه جون در سریال «دکتر غریبه»

اگر این کیدراما را تماشا کرده باشید حتما می‌دانید که دکتر هان یکی از جذاب‌ترین دکترهای دنیای کیدراما است. استایل‌های مردانه، کلاسیک و رسمی این کاراکتر می‌تواند نشان‌دهنده‌ی شخصیت سخت‌گیر و  منضبط او باشد که ویژگی خوبی برای یک پزشک است.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

در طول سریال همیشه دکتر هان با بازی پارک هه جین را با کت و شلوار مردانه و رسمی می‌بینیم که تنها در دامنه‌ی محدودی از رنگ‌های کلاسیک تنوع دارند. این وفاداری به استایل‌های کلاسیک ممکن است خسته‌کننده و تکراری به نظر برسد اما دکتر هان با استفاده از یک کراوات رنگی یا طرحدار به سادگی این یکنواختی را در استایلش از بین می‌برد.

دکتر جین سو وو در «پزشکان»

دکتر جین سو  وو یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای سریال «پزشکان» بود که لی سونگ کیونگ نقش او را ایفا کرد. این دکتر جوان، با شخصیت لطیف و دوست‌داشتنی‌اش نظر بسیاری از دنبال‌کنندگان سریال را به خود جلب کرد. اما این تنها نکته‌ی مثبت در مورد جین سو نیست؛ این کارکتر علاوه بر ویژگی‌های جذاب شخصیتی، استایل زیبایی هم دارد‌.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

دکتر جین معمولا استایل‌های خلاقانه و رنگارنگی دارد که ظاهر شاداب و پرشوری به او می‌دهد. به‌نظر می‌رسد او ترسی از آیتم‌های جدید و متفاوت ندارد و این باعث می‌شود استایل او منحصر به فرد و جسورانه به نظر برسد.

دکتر کانگ مو یون در سریال «نسل خورشید»

دکتر کانگ تنها پزشکی بود که حتی در پادگان‌های نظامی و مناطق جنگی همچنان بهترین استایل‌ها را داشت. سونگ هه کیو در این سریال نقش پزشک خوش‌قلب و مسئولیت‌پذیری را ایفا می‌کند که در مناطق نظامی مشغول به خدمت است و زخمی‌های جنگی را مداوا می‌کند.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

این پزشک دوست‌داشتنی می‌تواند بهترین الگو برای ساخت استایل‌های راحت و مینیمال باشد. استایل‌های او در عین آراستگی بسیار راحت و ساده است. او از آیتم‌های کم‌ریسک و کارآمدی مثل شومیز‌های دکمه‌دار استفاده می‌کند که به راحتی با شلوار یا دامن‌های جین ست می‌شوند. سبک پوشش او نه تنها ظریف و زنانه است بلکه کاملا برای محیط کاری راحت و مناسب به نطر می‌رسد.

دکتر کیم هه کیونگ در سریال «شام رفیق»

سانگ سونگ هیون نقش روانپزشک جذابی را در این کیدراما ایفا می‌کند که به محض ورود به قاب نمایشگر تمام توجه تماشاگران را به سمت خود می‌کشد.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

دکتر کیم در «شام رفیق» کت و شلوار‌های نیمه‌رسمی و ترندی را به کت و شلوارهای کلاسیک ترجیح می‌دهد. به طور کلی می‌توان سبک پوشش این دکتر خوش‌استایل را کژوال دانست؛ استایل‌های راحت و مینیمال که در عین سادگی بسیار شیک و جذاب به نظر می‌رسند.

دکترهای سریال «پلی لیست بیمارستان»

پنج رفیق دکترِ این سریال همگی در جذابیت و مهارت و استایل نمره‌ی عالی داشتند. این پنج کارکتر (جو جونگ سوک، یو یون سوک، جانگ کیونگ هو، کیم ده میونگ و جون می دو) همگی پیرو سبکی نوستالژیک از پوشش هستند که یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های آن می‌تواند عینک‌های بزرگ و جین‌های اورسایز باشد. در طول سریال می‌توانید به وضوح روند رشد شخصیتی این پنج کاراکتر و تاثیر آن بر روی سبک پوششان را نیز ببینید.

دکترهای خوش‌استایل کیدراما

خوش‌استایل‌ترین پزشک این لیست کدام است؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :