المیرا فلاحیان در
2,409

مهدی طارمی؛ فرصت‌طلب اما نه به وقت لباس پوشیدن!

مهدی طارمی؛ فرصت‌طلب اما نه به وقت لباس پوشیدن!

چند روز اخیر بحث درمورد بازیکنان تیم ملی و واکنش‌های آن‌ها نسبت به وقایع اخیر داغ بوده است. به جز علی کریمی که این روزها فاتح قلب‌های بسیاری از مردم ایران بوده، فوتبالیست‌های دیگری هم واکنش‌های متفاوتی داشته‌اند و بر سر زبان‌ها افتاده‌اند. یکی از پربحث‌ترین فوتبالیست‌ها در روزهای اخیر، مهدی طارمی بوده است. مهدی طارمی را می‌توانیم بین‌المللی‌ترین چهره فوتبال ایران حال حاضر بدانیم. او بعد از رفتن به اروپا، پیشرفت زیادی داشته و همین موضوع هم باعث چند برابر شدن هواداران او در ایران شده است. طرفدارانی که در شرایط فعلی کشورمان، انتظار رفتار متفاوتی از مهدی طارمی داشتند. در ادامه نگاهی به استایل و نوع پوشش آقای بازیکن بین‌المللی داشته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید:

فوتبالیست اسپرت‌پوش

استایل مهدی طارمی

مهدی طارمی را بیشتر با لباس‌های اسپرت که حس و حال ورزشی دارند، می‌بینید. در روزهای سرد سال معمولا به سراغ هودی و یا دورس می‌رود و معمولا با کفش‌های کتانی دیده می‌شود. در روزهای گرم هم این فوتبالیست با تیشرت‌های معمولا ساده سفیدرنگ دیده می‌شود. کمتر پیش می‌آید که او را با پوشش متفاوتی ببینیم. هرچند که در مراسم رسمی مانند مراسم بهترین‌های فوتبال او با پوشش رسمی‌تری ظاهر شده، اما غالب استایل‌های او همان تیشرت‌های تابستانی و هودی‌های زمستانی هستند.

استایل مهدی طارمی

این بازیکن فوتبال البته در خارج از کشور معمولا به جای شلوار، به سراغ شلوارک می‌رود و استایل‌های تابستانی ‌اش در خارج از ایران را با شلوارک‌های ساده تکمیل می‌کند.

استایل مهدی طارمی

هوادار پروپاقرص شلوارهای جذب و کوتاه

استایل مهدی طارمی

اگر به تصاویر استایل مهدی طارمی نگاهی بیندازید، می‌بینید که او احتمالا طرفدار شش‌آتیشه شلوارهای جذب و کوتاه است. اگرچه که این شلوارها طرفداران زیادی دارند و در سراسر دنیا هم محبوب هستند، اما برای تمام استایل‌ها مناسب نیستند! مهدی طارمی هم در استایل‌های رسمی‌اش و هم در استایل‌های روزانه‌اش از همین شلوارها استفاده می‌کند. این شلوارها را هم با کفش‌های کالج ست می‌کند و هم با کفش‌های اسنیکرز و هم با کفش‌های کتانی!

استایل مهدی طارمی

ساعتی که خبرساز شد!

ساعت مچی را شاید بتوانیم یکی از آیتم‌های جدانشدنی استایل مهدی طارمی بدانیم . او هم در استایل‌های روزانه‌اش و هم در استایل‌های رسمی به سراغ ساعت‌هایی می‌رود که معمولا هم صفحه نسبتا بزرگی دارند و جلب توجه می‌کنند. البته که پوشیدن لباس‌های گران‌قیمت و استفاده از اکسسوری‌های میلیاردی در میان فوتبالیست‌ها کاملا طبیعی است، اما همین چند ماه پیش بود که ساعت دست او به شدت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. ساعت ساعت رولکس مدل yachtکه قیمت آن چیزی حدود 1 میلیارد و هشتصد میلیون تومان برآورد شد!

استایل مهدی طارمی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :