حنانه طلا در
1,779

خیره‌کننده‌ترین لباس مت گالا را این بازیگر زیبا پوشید!

خیره‌کننده‌ترین لباس مت گالا را این بازیگر زیبا پوشید!

ستاره ی سریال “امیلی در پاریس” در مت گالا 2023 درخشش متفاوتی داشت. لیلی کالیز با توجه به تم مراسم که طراح فقید مد “کارل لاگرفیلد” بود، باشکوه ترین لباس با الهام از او را به تن کرد.

single_content ad banner

لیلی کالینز در مت گالا

او در لباسی مفخر از ورا وانگ (Vera Wang) که نام کارل (Karl) به شکل درخشانی در دنباله ی دامن آن نوشته شده بود، به مت گالا آمد. ورا وانگ یکی از طراحان متفاوت این مراسم است که طبق گفته خودش این بهترین فرصت بود تا بتواند احترام و علاقه اش را به کارل لاگرفیلد نشان دهد. همچنین گفته شده که ورا و لیلی زمان زیادی را در مورد این لباس فکر کرده اند تا بتوانند محترمانه ترین الهام از کارل لاگرفیلد را در یک لباس بگنجانند.

لیلی کالینز در مت گالا

ترکیب مونوکوروم رنگ های سفید و مشکی در این لباس چیزی بود که بیشتر مهمانان برای الهام  کارل لاگرفیلد از آن بهره گرفته بودند و لیلی کالینز از این قائله استثنا نیست. بالاتنه لباس سفید رنگ و دامن باشکوه آن به رنگ سیاه طراحی شده بود. همچنین رنگ و بوی اصیل و اشرافی مد فرانسه که در کنار بالاتنه ی دکلته و خلاقانه ی ورا وانگ در این لباس جای گرفته بسیار زیبا به نظر می رسید.

لیلی کالینز در مت گالا

علاوه بر این ها بسیاری معتقد بودند که لیلی کالیز در این مراسم سعی داشته ظاهری شبیه به مدل مورد علاقه‌ی کارل لاگرفیلد از دهه 80 میلادی یعنی Ines de la Fressange را به نمایش بگذارد.

لیلی کالینز در مت گالا

این حرف آنچنان هم بی پایه نیست از آنجا که می‌توان گفت رژلب اسکارلت (قرمز پررنگ) و مدل موی لیلی که دارای پیچشی بسیار دقیق و جذاب در کنار پیشانی است، همگی یادآوری های خلاقانه ای از نوع میکاپ و مدل موی کوتاه این سوپرمدل فرانسوی است.

لیلی کالینز در مت گالا

لیلی کالیز در این مراسم ستی از گران قیمت ترین و جدیدترین کالکشن جواهرات کارتیر (Cartier) را استفاده کرده بود که ظاهر او را هرچه بیشتر به مُد اشرافی و تجمل گرای زنان قدیم فرانسوی نزدیک می‌کرد.

لیلی کالینز در مت گالا

لیلی چند ساعت قبل شروع مراسم و حضور خبرسازش در مقابل دوربین ها پستی در اکانت اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن تیشرتی با عکس کارل لاگرفیلد منتشر کرد و احترام خود را به این طراح فقید مد اعلام کرد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :