المیرا فلاحیان در
1,793

مهتاب کرامتی این‌بار با ست کردن لباس و چشم‌هایش؛ دلبری را به اوج رساند!

مهتاب کرامتی این‌بار با ست کردن لباس و چشم‌هایش؛ دلبری را به اوج رساند!

مهتا کرامتی را می‌توانیم از آن دسته بازیگرانی بدانیم که دلبری در عین ساده‌پوشی را خوب بلد است. او هیچوقت استایل آوانگاد و متفاوتی ندارد. معمولی می‌پوشد اما با همین معمولی پوشیدن هم دل همه را می‌برد. این بازیگر، دیروز در مراسم رونمایی از کتاب صوتی «چشم سگ» با استایل ساده و در عین حال شیک دیگری حضور یافت. کتاب صوتی «چشم سگ» نوشته عالیه عطایی و صدای مهتاب کرامتی است و این بازیگر هم به همین دلیل در مراسم رونمایی از کتاب حضور یافته است. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل مهتاب کرامتی در این مراسم داشته باشیم.

استایل جدید مهتاب کرامتی

ترکیب رنگ سبز با رنگ رنگ مشکی

این مدل جلیقه‌های طرح سنتی چند وقتی می‌شود که به محبوبیت رسیده‌اند. پوشیدن این جلیقه‌های رنگی روی لباس‌های مشکی انتخاب بسیار درستی است. رنگ مشکی باعث شده که مهتاب کرامتی کشیده‌تر و لاغرتر دیده شود و رنگ سبز هارمونی بسیار جذابی با رنگ چشم‌های مهتاب کرامتی به وجود آورده است.

استایل جدید مهتاب کرامتی

پیش از این هم مهتاب کرامتی را با رنگ سبز دیده بودیم. این رنگ باعث می‌شود جذابیت رنگ چشم‌های او دوچندان شود و چهره‌اش معصومیت بیشتری یابد.

استایل جدید مهتاب کرامتی

عدم تناسب ساعت با استایل

استایل جدید مهتاب کرامتی

معمولا ساعت‌های مچی با بند چرمی انتخاب چندان مناسبی برای استایل‌های رسمی و حتی سنتی نیستند. استایل مهتاب کرامتی در این مراسم حس و حال سنتی داشت اما ساعت او کاملا اسپورت انتخاب شده بود که سنخیت چندانی با استایل او نداشت. البته که رنگ مشکی بند ساعت تناسب خوبی با رنگ‌های استایل یعنی مشکی و سبز داشت، اما به لحاظ سبک، انتخاب درستی نبود.

استایل جدید مهتاب کرامتی

میکاپ ساده همیشگی

استایل جدید مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی معمولا از یک الگوی آرایشی پیروی می‌کند. کمتر پیش می‌آید که او را با آرایش غلیظ ببینیم. انتخاب او معمولا یک داد رنگ روشن زیر چشم‌هایش است تا رنگ روشن چشم‌هایش را بیشتر نشان دهد و رژ لب‌های او هم اغلب براق هستند و روی لب‌هایش می‌درخشند.

عینک خاص با شیشه رنگی

اگر به عینک آفتابی مهتاب کرامتی دقت کنید می‌بینید که رنگ شیشه آن ترکیبی از رنگ‌های آبی و سبز است که از بالا به پایین کمرنگ شده‌اند. رنگ سبز به کار گرفته شده در عینک او هم با جلیقه جذاب سبز رنگی که روی لباس پوشیده تطابق دارد.

استایل جدید مهتاب کرامتیدیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 12 ژوئن 2022

مهتاب تو بهترینی عزیزم..موفق باشی همیشه

یلدا در تاریخ 13 ژوئن 2022

مثل همیشه باوقار و با نجابت نمونه کاملی از یک بانوی ایرانی همیشه زیبا بمان بانوی من

قلی رمزون در تاریخ 13 ژوئن 2022

این بانو زیباست هر لباسی کهنه هم بپوشد باز هم زیبا

ناشناس در تاریخ 13 ژوئن 2022

به قول شیرازیها جیگروو

احمد در تاریخ 13 ژوئن 2022

واقعا خوشگل دوست داشتنی هستارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :