چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

اگر به دنبال آن هستید که استایلی زیبا و مد روز داشته باشید، همیشه نیاز نیست که خرید‌های آنچنانی کنید. گاهی با تغییر یک کیف می‌توانید ستی جدید و چشمگیر بسازید. اشتباه رایج ما این است که هنوز فکر می‌کنیم باید کیف و کفشمان از یک جنس و یک رنگ باشد. بلکه این ایده باعث یکنواخت دیده شدن ست شما می‌شود. امروزه طراحان مد، به ما این جرئت را داده‌اند تا به راحتی و جسورانه انتخاب‌های متفاوتی انجام دهیم.

اگر شما کیف و کفش‌های ست را دوست داشته باشید، کسی نمی‌تواند شما را از آن منع کند ولی پیشنهاد می‌شود به راهنمایی‌هایی که ما در این پست برای شما داریم توجه کنید.

-اگر عادت کرده‌اید که همیشه کیف و کفش‌تان یک رنگ باشد، به شما پیشنهاد می‌دهیم که به عنوان مثال از کیف چرم قهوه‌ای به همراه کفش جیر به همان رنگ استفاده کنید یا بالعکس. این تفاوت در بافت باعث زیبایی بیشتر ست شما می‌شود.

چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

 

چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

 

-اگر می‌خواهید از کیف یا کفشی طرح‌دار استفاده کنید، به یاد داشته باشید که همیشه یکی از آن‌ها دارای طرح و دیگری ساده باشد. زیرا اگر هر دو دارای طرح باشند، ست کیف و کفش را شلوغ می‌کنند و از دیده شدن اجزای دیگر لباس‌تان جلوگیری می‌کنند.

چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

-انتخاب کیفی براق به همراه کفش هم رنگ آن ولی مات ترکیب بسیار فوق العاده‌ای محسوب می‌شود. حتی اگر به یک رنگ نیز نباشند، زیبایی خود را حفظ می‌کنند. به عنوان مثال: کیف دستی بژ به همراه کفش براق برنز یا طلایی.

چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

چگونه کیف و کفش‌ خود را با هم ست کنیم

اگر می‌خواهید استایلی چشمگیر داشته باشید، همیشه کیف و کفش‌تان را مناسب با موقعیت‌ها و حتی آب و هوا انتخاب کنید. به عنوان مثال برای هر کدام از موقعیت‌های ورزشی، رسمی، جشن‌ها و مهمانی‌ها از کیف و کفشی جداگانه و مناسب باید بهره ببرید. برای روزهای سرد،  کفش‌های بسته  و چکمه‌های سبک بهترین گزینه محسوب می‌شوند و برای روزهای آفتابی فصل بهار و تابستان صندل‌های راحت و شاد بسیار پیشنهاد می‌شوند.

این نوع کیف‌ها برای نوجوان‌ها و جوانان بسیار جذاب است. زیرا دخترهای جوان بیشتر به دنبال متفاوت بودن هستند. کیف‌های طرح‌دار و یا جلا داده شده با زیپ، زنجیر و سایر عناصر تزئینی بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند.

مطالب مرتبط:

۱- ۷ مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

۲- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

۳- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :