شرکت در مراسم مت گالا چقدر هزینه دارد؟ هرکسی می‌تواند به مراسم بیاید؟

تنها یک روز به برگزاری مراسم مت گالا ۲۰۲۳ باقی مانده است و چهره‌های مشهور در سراسر کشور خود را برای بزرگ‌ترین شب مد شهر نیویورک آماده می‌کنند.

هزینه شرکت در مت گالا

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

مضمون محوری این مراسم پر ریخت‌وپاش که سالانه به ‌منظور‌ پول جمع کردن برای موسسه پوشاک موزه هنر متروپولیتن برگزار می‌شود، «کارل لاگرفلد: خط زیبایی» خواهد بود. این رویداد با اعلام قاعده لباس‌ پوشیدن «به یاد کارل»، برای ادای احترام به این طراح فقید، برپا می‌شود.

هزینه شرکت در مت گالا

علاوه بر آنا وینتور، سردبیر ووگ، چهار نفر دیگر نیز ریاست مشترک این جشن را به عهده دارند: دوآ لیپا، میشلا کوئل، پنلوپه کروز و راجر فدرر.

تک‌تک مهمانان این شب‌نشینی را وینتور به‌دقت برگزیده است، اما معنایش لزوما این نیست که می‌توانند رایگان در این مراسم شرکت کنند.

یک منبع آگاه اوایل ماه جاری به پیج سیکس گفت قیمت بلیت شرکت در این رویداد امسال افزایش یافته و برای هر نفر ۵۰ هزار دلار است.

بلیت‌ این مراسم در سال ۲۰۱۸ به این گرانی نبود و به گزارش نیویورک‌تایمز، آن زمان نفری ۳۰ هزار دلار بود و حدود ۲۷۰ هزار دلار هزینه رزرو میز در این رویداد بود. در سال بعد از آن، قیمت‌ها کمی افزایش یافت. به گزارش ایونینگ استاندارد، برای شرکت در شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن سال ۲۰۱۹، بلیت هر نفر بالغ‌بر ۳۵ هزار دلار بود.

پیش از آن‌که این شب‌نشینی تا به این حد مشهور شود، هزینه شرکت در آن بسیار کمتر بود. به نوشته ویمنز ور دیلی، از دهه ۱۹۷۰ تا دهه ۱۹۸۰، هزینه بلیت برای هر نفر هزار دلار بود. در سال ۲۰۰۱ چهره‌های مشهور ۳۵۰۰ دلار برای شرکت در این شب‌نشینی می‌پرداختند.

هزینه هر بلیت برای شرکت در رویداد امسال ۵۰ هزار دلار است،  اما لزوما به معنای آن نیست که چهره‌های مشهور این مبلغ هنگفت را می‌پردازند.

به گزارش ویمنز ور دیلی، طراحان معمولا در این رویداد میزی را رزرو می‌کنند و سپس آن را با چهره‌های مشهوری که طراحی لباسشان را بر عهده دارند پر می‌کنند.

سپس وینتور تصمیم می‌گیرد کدام‌یک از چهره‌هایی که طراحان انتخاب کرده‌اند می‌تواند در این رویداد شرکت کند. معروف است که سردبیر ووگ در تهیه فهرست مهمانانش بسیار سختگیر است.

هزینه شرکت در مت گالا

ویمنز ور دیلی مدعی شد گاهی پیش آمده است که طراحان میزی را خریده‌ باشند و به درخواست وینتور، چهره‌های سرشناس موردنظر خود را عوض کرده باشند.

در رویداد امسال از مهمانان وینتور خواسته‌اند برای لباس پوشیدن در این مراسم که به لگرفلد اختصاص دارد، از قواعد خاصی پیروی کنند. به نوشته ووگ، مهمانان به «شیوه‌های خارق‌العاده‌ای» مثلا با پوشیدن لباس «مدرنی» از شنل یا فندی، «دو خانه مدی که لگرفلد بر آن‌ها اثر ماندگاری گذاشت»، می‌توانند «به یکی از بزرگان عرصه مد ادای احترام کنند».

شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن سال ۲۰۲۳، روز اول مه برگزار می‌شود. ووگ این رویداد را به ‌صورت زنده از ساعت شش و نیم عصر به‌وقت منطقه زمانی شرقی (آمریکا و کانادا) و یازده و نیم شب به‌وقت گرینویچ پخش می‌کند.

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :