ملیکا فروتن؛ دختر زیبایی از ایران که تبدیل به ستاره‌ای در آلمان شد!

خود من کمتر نامش را شنیده بودم و می‌شناختم؛ «ملیکا فروتن»! بازیگری شناخته شده در آلمان که از مادری آلمانی و پدری ایرانی و در ایران متولد شده است. او که امروز نزدیک به ۴۷ سال دارد؛ در دانشگاه کلن آلمان، رشته فلسفه و زبان انگلیسی خوانده است.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا بعد از این به دانشگاه هنر برلین می‌رود و در رشته هنرپیشگی تحصیل می‌کند و همین مسیر را برای ادامه زندگی انتخاب می‌کند.

استایل ملیکا فروتن

این خانم زیبایِ غرب‌نشین که ریشه‌های شرقی‌اش در لباس های‌اش هم نمود دارد از سال ۲۰۰۰ در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بسیاری بازی داشته و جوایز زیادی هم گرفته است. اگر سریال آلمانی «ملکه» را دیده باشید، حتما او را به خاطر می‌آورید.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا در یک فیلم به نام «پری» هم بازی داشته که سه سال پیش در جشنواره معتبر برلیناله نمایش داشت. او در این فیلم داستان زنی به اسم پری را بازی می‌کرد که به دنبال پسرش می‌گشت.

استایل ملیکا فروتن

در ادامه مطلب پیش رو نگاهی داریم به استایل ملیکا فروتن که می‌خوانید.

ملیکا، یک شرقی زیبا با موهای قهوه‌ای تیره

شاید بد نباشد از خصوصیات فیزیکی این بازیگر دوست داشتنی ایرانی، برایتان بگوییم، چون هر چه باشد برای بازیگری استعداد یک طرف است و ویژگی‌های ظاهری هم یک طرف.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا اولا که جزو استخوانی‌ها به حساب می‌آید و یک متر و ۶۴ سانتیمتر قد دارد. رنگ اصلی موهای‌اش قهوه‌ای تیره است که بسیار کم دیده شده به رنگ دیگری در بیاید. در واقع او با رنگ مو و چشم‌های قهوه‌ای رنگش نشانه‌های شرقی بودنش را حفظ کرده است.

استایل ملیکا فروتن

موهایی که وقتی کوتاه هستند و یا کوتاهشان می‌کند، بیشتر ترجیح می‌دهد، فرفری‌شان کند و نه اینکه براشینگ شده با آن‌ها این طرف و آن طرف برود.

استایل ملیکا فروتن

گوشواره‌های آبشاری برای صورتی قلبی

یکی از اکسسوری‌های مورد علاقه این بازیگر، گوشواره است و در این میان گوشواره‌های آبشاری جایگاه ویژه‌ای دارند.

استایل ملیکا فروتن

این مدل کشیدگی صورت او را که بین مدل قلبی و مربعی است بیشتر می‌کند.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا این گوشواره‌های مدل Victorian را هم در این سال‌ها با لباس‌های زیادی هماهنگ کرده است. البته او از کلاسیک‌ترین و پر طرفدارترین مدل گوشواره‌ها ، یهنی حلقه ای هم غافل نبوده است.

استایل ملیکا فروتن

لباس‌هایی که از ریشه‌ها می‌آیند

اگر بخواهیم درباره لباس‌های این بازیگر بگوییم، مهمترین مورد طرح‌های خاصی است که برای لباس های‌اش انتخاب می‌کند.ملیکا فروتن اولا که نشان داده به برند ETRO بسیار علاقمند است. این برند ایتالیایی در سال ۲۰۱۵ در مجموعه پاییز خود پیراهن‌هایی را با طرح‌های چاپ گلدار و هندسی عرضه کرد.

استایل ملیکا فروتن

این پیراهن را آدلاید کین بازیگر استرالیایی هم در روی فرش قرمز جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو پوشیده بود.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا البته این تنها بار نبود که لباسی با این طرح و البته لباسی را می‌پوشید که بازیگری دیگر هم آن را امتحان کرده بود.

استایل ملیکا فروتن

نیکول هیوستون رید بازیگر آمریکایی هم که به خاطر بازی در نقش خون آشام در فیلم The Twilight Saga شناخته می‌شود؛ پیراهنی مشابه او را در یکی از مراسم‌های رسمی پوشیده بود.

گذشته از علاقه ملیکا به برندی که گفتیم، او در واقع شیفته طرح‌هایی است که به آن Paisley می‌گویند. طرح‌هایی پیچیده و منحنی شکل که بر اساس طرح مخروطی کاج و در هند طراحی شده اند.

رسمی پسند و گل‌پوش

ملیکا همان طوری که در ابتدای مطلب هم خواندید ریشه‌های شرقی‌اش در لباس های‌اش پیدا است. او نه تنها به طرح‌های این سمت از دنیا علاقمند است که به نحوه پوشش و استایل زنان شرقی هم شباهت زیاد دارد.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا فروتن در مراسم سلام سزار و اولین نمایش فیلم پری، در جشنواره بین المللی فیلم برلین / برلیناله هم ترجیح داد لباسی با گل‌های مشکی بپوشد.

استایل ملیکا فروتن

یک نمونه‌اش این پیراهن مشکی میدی با چاپ گلدار است. وقتی دقت کنید می‌بینیم ملیکا جز گوشواره‌های مینیمال کُره‌ای اش، هیچ جزییات دیگری در استایلش ندارد اما همچنان درخشان و دوست داشتنی است.

استایل ملیکا فروتن

اسپرت شو!

برخی از افراد هر کاری هم بکنند، گویا به استایل رسمی نزدیک‌تر هستند و برعکس، برخی اصلا در لباس رسمی به نظر خودشان نمی‌آیند. نمی‌خواهیم بگوییم ملیکا از گروه اول است اما به سمت این افراد مشابهت بیشتری دارد.

استایل ملیکا فروتن

او را در این عکس با بلیزری از برند دولچه و گابانا می‌بینید، پیراهنی که با پولک‌های ریز تزیین شده است و رنگ سیلوئت دارد. حالا که می‌خواهیم پرونده لباس پوشیدن این دختر ایرانی را ببندیم، بگذارید با عکس از او باشد که نشان می‌دهد، او در لباس اسپرت هم می‌تواند؛ می‌تواند جذابی باشد.

استایل ملیکا فروتن

ملیکا با تی شرت NYC یا همان نیویورک کالرش به ما بقبولاند فقط در پیراهن‌های رسمی نیست که جای درخشش دارد!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :