چطور لباس مجلسی بلند خود را کامل کنید

0

وقتی به یک عروسی یا مهمانی مهم دعوت می‌شوید انتخاب لباس مجلسی مناسب تنها گام اول برای حضوری موفق در مهمانی است. مسایل دیگری مثل انتخاب اکسسوری ها شامل جواهرات، کفش، کیف مجلسی، آرایش و مدل مو و پوشش مناسب روی لباس مجلسی، مانتوی مجلسی و … نیز گام های بعدی شما برای اماده شدن هستند که باید به روشی صحیح انجام شوند. این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور لباس مجلسی بلند خود را کامل کنید. 

چطور لباس مجلسی بلند خود را کامل کنید

انتخاب کفش

هر چه مهمانی مهم‌تر و رسمی‌تر باشد و نقش شما به عنوان اقوام پر رنگ‌تر باشد لباس شما نیز برای باشکوه تر شدن باید بلند باشد. اما با لباس مجلسی بلند چه کفشی را می‌توان پوشید؟ از آن جایی که این کفش‌ها به سختی دیده خواهند شد باید اذعان کنیم که ظاهر آن‌ها اهمیت زیادی ندارد و فقط باید پاهای شما را به اندازه کافی بلند کنند تا بلندی لباس به اندازه مناسبی برسد. صندل و یا کفش پاشنه بلندی که بلندی پاشنه آن از حد معمول فراتر نرود (7 تا 10 سانتی متر بسته به بلندی قد شما) انتخاب مناسبی است. راحتی و دوام این کفش‌ها را برای راه رفتن راحت در یک شب طولانی بدون درد پا و خستگی در نظر بگیرید.

چطور لباس مجلسی بلند خود را کامل کنید

انتخاب پوشش

بیشتر خانم‌ها برای لباس مجلسی خود به یک پوشش رویی جهت کامل کردن حجاب خود نیاز دارند. اما این پوشش باید چگونه باشد؟ برای پوشش روی لباس انتخاب‌های مختلفی وجود دارد که محبوب‌ترین آن ها شال، شنل و کت‌های کوتاه روی لباس مجلسی است که رنگ آن را  می‌توانید متناسب با رنگ لباس مجلسی و یا رنگ موهای خود انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- توصیه‌هایی برای انتخاب رنگ لباس مجلسی

2- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

3- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :