نگاهی به کمد لباس بازیگری که زیباترین لب‌ها را بین تمام کره‌ای‌های دنیا دارد!

کره‌ای‌ها با موسیقی و فیلم‌هایشان در حال تسخیر دنیای هنر هستند. داستان‌های سرراست، احساسی و نماهای تمیز و سناریوهای مخاطب‌پسند از جمله دلایل موفقیتشان در حوزه فیلم و سینما است. حضور چهره‌های جذاب و خوش‌صورت در آثار تصویری و حیطه موسیقی هم از دلایل دیگری است که مخاطبان رنگارنگ و به ویژه نوجوانان را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. چهره‌های خوش‌اندام و خوش‌صورت درمیان بازیگران و خوانندگان کره‌ای کم نیست. یکی از آنها هم لی جونک سوک (Lee Jong-Suk) معروف است که قصد داریم در این مقاله از استایلش برایتان بیشتر بگوییم.

استایل لی جونگ سوک

کت‌های بلند

استایل لی جونگ سوک

لی جونک سوک در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و همین باعث شده که در خوش‌پوشی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. او با شناخت اندام خود و البته در نظرگرفتن سلیقه شخصی‌اش به پوشیدن استایل‌هایی علاقه‌مند است که او را جذاب‌تر از همیشه می‌کنند. برای مثال، کت‌های بلند با اندام چهارشانه و پاهای بلندش در تناسب زیادی هستند. افراد قدبلندی مانند لی جونک سو در کت‌های بلند خوش‌اندام‌تر جلوه می‌کنند و طول لباس به مؤکدکردن قامت بلندشان کمک شایانی می‌کند.

یقه اسکی

استایل لی جونگ سوک

پوشیدن یقه اسکی از آن کارهایی است که باید نکات زیادی را درباره‌اش سبک‌وسنگین کنید. چرا؟ چون این سبک از یقه برای همه مناسب نیست. کسانی که گردن خیلی بلندی دارند یا افرادی که گردنشان کوتاه است، با چنین یقه‌هایی استایل نامناسبی پیدا می‌کنند. لی جونگ سو اندام متناسبی دارد و گردنش هم نه بلند است و نه کوتاه. برای همین، انتخاب یقه اسکی برای او ایده بسیار جذاب و درستی است. در تصویر بالا او را با کت‌وشلواری فیت و خوش‌دوخت و یقه‌ اسکی مشاهده می‌کنید. این انتخاب نشان می‌دهد که بازیگر مشهور کره‌ای از تیپ‌هایی استقبال می‌کند که متمایل به سمت دنیای کلاسیک‌ها هستند. کنار هم قرارگرفتن دو رنگ قهوه‌ای و مشکی هم از انتخاب‌های ساده‌ای است که همیشه جواب می‌دهد و خروجی خوبی دارد.

نظم و انضباط استایل

استایل لی جونگ سوک

پیش‌تر درباره علاقه این مدل و بازیگر معروف کره‌ای به کلاسیک‌پوشی گفتیم ام باید بدانید که او در انبوهی از استایل‌های غیرکلاسیک و اسپرت هم می‌درخشد. با این حال، در آنها هم ردپایی از نظم و انضباط کلاسیک‌ها دیده می‌شود. در تصویر بالا، لی جونک سو با کت‌وشلواری کژوال و اورسایز (غیررسمی و سایزبزرگ) ظاهر شده که به‌رغم غیررسمی‌بودن، کماکان موجه و بسیار آراسته است. کفش‌ها هم دُز اسپرت‌بودن استایل را پایین آورده‌اند.

انتخاب کت‌های طرح‌دار

استایل لی جونگ سوک

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

کت‌های طرح‌داری که دوخت به‌شدت خوبی دارند از جمله علاقه‌مندی‌های لی جونک سوک است. او اندام متناسبی دارد و همین موضوع دستش را در انتخاب هر طیفی از لباس بازمی‌گذارد. با این حال، به نظر می‌رسد که مایل است به سراغ لباس‌هایی برود که او را مرتب، کلاسیک و اتوکشیده نشان می‌دهند. در واقع، او از دسته هنرپیشه‌هایی است که به نوعی امضای شخصی هم در اجرای استایل رسیده‌اند. منظور این است که همیشه ردپای تکرار برخی از ویژگی‌ها و عناصر در استایلش دیده می‌شود. بنابراین، حدس‌زدن درباره تیپ و استایل او کار سختی نیست. در تصویر بالا، هنرپیشه معروف و شهیر کره‌ای را با کتی از برند الکساندر مک‌کوئین مشاهده می‌کنید. در طی سال‌های اخیر، طرح‌های گلدار از سوی زنان و مردان با استقبال بیشتری روبه‌رو شده‌اند. حالا دیگر مرزهای جنسیت‌زدگی کنار گذاشته شده‌اند و طرح گل فقط برای خانم‌ها مناسب دیده نمی‌شود؛ به طرح کت لی جونک سوک نگاه کنید. نظرتان چیست؟

استایل‌های خیابانی شیک

استایل لی جونگ سوک

بسیاری از افراد معروف در رعایت استایل‌های خیابانی شیک خود را آزاد می‌گذارند. منظور این است که دیگر در محیط‌های غیررسمی و زمانی که برای خرید یا قدم‌زدن دیده می‌شوند، معمولا استایل‌های ساده و گاهی حتی نامناسب هم دارند. ظاهرا از دست پاپاراتزی‌ها خسته‌اند و حوصله این را ندارند که در چارچوب قواعد دنیای ستارگی در روزهای عادی زندگی ظاهر شوند. این موضوع درباره لی جونک سو صادق نیست. او حتی در موقع قدم‌زدن همراه با سگ خانگی‌اش هم استایل بسیار خوبی دارد. شیک‌پوشی و آراستگی از ویژگی‌های شاخص این بازیگر معروف است و انگار همیشه به قواعد خودش درباره استایل پای‌بند است. داشتن امضای شخصی در استایل و ظاهر برای کسانی که در دنیای شهرت و سلبریتی‌ها به سر می‌برند، ویژگی ممتازی است و باعث می‌شود که در ذهن مخاطبان ماندگاری بیشتری داشته باشند. درمیان سلبریتی‌های ایرانی، کسی را با این ویژگی‌ها می‌شناسید؟

استفاده از عناصر چشم‌گیر

استایل لی جونگ سوک

لی جونک سوک از آن دسته افرادی است که اعتمادبه‌نفس زیادی دارند و با بهره‌مندی از این ویژگی، همیشه توجه همه افراد در هر جمعی را به خود جلب می‌کنند. او دوست دارد که در مرکز دایره توجه دوربین‌ها و مخاطبان باشد. برای همین در زمینه رعایت استایل هم به این موضوع دقت می‌کند و همیشه بخشی از استایلش شاخص و جالب توجه است. حتی زمانی که استایلی اسپرت و ساده را انتخاب می‌کند هم سعی دارد با ایجاد نوعی تفاوت و انتخاب بخشی شاخص، توجه و نگاه همه را به سوی خود بکشاند. کت بلند و چهارخانه او در تصویر بالا را ببینید. این استایل هم راحت است و هم به قول فرنگی‌ها کول (cool). البته آراستگی و نظمش هم کماکان حفظ شده و دیده می‌شود. کت بلند چهارخانه نقطه مرکزی استایل است و باعث شده که تیپ این بازیگر کره‌ای بین‌المللی بسیار خیره‌کننده شود. طرح‌های چهارخانه از آن موارد مشهور و جذابی هستند که همیشه در طول تاریخ طرفدار داشته‌اند و حسابی در استایل‌های گوناگون از آنها استفاده می‌شده و همچنان می‌شود. البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که لباس‌های چهارخانه بیشتر در تیپ و استایل غیررسمی و اسپرت کاربرد دارند.

استفاده از ترکیب‌های متنوع

استایل لی جونگ سوک

کنار هم قراردادن بخش‌های مختلف استایل لی جونک سوک نشان می‌دهد که در تدارک‌دیدن تیپ خود بسیار هوشمند و خلاق هم هست. او از عناصری در بخش‌های مختلف استایلش بهره می‌برد که شاید پیش از قرارگرفتن در کنار هم، آنچنان متناسب و هماهنگ جلوه نکنند. برای مثال، به تصویر بالا نگاه کنید. او را با یقه اسکی می‌بینید که از عناصر موردعلاقه‌اش در استایل است. این یقه‌اسکی با شلواری راه‌راه و پارچه‌ای ست شده و روی آن هم کت بامبری به تن دارد که شاید گزینه نخست آدم‌های دیگر برای هماهنگ‌کردن با یقه‌اسکی/شلوار پارچه‌ای به نظر نرسد. خوش‌پوش‌ها دید و نگاه قوی‌تری نسبت به آدم‌های دیگر دارند و با خاصیت خلاقیت انتزاعی‌شان می‌توانند دست به انتخاب استایل‌هایی بزنند که پیش از اجرا و پوشیدن در ذهنشان آن را به‌خوبی تجسم کرده‌اند. انتخاب این کت و ترکیب رنگ سبز و نارنجی در استایل هم بسیار خاص و متنوع است. همه این‌ها نشان می‌دهند که لی جونک سوک قواعد خوش‌پوشی را حسابی می‌داند.

در آخر

هنرپیشه‌های کره‌ای به واسطه صورت‌های تمیز و زیبا و اندام‌های متناسب و خوشایند از شهرت زیادی درمیان مردمان جهان برخوردار شده‌اند. هوشمندی گردانندگان صنعت سرگرمی و سینما در این کشور هم در جلب توجه دنیا به سوی آثار کره‌ای بی‌اهمیت نبوده است. در این صنعت به مدوفشن اهمیت زیادی داده می‌شود. نیمی از خوش‌پوشی هنرپیشه‌های مختلف کره هم ریشه در همین همکاری‌شان با دنیای مد دارد. لی جونک سوک هم از آن هنرپیشه‌های خوش‌قیافه‌ای است که ضمن بهره‌مندی از استایل خوب و چهره جذاب، همیشه با تیپ‌های زیبا و چشم‌گیری ظاهر می‌شود. او همکاری‌های متنوعی با برندهای مختلف هم دارد و همین موضوع در خوش‌پوشی‌اش بی‌اثر نیست. اگر بخواهیم درباره سبک و سیاق او در پوشش به یک جمع‌بندی برسیم، باید بگوییم که او استایل متنوعی دارد که البته مایل به کلاسیک‌شدن است. نظرتان درباره تیپ این هنرپیشه خوش‌سیما چیست؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شما

زهرا در تاریخ 28 می 2023

اوپا جذابم 😍😍ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :