شایسته عسگریان در
0

همه چیز درباره برند لوازم آرایشی لورآل + پیشنهاد خرید

لورآل را می‌توان یکی از بزرگترین و معروف‌ترین برندهای آرایشی، بهداشتی دنیا دانست که در کمال تعجب (شاید این نکته را ندانید)، چند برند معروف دیگر ازجمله رالف لورن و جورجیو آرمانی را سال‌ها پیش خریداری کرده است. با ما همراه باشید تا کمی با تاریخچه این برند آشنا شوید و بهترین محصولاتش را خریداری کنید.

سهامداران برند لورآل

شرکت بزرگ آرایشی و بهداشتی لورآل، محصولات بسیار متنوعی تولید می‌کند، ازجمله رنگ مو، ضد آفتاب، عطر، محصولات مراقبت از پوست و مو و… درحال حاضر دختر بنیان‌گذار اصلی این شرکت، اوژن شولر، یعنی لیلیان، سهامدار اصلی آن محسوب می‌شود و جالبتر اینکه شرکت نستله، یکی دیگر از سهامداران اصلی آن می‌باشد.

تاریخچه شکل‌گیری برند لورآل

شاید بارها نام رنگ موی اورآل را شنیده باشید و با خود فکر کرده باشید که آیا با رنگ موی لورآل تفاوت دارد یا خیر. اورآل، رنگ مویی است که اوژن شلور، شیمیدان کارآفرین فرانسوی در سال ۱۹۰۹ با عنوان رنگ موی بی‌ضرر به بازار ارائه داد و مدتی بعد نام آن را به لورآل تغییر داد؛ نامی که بعدا برروی برند او ماندگار شد.

شکل‌گیری برند

سال‌ها بعد، اوژن، چندین شیمیدان دیگر استخدام کرد و در سال ۱۹۲۰، کار تولید لوازم آرایشی خود را آغاز کرد. ازطرفی حضور زنان در آن زمان در جامعه، باعث شد که این بخش از جامعه، بیشتر به ظاهر خود اهمیت بدهند و بیشتر از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده کنند و بعدها نیز زنان هالیوودی از این محصولات استفاده کردند. اوژن بعدها کار خود را با صادرات رنگ موی خود ادامه داد و محصولاتش را به کشورهایی مانند اتریش، هلند، انگلستان، ایتالیا، آمریکا و… صادر کرد.

لورآل در حال حاضر

درحال حاضر، برند لورآل صاحب ۳۶برند معروف است، ازجمله جورجیو آلمانی، دیزل و… هم اکنون محصولات این برند در ۵قاره و ۱۳۰کشور به فروش رسیده و ۸۹هزار کارمند در استخدامش هستند.

محصولات لورآل

گستره محصولات آرایشی و بهداشتی برند لورآل بسیار زیاد است؛ اما از پرطرفدارترین آن‌ها به‌خصوص در ایران می‌توان به رژلب، ریمل، کرم‌پودر و رنگ مو اشاره کرد. برای خرید محصولات، به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

رژلب لورآل

ریمل لورآل

کرم‌پودر لورآل

رنگ مو لورآل

 

مطالب مرتبط:

معرفی بهترین برندهای خط چشم + پیشنهاد خرید

معرفی پرطرفدارترین برندهای آرایشی دنیا

معرفی برند آرایشی الارو به همراه محبوب‌ترین محصولات این برند + پیشنهاد خرید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :