تحریریه چی بپوشم در
71,211

ادعاهایی غیرقابل باور درباره مایلی سایرس؛ واقعا این خواننده محبوب جراحی زیبایی انجام داده؟

ادعاهایی غیرقابل باور درباره مایلی سایرس؛ واقعا این خواننده محبوب جراحی زیبایی انجام داده؟

حدس و گمان‌ها درباره تغییر چهره مایلی سایرس ادامه دارد. مایلی سایرس در طول سال‌ها، از کودک بازیگر محبوب دیزنی به یک ستاره راک تمام‌عیار تبدیل شد. حضور مایلی سایرس در مراسم گرمی ۲۰۲۴ بحث‌ها در مورد ظاهر در حال تغییر او و گمانه‌زنی‌ها درباره عمل‌های زیبایی احتمالی این خواننده را داغ کرد.

تغییر چهره مایلی سایرس

استعداد و دستاوردهای مایلی هرگونه تغییر در ظاهر او را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. چه او را دوست داشته باشید یا نه، سفر مایلی سایرس به سوی موفقیت ستودنی است. او از نوجوانی به‌سختی تلاش کرد تا راهش را به سوی موسیقی باز کند و علی‌رغم بحث‌هایی که در مورد ظاهر او وجود دارد، دستاوردهای او همچنان مهم‌ترین موضوع در مورد او محسوب می‌شوند.

مایلی سایرس در گذر این سال‌ها از کودک‌بازیگر محبوب دیزنی به یک ستاره راک تمام‌عیار تبدیل شد. در این مسیر، ظاهرش نیز دستخوش تغییراتی قابل‌توجه شد که گمانه‌زنی‌هایی در مورد جراحی پلاستیک ایجاد کرد.

تغییر چهره مایلی سایرس

با وجود تغییرات مداوم در قد و رنگ مو، سایرس اغلب موهای بلوند داشته که به‌تازگی آن‌ها را به رنگ طبیعی‌اش بازگردانده است؛ انتخابی که تحسین طرفدارانش را نیز به دنبال داشت.

سن مایلی هم مانند هر فرد دیگری، به‌مرور بالا رفته و عوارض طبیعی این افزایش سن در کنار کاهش و افزایش وزن و بلوغ که گاه تغییرات زیادی در چهره افراد ایجاد می‌کند، در ظاهر او نیز تفاوت‌هایی برجسته به وجود آورده که به نظر می‌رسد طرفداران این ایده که او از انواع جراحی کمک گرفته است، باید آن‌‌ها را در نظر بگیرند.

البته این عقیده به دنبال‌کنندگان او در شبکه‌های اجتماعی، دوستداران یا حتی آن‌هایی که چندان از مایلی خوششان نمی‌آید، محدود نیست و برخی پزشکان و موسساتی که خدمات پزشکی مرتبط با زیبایی ارائه می‌دهند، هم دراین‌باره صحبت کرده‌اند.

تغییر چهره مایلی سایرس

 کانسلنت کلینیک (The Consultant Clinic) کالیفرنیا که در سراسر جهان شعباتی دارد، با اشاره به این تغییرات در اینستاگرام نوشت: «شیار عمیق‌تر چشم مایلی و تفاوت شکل چشم او احتمالا نشان‌دهنده کمک گرفتن از بلفاروپلاستی پلک فوقانی (جراحی ترمیمی رفع افتادگی پلک چشم) است. تغییرات در ساختار بینی و تغییرات چشمگیر در اندازه، رنگ و شکل دندان‌های او نیز در مورد استفاده از روش‌های دندانپزشکی زیبایی مانند روکش‌ و کانتور کردن لثه (تغییر خط لثه) شبهاتی ایجاد می‌کند. علاوه بر این، ناحیه میانی صورت مایلی مشخص‌تر به نظر می‌رسد که احتمالا نشان‌دهنده برداشتن چربی باکال یا تزریق پرکننده (فیلر) گونه است.»

مایلی دسامبر ۲۰۱۱ از طریق حساب کاربری‌اش در توییتر سابق (ایکس فعلی) تاکید کرد که هرگز در ناحیه پستان جراحی پلاستیک نکرده است. او آن زمان در یک پاسخ، نوشت: «از تعریف شما متشکرم، اما کل این بچه‌ها مال خودم‌اند. کاش مردم متوجه می‌شدند که برای زیبا بودن لازم نیست جعلی باشید.»

تغییر چهره مایلی سایرس

سایرس یک سال بعد در مورد شایعات تزریق لب صحبت کرد. او اوت ۲۰۱۲ نوشت: «قطعا [چیزی به] لب‌هایم تزریق نکرده‌ام.» او ادامه داد: «خیلی غم‌انگیز است که مردم کارهای زیادی با چهره‌شان انجام داده‌اند، مردم زیبایی طبیعی را باور ندارند.»

بحث‌ها در مورد ظاهر مایلی سایرس احتمالا ادامه خواهد داشت اما این استعداد، دستاوردها و اصالت اوست که همچنان بی‌تردید می‌درخشد و به ما یادآوری می‌کند که بدون توجه به تغییراتی که در ظاهر او مشاهده می‌کنیم، قدردان سهم او در صنعت موسیقی باشیم.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :