تحریریه چی بپوشم در
6,263

لیسا رینا؛ ستاره مشهوری که اعتراف کرد جراحی زیبایی چهره او را زشت و ترسناک کرده!

لیسا رینا؛ ستاره مشهوری که اعتراف کرد جراحی زیبایی چهره او را زشت و ترسناک کرده!

لیسا رینا بازیگر ۶۰ ساله‌ی آمریکایی که برای بازی در سریال های «روزهای زندگیمان» (Days of Our Lives) و «زنان خانه‌دار بورلی هیلز» (The Real Housewives of Beverly Hills)، یکی از ستارگان محبوب هالیوود است، به تازگی روی فرش قرمز مراسم «Fashion Trust U.S» آمد و با ظاهر جدیدش حسابی جنجال به پا کرد.

تغییر چهره لیسا رینا

لیسا همیشه به حوزه‌ی مد و فشن علاقه داشته و جای تعجب نیست که اغلب با استایل‌های آیکونیکش در صدر اخبار مد قرار می‌گیرد. او در آخرین حضورش که در مراسم «Tashion Trust U.S» بود، پیراهنی مشکی از جدیدترین کالکشن کوتور برند «ویکتور اند رالف» را انتخاب کرده بود که با چین های متعددِ یقه و پایپونی بزرگ در قسمت کمر تزئین شده‌بود. لیسا در این استایل از هیچ اکسسوری استفاده نکرده بود و احتمالا می‌خواست تمام توجه‌ها روی پیراهنش باشد. اما چیزی که توجه همه را به خود جلب کرد لباس نبود؛ بلکه چهره‌ی عجیب و غریب این ستاره‌ی مشهور بعد از انجام جراحی‌های زیبایی فراوان بود که بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

تغییر چهره لیسا رینا

لیسا رینا هیچ وقت منکر داشتن عمل‌های زیبایی‌اش نشده و هربار اعلام کرده که این مسئله اصلا برایش خجالت‌آور نیست. روند جراحی‌های زیبایی لیسا با تزریق ژل به لب‌هایش شروع شد و باید گفت اوایل این کار برای او عالی به نظر می‌رسید. اما بعد از تزریق فیلر‌های سیلیکونی که مضرترین نوع فیلر هستند و از لب‌هایش بیرون زدند، تجربه‌ای تلخ و زخمی ماندگار روی صورت این بازیگر برای او به جا گذاشته شد.

لیسا بعد از این تجربه‌ی تلخ گفت :«من نمونه‌ی بارز عاقبت تصمیم‌گیری‌های بی فکر و عجولانه هستم. با وجود بلایی که سر لب‌هایم آمده همچنان معتقدم باید خودتان را دوست داشته باشید و با وجود کاستی‌ها خودتان را بپذیرید و در آغوش بگیرید.» او در توصیه به کسانی که قصد عمل‌های زیبایی دارند گفت :«فرقی ندارد می‌خواهید چهره خود را تغییر دهید یا هیچ کاری برای تغییر ظاهرتان نکنید. مهم این است که در آخر این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید با چه ظاهری راحتید و حس بهتری نسبت به خودتان دارید.»

تغییر چهره لیسا رینا

چهره‌ی لیسا در آخرین حضور عمومی‌اش با کامنت‌های منفی زیادی از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شد :«او دقیقا چه بلایی سر صورتش آورده؟!» و البته خیلی از طرفداران این ستاره در دفاع از او گفتند :«باعث خجالت است که استانداردهای صنعت سرگرمی آن‌ها را به انجام چنین عمل‌هایی وادار می کند.» برخی دیگر نیز به پزشکان و جراحان زیبایی اعتراض کردند و گفتند :«عاقبت دکترهایی که چنین بلایی سر چهره‌ای با زیبایی طبیعی می‌آورند چیست؟»

در آخر باید گفت قرار نیست همه‌ی کسانی که عمل زیبایی انجام می‌دهند مثل لیسا رینا بد شانس باشند، بلکه این عمل‌ها برای برخی مناسب است و باعث اعتماد به نفس بیشتر آن‌ها می‌شود. آنچه مهم است این است که شما ظاهرتان را دوست داشته باشید و با آن راحت باشید و اگر اینطور نیست حتما برای تغییر آن اقدام کنید تا به چهره‌ای که ایده‌آل شماست دست یابید.

تغییر چهره لیسا رینا

نظر شما راجع به جراحی های زیبایی چیه؟ تجربه‌ای در این زمینه داشتید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :