این لباس زنانه حداقل تا 20 سال آینده مد است

0

آیا می‌دانید لباس کلاسیک به چه لباسی گفته می شود؟ تاریخ فشن پر است از لباس‌هایی که مد شده و پس از مدتی فراموش شده‌اند و هیچ کسی آن‌ها را به خاطر نمی‌آورد یا این که زشت و دمده محسوب می‌شوند. اما برخی لباس‌ها و مدل‌ها نه تنها از مد نمی‌افتند بلکه کلاسیک می‌شوند، یعنی گذشت چند دهه ثابت می‌کند که این لباس هرگز محبوبیت خود را از دست نخواهد داد لباس‌هایی مثل بوت ساق کوتاه، شلوار جین و کت چرم. این مطلب را بخوانید تا با یکی از کلاسیک‌های تازه معرفی شده آشنا شوید، این لباس زنانه حداقل تا 20 سال آینده مد است.

این لباس زنانه حداقل تا 20 سال آینده مد است

 ما در هر دهه شاهد کلاسیک شدن تعداد انگشت شماری از لباس‌های بیشماری هستیم که هر سال معرفی می‌شوند. در این مطلب می‌خواهیم یکی از لباس‌هایی را که به لباس کلاسیک تبدیل شده است معرفی کنیم، طرح پلنگی در لباس زنانه و اکسسوری‌. امسال در استایل خیابانی ستارگان مد شاهد حضور چشم گیر این ترند بودیم که این افراد در لباس، پالتوها، کیف و کفش خود به کار برده بودند.

این لباس زنانه حداقل تا 20 سال آینده مد است

لباس‌ها و اکسسوری‌های پلنگی جزو استایل خانمانه محسوب می‌شوند اما افرادی با استایل متفاوت‌تر هم می‌توانند از این لباس‌ها استفاده کنند و لزوما نباید از لباس‌های خانمانه دیگر در کنار آن استفاده کرد. اگر شما نیز از عاشقان لباس‌های پلنگی هستید یا می‌خواهید تغییری چشم گیر در استایل خود بدهید اما نمی توانید استایل مناسبی برای این لباس‌ها پیدا کنید این مطلب و این مطلب  را بخوانید و با راز رموز استایل لباس‌های پلنگی آشنا شوید.

مطالب مرتبط:

1- کفش‌های شفاف مدل جدید تابستان

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :