تحریریه چی بپوشم در
1,606

دختر کوچولوی سریال stranger things هم ازدواج کرد؛ نه لباس عروسی و نه تالاری! این ساده‌ترین عروسی این سال‌ها بود!

دختر کوچولوی سریال stranger things هم ازدواج کرد؛ نه لباس عروسی و نه تالاری! این ساده‌ترین عروسی این سال‌ها بود!

میلی بابی براون، بازیگر سریال پرطرفدار «Stranger Things»، در یک مراسم خصوصی با جیک بُونجووی (Jake Bongiovi)، پسر ۲۲ ساله جان بون جووی (Jon Bon Jovi)، خواننده معروف راک، ازدواج کرد.

ازدواج میلی بابی براون

یک منبع آگاه گفت: «آخر هفته گذشته، میلی و جیک در یک مراسم بسیار ساده و رمانتیک در حضور اقوام درجه یک در آمریکا ازدواج کردند. آنها برنامه‌ریزی برای برگزاری یک مراسم بزرگتر را دارند، اما اکنون به طور قانونی ازدواج کرده و کلیه مراحل اداری را پشت سر گذاشته‌اند.»

میلی بابی براون در یک مراسم خصوصی با جیک بون جووی ازدواج کرد

میلی و جیک در سال ۲۰۲۱ با هم آشنا شدند و در بهار سال گذشته نامزد کردند. جیک با حلقه ای در داخل یک صدف در زیر آب از میلی خواستگاری کرد. اما این پیشنهاد ازدواج آنچنان هم بی دردسر نبود. میلی گفت: «او حلقه را دستم کرد، اما وقتی خواستم آن را به جیک نشان دهم، حلقه از انگشتم افتاد و با سرعت زیادی زیر آب رفت، درست مثل یک فیلم سینمایی. جیک شیرجه عمیقی زد به طوری که غواص به او گفت نمی‌توانی این کار را بکنی، گوش‌هایت آسیب می‌بینند و مغزت ممکن است آسی ببیند.»

جیک سپس با یک حلقه دیگر از میلی خواستگاری کرد و بعداً حلقه نامزدی مادرش را به میلی پیشنهاد داد، به همین دلیل اکنون او دو حلقه دارد. اولین باری که این زوج پس از مراسم ازدواج خصوص خود، در انظار عمومی ظاهر شدند، میلی با شادی دست‌هایش را در هوا تکان داد و حلقه ازدواجش را به نمایش گذاشت.

جیک نیز که پشت فرمان ماشین نشسته بود، لبخند پر شوری بر لب داشت و یک حلقه ازدواج طلایی بر روی دست چپ جیک می‌درخشید.

روز جمعه، این زوج تازه‌ عروس و داماد در حال لذت بردن از رانندگی در همپتنز دیده شدند، جایی که پدر معروف جیک یک خانه دارد.

میلی بابی براون 20 ساله با جییک بون جووی 22 ساله ازدواج کرد

پدر جیک، جان بون جووی خواننده گروه راک بون جووی، از تصمیم آنها برای ازدواج در این سن دفاع کرد و گفت که این زوج جوان او را به یاد دوران جوانی خودش و همسرش دوروتیا در سال ۱۹۸۹ می اندازند، زمانی که آنها نیز در سنین نوجوانی با هم آشنا شده بودند.

میلی بابی براون 20 ساله با جییک بون جووی 22 ساله ازدواج کرد

جان پیشتر درباره میلی گفته بود: «من سال گذشته با او آشنا شدم، او بسیار سخت‌کوش است و میلی و جیک به شیوه خودشان با هم رشد خواهند کرد. آنها یک نسخه پر سرعت از آنچه ۴۰ سال پیش برای من اتفاق افتاد را تجربه می کنند و من فکر می‌کنم با حمایت خانواده، آنها زوج خوبی خواهند بود.»

میلی بابی براون 20 ساله با جییک بون جووی 22 ساله ازدواج کرد

میلی بابی براون که در سریال ماوراءالطبیعی Stranger Things نتفلیکس نقش اِلِوِن را بازی می‌کرد، گفت که او و جیک در حال برنامه‌ریزی برای مراسم بزرگ ازدواجشان هستند. او گفت: «من از هر لحظه آن لذت برده‌ام. این یک تجربه شگفت‌انگیز بوده است. هر بار که ما یک جلسه برنامه‌ریزی جدید برای ازدواج داریم، جیک و من یک عکس می‌گیریم تا لحظات برنامه‌ریزی را ثبت کنیم. او (جیک) از هر لحظه آن لذت می‌برد. من هنوز با استرس خاصی روبرو نشده‌ام و فکر می‌کنم این انعکاسی از آمادگی و هیجان ماست برای انجام این کار.»

 

منبع: روزیاتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :