این خواننده‌های مشهور کره‌ای طبق استانداردهای کره‌ای، زیباترین‌ها هستند!

شاید تمام آیدل های کیپاپ در چشم طرفدارانشان زیباترین چهره را داشته باشند؛ اما مردم کره با توجه به مولفه های زیبایی شناسی سنتی فرهنگشان، تنها تعدادی از این چهره های مشهور را که با استاندارد ها همخوانی دارند، «زیبا» می دانند.

ad banner

زیباترین آیدل کره

ویژگی هایی که مردم کره به عنوان مولفه های زیبایی در خانم ها از آن یاد می کنند شامل بینی کشیده و عروسکی، پلک دوم، خط فک هفتی شکل، قد بلند تر از ۱۶۵ سانتی متر و صورت های کوچک است. مجموع این ویژگی ها در چهره ی یک فرد بسیار نادر است و همین امر باعث شده بسیاری از مردم کره به عمل های جراحی زیبایی روی بیاورند تا خود را به استاندارد های زیبایی نزدیک تر کنند. اما تعدادی از آیدل های کیپاپ به شکل طبیعی همخوانی بسیار بالایی با این مولفه ها دارند و جزو زیباترین چهره های مشهور این کشور محسوب می‌شوند.

در ادامه لیست آیدل های زن که مطابقت بالایی با استانداردهای زیبایی کره دارند آورده شده است.

کیم جیسو از بلک پینک

جیسو نه تنها جزو زیباترین زنان مشهور کره ای است، بلکه جزو بهترین ویژوال های صنعت کیپاپ به شمار می رود. ویژوآل عنوانی است که در هر گروهِ کیپاپی، به یکی از اعضا که بیشترین انطباق را با استاندارهای زیبایی دارد، گفته می شود.

طبق آنچه در مورد این استاندارهای زیبایی کره ای گفته شد، جیسو ۹۵ درصد با یک چهره ی ایده آل مطابقت دارد.

زیباترین آیدل کره

آیرین از Red velvet

آیرین با وجود این که ۳۲ ساله است و آیدل های جوان بسیاری بعد از او وارد کیپاپ شده اند هنوز جزو زیباترین آیدل هاست. آیرین از نظر کارشناسان ۹۷ درصد با استاندارهای زیبایی همخوانی دارد و چهره ی نادری در بین زنان کره ای به شمار می آید.

آیرین اگرچه جزو ویژوآل های اصلی گروه خود نیست اما بسیاری از طرفداران معتقدند او بهترین ویژوآل را بین همگروهی هایش دارد. البته تمام اعضای گروه رِد ولوت جزو زیباترین آیدل های زن نسل سوم محسوب می شوند و همگی ویژوآل های حرفه ای دارند.

زیباترین آیدل کره

جویی از Twice

این خواننده درواقع اهل تایوان است اما در کره ی جنوبی طرفداران بسیاری دارد. جویی با وجود آن که اهل کره نیست اما چهره اش بسیار به استاندارد های زیبایی این کشور نزدیک است. جویی به دلیل چهره ی زیبا و ویژوآل بی نقصش یکی از مشهورترین و زیباترین چهره های نسل سوم کیپاپ به شمار می آید.

چهره ی این خواننده ی جوان ۹۲ درصد از استاندارهای زیبایی را دارا است.

زیباترین آیدل کره

IU

آیو خواننده و بازیگر ۳۰ ساله که بی شک یکی از مشهور ترین چهره های آسیایی در دنیاست. آیو علاوه بر صدای زیبا و استعداد فوق العاده اش در بازیگری، جزو زنانی است که بیشترین انطباق را با استاندارد های زیبایی این کشور دارد. کارشناسان زیبایی معتقدند آیو ۹۷ درصد از ویژگی های یک چهره ی ایده ال در فرهنگ کره جنوبی را داراست. گونه های بلند، ابروهای صاف ، بینی عروسکی و لب های برجسته همگی مهم ترین مولفه های زیبایی شناسی در نظر مردم کره است و همگی  در چهره ی آیو دیده می شود.

زیباترین آیدل کره

وُنیونگ از IVE

ونیونگ یکی از جوان ترین هنرمندان کیپاپ است که از سال ۲۰۱۸ در دو گروه دبیو کرده و در هر دو گروه شناخته شده ترین چهره بوده است. ونیونگ در سال ۲۰۲۲ در گروه فعلی اش دبیو کرد. گروه IVE در ابتدای فعالیتش به دلیل حضور ونیونگ بسیار نورد توجه قرار گرفت و به سرعت بین طرفداران کیپاپ مطرح شد.

این خواننده جوان با وجود آن که تنها ۱۸ سال دارد و از کم سن ترین آیدل های حال حاضر محسوب می شود، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و طرفدارانش او را زیباترین آیدل نسل جدید می دانند.

چهره ی ونیونگ ۹۸ درصد با استانداردهای زیبایی کره مطابقت دارد و با توجه به قد بلند و بدن کشیده اش ، تصویری زنده از یک زن ایده آل کره ای است.

زیباترین آیدل کره

یونا از ایتزی

شین یونا، جوان ترین عضو گروه پرطرفدار ایتزی است. این خواننده ی ۱۹ ساله یکی از معدود آیدل های کیپاپ است که ۱۰۰ درصد با استانداردهای زیبایی کره ای مطابقت دارد. یونا علاوه بر چهره اش که تمام مولفه های زیبایی را شامل می شود، قدی بلند تر از ۱۶۵ (یونا ۱۷۰ سانتی متر است) و فرم بدنی کاملا ایده آلی دارد. یونا با وجود سن کمی که دارد به یکی از حرفه ای ترین ویژوآل های نسل چهارم تبدیل شده و با بسیاری از چهره های قدیمی و ماندگار کیپاپ مقایسه می شود.

زیباترین آیدل کره

سولیون از NMIXX

نسل چهارم کیپاپ پر از چهره هایی است که با استانداردهای زیبایی مطابقت دارد و یکی دیگر از آنها سئول یون آ است که با نام سولیون شناخته می شود.

سولیون یکی دیگر از آیدل های جوان و تازه کاری است که بلافاصله بعد از دبیو، به دلیل چهره ی استثنائی اش مورد توجه کاربران قرار گرفت.

آمار و ارقام می گویند که سولیون هم یکی از آیدل هایی است که چهره اش مطابقتی ۱۰۰ درصدی با استاندارهای زیبایی در فرهنگ کره جنوبی دارد. صورت کوچک، لب های برجسته، ابروهای صاف و پوست رنگ پریده اش او را مثل یک عروسک زنده جلوه می دهد. بدون شک این هنرمند ۱۹ ساله یکی از بی نقص ترین ویژوآل ها در بین گروه های نسل چهارم است.

زیباترین آیدل کره

کارینا از aespa

لیدر جوانِ گروه مشهور و پرطرفدار aespa ، یکی از پر دنبال کننده ترین چهره های روز های اخیر کیپاپ است. کارینا شناخته شده ترین عضو گروه aespa است و بسیاری معتقدند که شهرت گروه به دلیل حضور او است.

چهره ی کارینا ۹۶ درصد با استاندارد های سفت و سخت زیبایی در کره مطابقت دارد و از این جهت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ارزش تجاری گروه او در بین گروه های دختر کیپاپ در جایگاه دوم قرار دارد اما به نظر شمار زیادی از دنبال کنندگان این موفقیت تنها به دلیل حضور کارینا در گروه است .

البته بسیاری از کاربران در فضای مجازی معتقدند زیبایی کارینا طبیعی نیست و حاصل عمل های جراحی زیبایی است اما این هنرمند تا امروز واکنشی به این کاربران نشان نداده.

زیباترین آیدل کره

یونا از Girls generation

یونا بازیگر و خواننده ۳۲ ساله اهل کره جنوبی است. او در زمان فعالیتش در کیپاپ جزو زیبا ترین و پرطرفدارترین آیدل های زن به شمار می رفت اما این روزها بیشتر به عنوان بازیگر فعالیت دارد.

گونه های بلند و کشیده، بینی استخوانی و لب های قلبی شکل او با یک چهره ی ایده آل در کره ی جنوبی همخوانی ۱۰۰ درصدی دارد.

زیباترین آیدل کره

بائه سوزی از miss a

سوزی خواننده و بازیگر محبوبی است که بسیاری او را ملکه ی زیبایی کره می دانند. سوزی در دوران فعالیتش به عنوان خواننده ی کیپاپ یکی از بزرگ ترین ستاره ها بود و بعد از آن فعالیتش را به عنوان بازیگر ادامه داد. اوهمچنان جزو زیباترین چهره های زن آسیایی به شمار می رود.

چهره ی سوزی بدون شک با استانداردهای زیبایی مطابقتی کامل دارد. علاوه بر این که بسیاری از خبرنگاران وقتی او را از نزدیک ملاقات کردند معتقد بودند زیبایی او از طریق دوربین ها قابل ثبت نیست و از نزدیک حتی زیباتر به نظر می رسد.

زیباترین آیدل کره

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حنانه طلا
نویسنده: حنانه طلا


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :